Jak na věc


zvířeci bazar

Kostýmy zvířat, zvířecí kostýmy

    Udělejte proto poslední službu pro Vašeho zvířecího přítele a objednejte si některou naši zvířecí rakev – viz. sortiment. Nabízíme rakve různých velikostí od dřevěných až po papírové. Nejpoužívanější se stala naše stavebnice pro menší zvířata (do budoucna počítáme s rozšířením výroby o další rozměry této rakve), kterou si můžete sami v rodinném kruhu během chvíle poskládat a zavzpomínat přitom na chvíle radosti, které Vám zvířátko přineslo.
    Slevy na zvířecí kostýmy. Nízká cena zvířecí kostýmy. Levné zvířecí kostýmy v nejširším výběru a průběžně doplňovaný sortiment pro Vaši maximální spokojenost.
    Kostýmy zvířat na karnevaly pro dospělé, vyberte si nějaký kostým odvážnějšího ražení z naší nabídky zvířecích kostýmů. Nabídka kostýmů je pestrá a jistě si nějaký vyberete. Staňte se na karnevalu klokanem nebo sladkým medvídkem, beruškou či vosou. Kostýmy postupně do nabídky doplňujeme a většina jich ve ve slevě a skladem. Slevy na kostýmy nejsou výjimkou a u nás pořídíte kostým již okolo pět set korun, za cenu půjčovného v půjčovnách. Zvířecí kostýmy Vás doufáme zaujmou a vyberete si u nás svůj nový kostým zvířete.
    Tuto variantu rakve pro zvířata, žádejte u prodejců chovatelských potřeb, u zvěrolékaře, anebo na veterinární stanici. Stavebnice papírové rakve je také vhodná v případě, že se rozhodnete pro kremaci.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00