Jak na věc


zesnulého slavné osobnost

Místo s originální atmosférou sídlící v ulici Na Perštýně v centru Prahy

    Zlaté české ručičky platí v plastické chirurgii obzvláště, o těch MUDr. Ondřeje Měšťáka, PhD.  se mluvilo již i za oceánem.  Tento mladý lékař před pár dny převzal, jako první český lékař, ocenění “Best Paper Award“ za publikační činnost.  
    Každý správný umělec by měl také vykazovat znaky bohémského života. Výtvarník Václav Florian je bohém, je však i muž, který má své zásady, má však také velké charisma, nezbytný talent a slavné předky, na které je patřičně pyšný.
    V Betlémské kapli se v čase adventním linul podmanivý koncert Gospel Night  Leony Gyongyosi a jejích hostů do přilehlých ulic staré Prahy. Na koncertní pódia se totiž vrátila bývalá frontmanka New Golden Kids, která před léty odmítla nekalé praktiky, které by rychleji vynesly její hvězdu do oblak…
    Je to 70 let, co se narodil jeden z nejvýznamnější a nejžádanějších plastických chirurgů České republiky Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. Díky tomuto profesionálovi, který je současně i velmi charismatickým a především zodpovědným člověkem, chodí po světě nespočet zdravých, šťastných a sebevědomých žen i mužů.


MARTIN MAXA SE VRÁTIL KE SVÉ STARÉ LÁSCE A CÍTÍ SE SVOBODNÝM…

    Zpěvák Martin Maxa se po letech vrátil k jedné ze svých velkých lásek, kterou je malování. Zhruba před dvaceti lety patřil mezi velice úspěšné malíře. Žádaným byl především v sousedním Německu, ale také v Americe.
    SCREENET je moderní organizace, která pracuje s trendy rychlého životního tempa, což přináší i přizpůsobování služeb.  Ty se však sami o sobě nezmění, ty musí změnit „vizionář“ společnosti, který může být na počátku nepochopen, musí být trpělivý a přibližovat se a přizpůsobovat mentalitě těch, kterým jsou služby určeny.
    Mistr světa v K1 Petr Vondráček prorazil na světovou špici, ale takováto vítězství nikdy nejsou zadarmo. Nezadržitelně se blíží obhajoba světového titulu, na kterou zahájil intenzivní přípravu již v lednu.


Kdo čeká na boty zesnulého, zemře bosý - Recenze na ČSFD.cz, Titulky ke stažení, odkaz na Ulož.to, Horoskop režiséra

    Není hřbitov jako hřbitov. I mezi nimi jsou takové, které mají zvláštní prestiž. Třeba proto, že na nich leží slavné osobnosti naší historie. Nejvýznamnější v tomto ohledu je pražský Slavín, kde najdeme hroby Jana Nerudy, Boženy Němcové, bratří Čapků a řady dalších. Právě v sousedství těchto velikánů má rodinnou hrobku už více než sto let rodina pana Šubrta. Ten do ní chtěl pohřbít svého tragicky zesnulého syna a narazil na problém. Správa pražských hřbitovů mu zničehonic odmítla prodloužit smlouvu a on neví, kam syna uložit. Jeho zvláštní příběh rozplétal reportér Lukáš Landa.
    Jitka Dvořák Dvořáková je žena, která miluje jógu a techniky, které jsou tělu a tedy i zdraví prospěšné. Od svých patnácti let žila především sportem. Běhala maratony, jezdila spin maratony, navštěvovala posilovnu, která ji však po čase přestala naplňovat.
    Bývalý český krasobruslař a mistr Evropy z roku 2008 Tomáš Verner se vrhl na přípravu diplomové práce, jejímž ústředním tématem je motivování dětí a mládeže ke sportu.
    Václav Florian zachycuje ženskou tvář, zaměřuje se na její výraz, avšak redukuje tvar a objem, což se obzvlášť ženám líbí. Sám říká: „Ženy jsou krásné díky své tajemnosti a tajemné svou krásou.“

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00