Jak na věc


zbytkový alkohol tester online

Rozdíly mezi domácími a profesionálními alkohol testery

    Kromě této aplikace zde naleznete i odkaz na jeho mobilní verzi , kde naleznete i recenze na samotnou aplikaci, která je taktéž zcela zdarma. Budeme rádi za každé další připomínky a rady k této alkulačče (on-line alkohol testu). Krom samotné aplikace zde dále naleznete již zmíněný výpočetní algoritmus. Můžete se zde tedy lépe seznámit s algoritmem pomocí kterého aplikace počítá množství zbytkového alkoholu v krvi a následně jej v posledním kroku zobrazí. Jak lze vidět na obrázku níže tak v posledním kroku se zobrazí přehledný graf vývoje hladiny alkoholu v krvi. Kde lze vidět vrchol s nejvyšší dosaženou hladinou v promile, ale taktéž orientační čas možnosti usednutí za volant. Pomocí šipek je dále možnost si posouvat po grafu a tak z něj vyčíst množství alkoholu v určitou hodnotu. Ale pozor tyto výsledky se nemůžou brát závazně. Slouží jen k orientačnímu určení alkoholu v krvi. Pokud je potřeba zjištění přesné hodnoty alkoholu v krvi tak je potřeba využít alkohol testerů, protože výpoč
    Jedná se o mobilní aplikaci, ale i webovou k určení orientační hodnoty alkoholu v krvi. Jak mobilní tak i webovou aplikaci si můžete vyzkoušet zcela zdarma a v neomezeném opakování. Tento tak zvaný on-line alkohol test slouží k jednoduchému a rychlému určení orientačního množství zbytkového alkoholu v krvi. Jeho výhodou je výpočetní algoritmus podle kterého samotná aplikace počítá ale i jeho jednoduchost, rychlost a mobilnost. Kdokoliv a kdekoliv si může provéct tento test pomocí této aplikaci. Pokud máte zájem o vyzkoušení tak přejděte zde "on-line alkohol test"


PROFI testery již za dostupnou CENU!

    Je potřeba si uvědomit že se jedná o spotřební elektroniku takže i alkohol tester má svoji životnost a limity a špatným zacházením se snižuje jeho životnost. Zásaditým podmínkám podléhají hlavně čidla alkohol testerů. Výrobce uvádí u alkohol testerů jak životnost senzoru tak maximální počet měření. Lepší alkohol testery lze udržet ve funkčním stavu pomocí kalibrace. Takže přibližně po uplynutí hodnot udávaných výrobcem nebo při shlédnutí nepřesných výsledků je důležité alkohol tester kalibrovat. Pokud je využití zhruba jednou týdně (správné použití dle pokynů), tak jeho životnost bude razantně větší než jeden rok a kalibrace může přijít až za velmi dlouhou dobu. Pokud je využití denně, tak je potřeba do budoucna počítat s kalibrací pro jeho správné výsledky. Nevystavujte alkohol testery extrémním testům (soutěž tuctů lidí po sobě jdoucích kdo dýchne víc nebo extrémním teplotním podmínkám a tak dále) a vydrží vám správně fungovat velice dlouho.
    Alkohol tester je zařízení pro odhalení a určení množství alkoholu v krvi. Dobrý alkohol tester musí být schopen odhalit i velmi nízkou hladinu alkoholu. Podstatou alkohol testeru je schopnost změřit zbytkový alkohol v krvi, například ráno. Alkohol testery mohou být vybaveny polovodičovými nebo elektrochemickými senzory. Testery s polovodičovými čidly se musí po zapnutí nechat chvíli zahřát, po té měří s poměrně vysokou přesností. Testery s elektrochemickými senzory jsou dražší, ovšem oproti polovodičovým senzorům přesnější. Uživatelé alkohol testerů nesmí zapomínat, že dechová zkouška je pouze orientační, nejpřesnější metoda pro určení alkoholu v krvi je z rozboru krve.
    Zde budou neustále přibývat nové zajimavosti a informace převážně ohledně alkohol testerů ale i webových a mobilních aplikací (on-line alkohol testů), ale taky informace všeobecně z pohledu zjišťování zbytkového alkoholu v krvi, ale i všeobecně kolem alkoholu.


Alkohol tester do školy nebo na úřad

    Kromě mobilní verze zde máme i webovou verzi. Kde kromě samotného alkohol testu naleznete i mnoho zajimavých věcí. Pokud máte zájem o vyzkoušení tohoto alkohol testu zcela zdarma a neomezeně, tak přejděte na "on-line alkohol test", kde naleznete již zmíněný alkohol test, ale nejen to. Kdyby měl někdo nesrovnalosti s použitím této aplikace, tak je zde i jednoduchý návod k použití aplikace krok po kroku. Dále zde naleznete odkaz na jeho mobilní verzi, ale taky se dozvíte více o samotném výpočtovém algoritmu podle, kterého počítá aplikace zbytkový alkohol v krvi. Výsledkem této aplikace je přehledný graf vývoje hladiny alkoholu v krvi, jak lze vidět na obrázku níže. A pomocí šipek si můžete posouvat po grafu a zjistit hladinu zbytkového alkoholu v krvi ve Vámi zvolenou hodinu. Jak lze vidět na obrázku tak je zde velkým vidět nejvyšší dosažená hodnota v promile a taky orientační čas, kdy můžete usednout za volant. Ale pozor tyto výsledné hodnoty nemůžete brát závazně, slouží jen pro orient

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00