Jak na věc


zahájení olympiády

Provozní a hygienická pravidla při práci s dětmi v zařízení či domácnosti dítěte

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
    Před zahájením vlastního ověřování musí být uchazeč seznámen s pracovištěm a s požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO). Zdravotní způsobilost je vyžadována.
    Autorizovaná osoba si pro ověřování kritérií ústní nebo praktickou formou připraví soubor modelových situací, které budou zahrnovat všechny věkové kategorie sledovaného období 0 až 7 let věku dítěte (resp. do zahájení povinné školní docházky).


Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů

    Moderní Šachová Zahájení je řada kurzů zaměřených na výuku studenta ve většině zahájeních a střední her. Metody a složitosti jsou popisovány s využitím teoretických materiálů a praktických cvičení. Každý kurz ilustruje typické plány a metody v zahájení. Každá zahajovací varianta je dodávána s hodnocením a charakteristikou hlavních tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustruván pomocí klasických her s podrobnými poznámkami, které ukazují hlavní myšlenky pro každou variantu jak pro bílé tak i pro černé. Každý kurz také obsahuje četná cvičení k řešení, s mnoha radami a nápovědou Vám pomůže najít správnou odpověď a doporučení na základě Vašich chyb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00