Jak na věc


zóny nebezpečí výbuchu

Opatřete vstupní zóny čisticími rohožemi

    Rohože s logem Rohože může mít i reklamní a estetický význam. Velmi rádi Vám vyrobíme rohože ve zvolené barvě a s Vašim logem. Barvu si můžete vybrat z více než 40ti odstínů.
    Čistota podlahy je vizitkou každé firmy. Naše firma Vám ráda s čistotou pomůže. Jsme připraveni Vám navrhnout přesně takové řešení, aby byla zajištěna účinnost čistících zón.
    Vstupy jsou nejčastějším místem, odkud se do budov dostávají nečistoty. Tato špína pak znečišťuje ovzduší v budově a také narušuje a ničí povrch podlah.více zde >>
    Bezpečnost Naše rohože mají široký gumový okraj, který zajišťuje plynulý přechod mezi podlahou a rohoží. Rohože se nevlní, drží na každém povrchu a díky speciální struktuře spodní strany perfektně přilnou ke každému povrchu.
    S čisticími rohožemi PEVI zůstane podlaha čistá za každého počasí. Čisticí rohož pohltí písek, prach, saze, vodu atd. Stačí jen projít bez otírání podrážek. Rohože pohltí 90 %mokrých nečistot, 79 % suchých nečistot a navíc Vám šetří podlahové krytiny a prodlouží tak jejich životnost.


Nevhodný výběr ochranných pracovních pomůcek zvyšuje úrazovost zaměstnanců i náklady firmy

    V této kategorii naleznete zátěžové koberce v metráži, které se používají do vstupů rodinných i panelových domů, úřadů, obchodů či jiných komerčních a průmyslových prostor. Hlavním smyslem čisticí zóny je odstranit co nejvíce špíny a vody z obuvi návštěvníků, aby ji pak nenosili dále do budovy. Tyto koberce nabízíme jako metráž nejčastěji v šířích 1 m, 2 m a 4 m, nebo jako rohože a rohožky v různých velikostech (samotných rohožek máme ale větší škálu). Vyrobíme i různé atypy, půlovály a můžeme přidat gumovou náběhovou hranu.
    Čisticí rohože jsou určeny pro všechny pracovní prostředí – kanceláře, vstupní haly, recepce, obchodní řetězce, továrny, dílny apod. Rohože lze u nás zakoupit, ale také pronajmout. Hlavní výhodou pronájmu je, že se o všechno postaráme my. Rohože budeme pro Vás neustále udržovat v čistotě a pravidelně je vyměňovat.
    Rozměry Rohože jsou ve třech standardních velikostech: 85x150 cm, 115x200 cm a 150x200 cm. V případě, že budete potřebovat jiný rozměr, rádi Vám vyhovíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00