Jak na věc


závlaha dostihového závodiště pardubice

Irimon® - závlahové systémy

    Podělte se s námi a ostatními uživateli, jak jste spokojeni s termínem dodání, komunikací, se zbožím samotným a službami které nabízíme. Na Vašem názoru nám záleží.
    Pokud máte již založený trávník, tak jistě víte, že je potřeba velké množství často dodávané vody pro udržení krásného trávníku. Zavlažování trávníku ručně nebo přenosnými rozstřikovači rozhodně nezajistí rovnoměrnou zálivku celé travnaté plochy a je nutná manipulace s hadicí či postřikovačem. Instalací automatického závlahového systému odpadá ruční zalévání. Ideálním rozmístěním postřikovačů po celé ploše se docílí dokonalé rovnoměrnosti závlahy, a protože je závlaha rozdělena do několika sekcí, může se množství dodané vody měnit podle místních podmínek (např. severní strana, velká plocha na slunci, trávník pod stromy atd.). Automatická závlaha zalévá především v noci, kdy je chladno a voda se z trávníku neodpaří jako ve dne a trávník jí téměř všechnu využije. Tím se ušetří až polovina vody oproti ostatnímu zalévání.


Zavlažování zahrad rodinnych domů

    V našich klimatických podmínkách představuje průměrný roční úhrn srážek přibližně 20% potřebného množství vláhy pro optimální růst kvalitního trávníku. U deště nelze s rovnoměrností a pravidelností příliš počítat, neboť deštivé dny jsou často koncentrovány do několika na srážky bohatších období, kdy je dešťové vody nadbytek a není plně využita. Voda z části odtéká a to místy až 45%. Po většinu roku zase naopak potřebné srážky chybí. V tomto období zajišťuje dokonalý trávník Vaše automatická závlaha.
    Posílejte fotografie svých jezírek, hodnoťte okrasná jezírka ostatních, sdílejte svou radost s ostatními fanoušky
    Zajišťujeme komplexní realizaci projektu, od zpracování dokumentace, zajištění stavebního povolení až po vlastní realizaci. Realizujeme zakázky doslova od několika metrů čtverečných, až po několikahektarové zahrady.
    Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí většiny moderních rodinných domů. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků. Nejlepším řešením je automatický zavlažovací systém, který se stal již téměř standardním vybavením nově zakládaných zahrad. Závlahový systém šetří Váš čas i peníze vynaložené pro krásnou zahradu.


Hunter PGV-101 s reg.průtoku 1 "Ve-Ve, 24V/AC, hra...

    Frekvence zavlažování se také mění podle stáří trávníku. Nově založený trávník nesmí vůbec vyschnout, protože nemá silný kořenový systém a proto se zavlažuje několikrát denně po menších dávkách. Po zhruba měsíci se mění frekvence zálivky na ráno a večer a po dalším měsíci stačí již zavlažovat jen jednou denně. Další rok se závlaha spouští 2 - 4 týdně. Trávník je tak nucen zakořenit hlouběji a tím je odolnější. Dávka vody se zvyšuje se snižováním frekvence.
    Poradíme Vám s výběrem čerpadla, filtrace či typu potrubí. Nezáleží na tom, zda chcete zavlažovat svou zahradu nebo střešní zahradu, městský park, fotbalové či golfové hřiště.
    Automatický závlažovací systém odstraní nepříjemnou a zdlouhavou práci s hadicí, ušetří vodu a rovnoměrně zavlaží celou plochu. Ušetřený čas můžete věnovat Vašim koníčkům nebo rodině. Moderní systémy pracují v nočních hodinách, kdy je hodnota výparu nejnižší a proto spotřebují až o polovinu vody méně. Závlahový systém se stará o Vaši zahradu téměř automaticky a je řízen svou ovládací jednotkou. Držíme krok s dobou a závlahu můžete ovládat přes internet např. tabletem či telefonem. Díky čidlu srážek systém reaguje na změny počasí a nezavlažuje nadbytečně. Navíc, krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskusí zvyšuje tržní hodnotu a prestiž nemovitosti.


Atlas-vložka filtrační RS 10" CX 50mcr, filtry Atl...

    Kvalitní automatické závlahy a zavlažovací systémy pro vaše zahrady. Hledáte výkonné závlahy zahrad za výhodné ceny? Potřebujete poradit s výběrem zahradních závlah? Obraťte se na nás. Doporučíme vám nejvhodnější řešení závlahových systémů konkrétně pro vaši zahradu. V nabídce máme různé druhy závlah v rozdílných cenových hladinách a s různými výkonovými parametry. Prodáváme závlahy vhodné pro zahrady, parky, skleníky, pole a jiné travnaté povrchy.
    Množství závlahové vody také závisí na ročním období. Sezóna na našem území začíná v dubnu a končí v říjnu. V tomto období není potřebné množství vody vždy stejné. Proto mají ovládací jednotky Hunter sezónní nastavení a stačí pouze přidat nebo ubrat na procentech závlahy. Jako závlahová dávka pro trávník se uvádí průměrná hodnota 25 - 42 mm/m2/týden. Z této hodnoty se vypočítává roční bilance spotřeby vody. Při průměrných 120 suchých dnech během závlahové sezóny činí roční spotřeba vody na závlahu 1 m2 trávníku cca 350-650 litrů vody.
    Najdete zde všechny informace potřebné k výběru typu závlahy. Zda zvolit závlahu postřikem, jak vybrat kapkovací potrubí či jiný typ mikropostřiku či podzemní závlahy.


Automatický závlahový systém Hunter

    Možná jste majitelem jahodárny či vinice nebo jen malého skleníku. Je jedno zda používáte výrazy jako kapénková závlaha, zadešťovač či zavlažovač. Všechny pojmy Vám vyjasníme, nabídneme instalační firmu pro realizaci Vaší závlahy, naši projektanti Vám vypracují návrh závlahového systému. Na těchto stránkách naleznete kompletní informace o jednotlivých komponentech od výsuvných postřikovačů, přes ovládací jednotky, trubní rozvody až po čerpací stanici či filtr nebo akumulační jímku.
    Máte zájem o odběr newsletterů, ve kterém najdete akční produkty, odborné články, novinky v oblasti jezírkářství, závlahových systémů a agropotřeb? Přihlašte se ZDE.
    Ušetřete si námahu při zavlažování větších ploch. Využijte přednosti automatických závlah, které jednoduše nastavíte – nikdy už nedojde k tomu, že byste zapomněli zalít váš trávník či zahradu. Díky závlahám budeme mít krásný a udržovaný trávník, který vám budou sousedé závidět. Nemusíte se spoléhat pouze na dešťovou závlahu, pokud však přijde, závlahy se s pomocí dešťových čidel automaticky deaktivují. Díky své propracovanosti dokážou závlahy zabránit zbytečnému podmáčení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00