Jak na věc


zásadité potraviny

Kvalitní spánek v zásaditém pyžamu!

    Zvláště po namáhavém dni se Anne Julia Hagen těší na blahodárný účinek punčoch. Ať už na filmovém festivalu v Cannes, na focení v Miláně nebo během víkendového výletu k moři. I na cestách má Anne Julia Hagen punčochy vždy s sebou. „Je pro mne velmi důležité věnovat svému tělu intenzivní péči – koneckonců je to můj kapitál“, zdůrazňuje miss Německo.
    Připomeňme jen, proč jsou zásadité potraviny důležité. Díky stresu a nevhodné (kyselinotvorné) stravě, jako je bílý cukr nebo bílá mouka, nadbytek masa, v naší krvi může dojít k nerovnováze pH. To může být příčinou únavy, svalové slabosti, cukrovky nebo hemeroidů.
    Mezi zásadité potraviny, které pomáhají vyrovnávat pH v krvi a neměly by chybět v našem jídelníčku, patří téměř veškeré ovoce a zelenina. Jmenujme alespoň to nejznámější z nich – jablka, hrušky, švestky, třešně, brambory, cibule, bílé i červené zelí, brokolice, meloun, rajčata, pomeranče.
    „Použití je zcela jednoduché: do umyvadla napustím teplou vodu, v ní rozpustím jednu čajovou lžičku „MeineBase“, vložím do ní bavlněné punčochy a nechám je chvíli namočit. Poté je vyždímám a natáhnu si je. Pro udržení tepla si přes ně natáhnu druhé punčochy ze střižní vlny a udělám si pohodlí,“ popisuje Miss Německo.


AlkaWear: sortiment funkčního prádla se rozšiřuje!

    Po každém použití vnitřní košili vypereme ručně nebo v pračce při max. teplotě 60° C. Vnější župan můžeme použít vícekrát bez praní a po několika použití vypereme společně s vnitřní košilí. AlkaWear nesušíme v sušičce.
    Slouží jako pomocník při odkyselování. Nabízí tu nejlepší možnost k odkyselení během noci. Jsou příjemné na nošení a pečují o váš spánek.
    Otázka: To zní dobře. Ale jak ses o takovém produktu vůbec dozvěděla? Oblékat si vlhké punčochy – na takovou věc musí člověk nejdřív nějak přijít.
    Zásaditý zábal podporuje přirozenou funkci vylučování přes pokožku a je smysluplným pomocníkem jak při očistě, tak při regeneračních kúrách. Je vhodný k uvolnění a úlevě a především při bolestech břicha a menstruačních bolestech nebo napětí v oblasti zad.
    Po každém použití zásaditý obklad vypereme ručně nebo v pračce při max. teplotě 60° C. Nesušíme v sušičce.
    Pocení a návaly horka během noci nebo časně ráno jsou velmi nepříjemné a ruší spánek. Zde pomůže zásadité pyžamo a župan, které efektivně podporují vylučovací funkce kůže. Savýmateriál skvěle pohlcuje pot. Řídkou tkaninu doporučujeme provlhčit zásaditým roztokem, přírodní materiál tak příjemně chladí.


Jaké potraviny nejsou zásadité?

    Zásadité potraviny jsou důležité pro náš organismus. Pomáhají vyrovnávat pH v naší krvi, čímž nás ochraňují před řadou civilizačních nemocí. Co mezi ně patří? Podívejte se na seznam zásaditých potravin.
    Z jedné čajové lžičky MeineBase a cca ½ litru teplé vody vytvoříme solný roztok. Textilie v solném roztoku namočíme, vyždímáme a poté si je navlékneme. Deku na celé tělo a zásadité pyžamo s županem solným roztokem postříkáme.
    Otázka: Anno Julie, „zásadité punčochy“ – to zní jako zabiják vášně z časů našich babiček. Je to tak?
    „MeineBase“ je zásadito-minerální koupelová sůl a vytváří hodnotu pH vody přibližně 8,5. Řídí se, také vysokým obsahem minerálů, podle zásadité plodové vody nastávajících matek. Mimořádnou energetickou hodnotu produkt získává díky obsahu osmi velmi jemně pomletých drahých kamenů. To má obzvláště pečující účinek - pro zdravý, zářivě krásný vzhled a pro sametově hebkou pokožku.


BasischeStrümpfe - zásadité punčochy

    „Ať už při čtení, sledování televize, nebo především na spaní: zásadité punčochy jsou skvělým prostředkem, jak úplně mimochodem hýčkat svoje nohy. Nosím tyto „superpunčochy“ již déle než tři roky - a to nejraději denně. Mám potom ze svých nohou prostě skvělý pocit, jaksi lehký - je to jako pocit znovuzrození. Moje pokožka je zase pěkně vláčná, svěží a vypadá prostě dobře,“ vypráví nadšeně královna krásy.
    S novým programem funkčního prádla „AlkaWear®“ je nyní zásaditá péče ještě praktičtější a kromě toho působí ve dne i v noci.
    Její matka, Astrid Habeck-Hagen, je prodejkyní produktů značky P. Jentschura v Berlíně. „Vždy jsem se zajímala o přírodní kosmetické produkty a potraviny. Jentschura je už léta pevnou součástí našeho života – a Anně Julii, ale také mnohým mým zákazníkům, se to očividně (smích) velmi vyplatilo“ pochvaluje si Astrid Habeck-Hagen.
    Zásadité potraviny by se měly na našem jídelníčku objevovat každý den. Naopak bychom měli omezit konzumaci masa, sýrů a dalších zdrojů kyselin. Stačí jen nad složením své stravy začít trochu víc přemýšlet. Chybu určitě neuděláme, pokud sáhneme po některém ovoci nebo zelenině uvedené ve výše zmíněném seznamu zásaditých potravin.
    Otázka: Myslíš, že ti tvoje znalost celostní péče o krásu poskytla výhodu oproti dalším uchazečkám o titul Miss Německo?


Zásaditý zábal na šíji a průdušky

    Doporučujeme provést zásaditou solno olejovou masáž nebo jinou masáž. Proceduru poté zakončíme odpočinkem cca 40 minut ve vlhké zásadité dece.
    Materiál použitý na zábal je osvědčený, u nás v Münsterlandu tkaná přírodní tkanina, z nebělené bavlny. Tato velmi příjemná látka zanechává na pokožce skvělý pocit a díky své snášenlivosti s pokožkou a hypoalergením vlastnostem je vhodná a oblíbená u alergiků.
    Nejlepší doba pro nošení zásaditých punčoch je přes noc, aby mohly neutralizovat kyseliny. Dají se nosit samozřejmě libovolně dlouho přes den.
    K osobnímu programu péče o krásu Anne Julie Hagen však nepatří pouze zásaditá tělová péče: „Moje chápání krásy je komplexní“, prozrazuje nejkrásnější Němka, která studuje na univerzitě v Postupimi kulturní vědy, amerikanistiku a anglistiku. „Kladu velký důraz na zásadotvornou stravu, mírný pohyb a vydatný spánek.“
    Z obilovin k zásaditým potravinám patří pouze rýže a jáhly, luštěnin pak jen sójové boby a některé výrobky z nich. Z mléčných výrobků řadíme k zásaditým potravinám jen nízkotučné nebo nesvařené mléko.


Co dělá zásadité punčochy zásaditými?

    Anne Julia (smích): Vůbec ne, jsou hrozně pohodlné a vypadají stylově. „Zásadité punčochy“ jsou skvělým způsobem, jak úplně mimochodem hýčkat svoje nohy. Nosím zásadité punčochy už déle než tři roky – a to nejraději denně. Ať už při čtení, při sledování televize nebo především na spaní.
    Anne Julia Hagen má smysl pro krásu už vrozený: o své matce někdy říká, že je pravý „eko-nadšenec a „bio-fanda“. Od ní má znalosti o zásadité tělové péči a výživě. „Ohromně čerpám z jejích zkušeností – také na mé cestě k titulu Miss Německo mi její rady moc pomohly“, říká mladá žena.
    Můžeme prát s přípravkem na barevné prádlo na max. 60°C v pračce. Po vyprání deku rozložíme do správného tvaru a necháme uschnout, popř. vyžehlíme (teplota vhodná pro bavlnu). Nedoporučujeme sušit v sušičce.


AlkaWear® Zásaditá deka NOVINKA

    Anne Julia: „Zásadité punčochy“ čistí a ošetřují pleť zcela přírodním způsobem. Je potom sametově hebká a jemná. Použití je zcela jednoduché: do umyvadla napustím teplou vodu, v ní rozpustím jednu čajovou lžičku „MeineBase, vložím do ní bavlněné punčochy a nechám je chvíli namočit. Poté je vyždímám a natáhnu si je. Pro udržení tepla si přes ně natáhnu druhé punčochy ze střižní vlny a udělám si pohodlí. Jak můžete vidět: pro krásné nohy jen nepatrná námaha!“
    Po každém použití vypereme polštářky z gázy ručně nebo v pračce při max. teplotě 60°C. Moltonový zábal vypereme také ručně nebo v pračce při max. teplotě 60°C. Nesušíme v sušičce. Zábal pereme spojený druky. Lze žehlit.
    Anne Julia: Myslím, že ano. Především „zásadité punčochy“ jsou mojí tajnou zbraní, jak rychle, pohodlně a přirozeně dostat svoje nohy do pohody. Neznám žádnou jinou modelku, která by nosila „zásadité punčochy“ – nebo alespoň dodnes jsem neznala, ale to se teď nejspíš změní. (smích)


Zásadité podpažní polštářky

    Anne Julia: To ano! Dokonce velmi. Pečuji o své tělo nejen zvenčí zásaditou kosmetikou, nýbrž dbám také na zásadotvornou stravu s dostatkem čerstvých potravin, se zeleninou, saláty a ovocem. To mám také od maminky – ona je skutečný „eko-nadšenec“ a „bio-fanda“. (smích) Kromě toho piju téměř výhradně neperlivou vodu, a to už celý můj život – alkoholu se vyhýbám obloukem. Kromě toho chodím alespoň třikrát týdně do fitness, abych byla ve formě a posílila kardiovaskulární systém. Dostatek spánku je pro krásu samozřejmě také velmi důležitý – především pro pokožku.
    Anne Julia: Ten tip mi dala moje maminka. Má odborné znalosti a vždy má prima nápady. Doporučuje jen věci, o kterých je sama přesvědčena. Nejraději si dám vydatnou zásaditou celotělovou koupel s „MeineBase“ - to je to nejlepší, co znám. Ale když nemám čas, zvláště když hodně cestuji, jsou „zásadité punčochy“ velmi praktické. Mám potom ze svých nohou prostě skvělý pocit, jaksi lehký – je to jako pocit znovuzrození. Obzvlášť ráda tyto punčochy nosím po sportu. To je úžasný pocit. Po dlouhém běhu nebo po fyzicky náročném cvičení ve fitness jsou punčochy skvělé na relaxaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00