Jak na věc


zážitek synonymum

Víme po čem muži i ženy touží.......

    Věnujte neskutečný zážitek, účast v amaterském závodou na Masarykově okruhu nebo na okruhu Autodrom Most jako dárek. Za volantem závodního speciálu BMW, po boku zkušeného závodníka, se jezdí amaterský závod, kde se proti sobě postaví amaterští jezdi i absolutní nováčci. Amaterského závodu se také účastní profesionálové, kteří závod využívají k testování.  K absolvování závodu není potřeba závodní licence. KUPTE ZÁŽITEK O 21% LEVNĚJI ZDE:
    Darujte vyhlídkový let České Budějovice! Tento jedinečný zážitek vám nabídne neopakovatelný pohled historické památky i přírodní krásy jižních Čech z výšky.
    Na kole se prohání skoro každý, s námi to zkuste rovnou na čtyřech najednou. Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem pro Vás bude zážitkem, na jaký se nezapomíná...
    Posouváme hranice extrémních adrenalinových sportů! Chceš se cítit jako James Bond? Vyzkoušej jeho „tryskový batoh“! Nezapomenutelný let nad vodní hladinou pro každého!
    Revoluční úniková hra, přeneste se na 3 hodiny do středověku, řešte záhady, hádanky a prožívejte tajemný příběh plný zvratů. To vše v unikátních prostorách středověké tvrze Malešov, obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete. Prožijete na vlastní kůži historickou počítačovou hru Kingdom Come.


Jízda na terénních čtyřkolkách v horách

    Jízda na čtyřkolce v Praze, unikátní možnost řídit čtyřkolku na terénním polygonu plným ostrých zatáček a přírodních nerovností přímo v hlavním městě. Skvělá trať je rozdělana do tří částí, na své si přijdou začátečníci i ostřílení borci. Užijte si jízdu na čtyřkolce v Praze, nebo jízdu věnujte jako krásný dárek.
    Nezapomenutelný pocit volného pádu, krásná vyhlídka v zavěšení pod padákem. Dárek, na který se nezapomíná a vřele doporučujeme každému na základě vlastní zkušenosti.
    Chcete se odreagovat od každodenního stresu a starostí? Máme tu pro Vás nezapomenutelný a vzrušující zážitek v podobě pestrého střeleckého programu s opravdovými palnými zbraněmi …a bez zbrojního průkazu!
    Sen o létání se stal skutečností! Absolutní bomba v oblasti vodních adrenalinových sportech. Adrenalinový zážitek nejen pro vyznavače extrémních vodních sportů!
    Přáli jste si někdy zkusit pilotovat stíhačku? Zažít vzdušné boje, řešit krizové situace jako vojenští bojoví piloti? My ti to splníme! Přijď okusit denní chleba vojenských pilotů na bojové misi.
    Přijďte si užít jedno pěkné akční odpoledne do hor. Upevnění do sedačky se proletíte nad krajinou, vyzkoušíte si koloběžkovou dráhu a nakonec se pořádně protáhnete na horolezecké stěně...


Simulátor stíhačky F16 Fighting Falcon

    Rezervaci vyplňujte dle certikátu, který jste obdrželi.Pokud neznáte termíny, najdete je v kalendáři u daného produktu. Pokud nejsou termíny známé, vyplňte rezervační formulář bez udání termínu, na e-mail uvedený ve formuláři, budeme posílat nově přidané termíny. Po správně vyplněné rezervaci obdržíte potvrzovací e-mail. Vaše rezervace bude vyřízena do 2 pracovních dnů. Pokud se Vám v této lhůtě nikdo neozve, volejte v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 na 603 489 469. Datum a čas musí být od nás potvrzen, rezervace se stává závazná pouze po našem písemném potvrzení, které posíláme e-mailem včetně instrukcí k čerpání zážitku. Odesláním rezervace souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, jak nakládáme s osobními údaji, si můžete přečíst ZDE.
    Život je plný výzev a dobrodružství, které by sis neměl nechat ujít a měl je prožít naplno. Jestliže jsi zvládl tandemový seskok a láká tě další adrenalin, užij si parašutistický výcvik se vším všudy...
    Adrenalinové zážitky jsou jedním z mála zážitků, na které každý reaguje podobně. Nezáleží na tom, jestli jste statečný, odvážný nebo se z balkónu nakláníte s respektem. V momentě, kdy každý překročí svou vlastní hranici, tak ho adrenalin převálcuje. Endorfiny Vás zaplaví neovladatelnou radostí a štěstím....


Zachraňte let Boeingu 737 Nové Generace

    Jsme s vámi v kontaktu, mluvíme spolu, svěřujete se nám po jakém dárku toužíte a právě to nás vedlo připravit různé kategorie zážitků a sestavit je dle prodejnosti, oblíbenosti a vašich přání. V kategorii dárky pro muže jednoznačně dominují motoristické zážitky, u žen vedou na plné čáře wellness pobyty, u dětí jsou to zábavné parky. Připravili jsme také kategorii dárky pro seniory, kde je kromě pobytů velmi oblíbený let balonem. Speciální kategorie vánoční dárky a neprodávanější zážitky by vám také měli pomoci s hledáním toho pravého dárku a pokud by se vám to přeci jenom nepodařilo, dárek kdykoliv během jeho platnosti vyměníme za jiný.
    Nevíte jaký dárek pro muže? Můžete se inspirovat našimi tipy na dárky! Který muž by odolal rychlým vozům, mezi naše nejprodávanější zážitky se dlouhodobě řadí jízdy se supersporty, zejména jízda ve Ferrari. Svézt se však můžete také v závodní bugině, hummeru nebo na čtyřkolce. V naší nabídce najdete také let ve větrné tunelu nebo luxusní zážitky typu pilotování letadla nebo závodníkem na zkoušku.
    15 kilometrů za volantem Lamborgnini Gallardo 560 v Praze jako dárek. Věnujte jízdu supersportem, která nadchne nejen příznivce značky Lamborghini. Jízda probíhá na okresní silnici a dálnici, kde si vyzkoušíte skvělé jízdní vlastnosti a dechberoucí zrychlení při plném sešlápnutí plynového pedálu. Trasa je vybrána pro maximální zážitek z jízdy.


Terénní čtyřkolky Střední Čechy

    Zážitky ale nejsou jen auta a letadla. I ženy si u nás přijdou na své! Relaxační pobyty, zámecké pobyty nebo třeba masáže osloví každou ženu. Dopřejte si wellness víkend s masáží, oslavte výročí svatby na zámku nebo třeba vyražte na dámskou jízdu. Mezi nejoblíbenější dárky pro ženy patří také vyhlídkový let balónem nebo letadlem, ale i adrenalinové dárky jako tandemový seskok.
    Světově ojedinělý simulátor německé ponorky U-BOAT. Přijďte zažít opravdové dobrodružství, vyzkoušet si plavbu, zažít torpédové útoky nebo hrozbu hlubinných min. Čeká vás i reálná záplava ponorky...
     HOVERBOARD je novým přírůstkem v oblasti extrémních vodních sportů a je to pořádný adrenalinový zážitek. Let na bláznivém prkně nad vodou? Je tohle vůbec možné? Pojďte to zkusit, hoverboard je tady!
    Provozovatel zážitků v Ostravě si vyžaduje právo na poplatek 300Kč při změně již potvrzeného termínu ze strany zákazníka.(Jízda Tatrou, buggy, Hummer H2, driftování, závodní Fábie).
    Zážitky jsou dárek, který nezklame. Vyberte si z naší bohaté nabídky dárky pro muže, ženy, vánoční dárky, romantické dárky na Valentýna nebo třeba i svatební dárky. U nás najdete dárky vhodné pro všechny příležitosti. Poukaz na zážitek Vám zašleme dárkově zabalený s originálním věnováním přesně podle Vašich požadavků a popisem samotného zážitku. Dárkem od nás nemůžete šlápnout vedle!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00