Jak na věc


www,csas,cz internetove bankovnictvi george ktere

Už mi přišla SMS zpráva ohledně přihlášení, co teď?

    Na adrese george.csas.cz najdete vstup do nového internetového bankovnictví České spořitelny s názvem George. Česká spořitelna má vlastní webové stránky, které najdete na www adrese csas.cz což je zkratka pro Česká Spořitelna Akciová Společnost.Web george.csas.cz vypadá jako na obrázku níže.
    George.cz je informační web o internetovém bankovnictví. Pokud se George bojíte nebo moc nechápete jeho funkčnost, doporučuji si web projít, popřípadě pokračovat ve čtení zde, najdete zde vše co budete potřebovat. Na to, abyste se dostali do svého internetového bankovnictví (internetbanking), stačí nahoře vpravo kliknout na modrý odkaz internetové bankovnictví a kliknout na George nové bankovnictví. Viz obrázek níže.
    Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte - jste na správné stránce pro přihlášení.
    Pokud jste se ještě nepřihlašovali na nové internetové bankovnictví nebo Vám přihlášení dělá stále problémy, prosím, přečtěte si návod pozorně a už nikdy nebudete muset návod vyhledávat. Děkuji.


Názor na nové internetové bankovnictví George a přihlášení na něj

    Myslím si, že George měl být spuštěný na ostro až tento rok (2019). Minulý rok se měl každý dobrovolně přihlásit a bankovnictví si projít a vklidu otestovat. Pod tlakem totiž přecházely tisíce lidí, kteří nutně potřebovali poslat platbu a nevěděli jak. Česká spořitelna tímto nedokončeným produktem naštvala spoustu dlouholetých klientů. Servis24 byl totiž jednoduchý, intuitivní a hlavně všichni na něj byli zvyklí. Nechápu také kampaň spořitelny, ve které se to nejdůležitější, a to www adresa nového bankovnictví, vůbec nezmiňuje.
    Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.
    Důležité je si říci že web george.cz vlastně neexistuje a po napsání této adresy se dostanete na web https://www.csas.cz/cs/internetove-bankovnictvi/george toto je web české spořitelny, na kterém se dozvíte vše důležité o novém bankovnictví.
    Co hodně lidí neví je, že v Georgovi se dají online vyřídit půjčky, úvěr nebo cestovní pojištění. Toto všechno naleznete v záložce obchod, která se nachází v obrízkovém menu dole hned vedle kontaktů a nastavení.


Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

    Sem tam se může stát, že aplikace nefunguje. Většinou, když nefunguje, tak je chyba na straně České spořitelny, aktualizace aplikace jsou teď poměrně časté a víkendový výpadek není nic neobvyklého. Pokud se potřebujete nutně podívat na stav účtu, přihlaště se k účtu přes prohlížeč (safari, opera, firefox) na webu george.csas.cz a vyplňte údaje stejně jako to děláte přes PC. Pokud se nedá přihlásit ani zde, je výpadek bohužel celoplošný a nejde jen o výpadek aplikace. S tímto už se nedá dělat nic, jen čekat.
    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).
    Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.
    Nic se neděje, to jen Váš antivir otevírá nové okno v prohlížeči aby si byl jistý, že Vás nikdo nešpehuje nadálku a nikdo nezjistí Vaše přihlašovací údaje. Že je okno zabezpečené, poznáte i díky tomu, že má zelené okraje.
    Na co je aplikace dobrá? Můžete kontrolovat stav Vašeho bankovního účtu, posílat platby nebo skenovat účtenky, abyste je již nikdy neztratili. Aplikace má své mouchy a třeba dobití kreditu je zatím neskutečně složité a odkaz na dobití je tam, kde by ho skoro nikdo nečekal. V nastavení.
    Někdy se může stát že SMS nedojde. Zkontrolujte jestli máte na telefonu signál, počkejte minutu, pokud SMS ani tak nedojde, klikněte na text SMS Vám nepřišla? Který je nad polem pro zadání SMS, z levé strany se vysune box a klikněte na modré tlačítko Zaslat nový kód.


Návod na přihlášení do nového internetového bankovnictví České spořitelny s názvem George na adrese george.csas.cz

    Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé - zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například nová platba, je trochu složitější než u servis24.cz a musíte pokaždé zadávat jméno příjemce. Novinkou bude aplikace George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dod
    Často hledáte také: george internet banka přihlásit, george csas, george.csas.cz, česká spořitelna servis24 vstup na účet george, georg, www.george.csas.cz prihlaseni, george.csas.cz přihlášení, george go cz, česká spořitelna george přihlášení, my george, cs george, george 24, george go
    Pokud používáte antivirové zabezpečení od společnosti Eset, tedy například Eset internet security, tak Vám po zadání adresy george.csas.cz vyskočí modré okno s textem: ESET zabezpečený prohlížeč ochrání vaše osobní data při používání online bankovnictví a webových kryptopeněženek.


Pokud jste na telefonu, web bude vypadat nějak takto:

    Na těchto stránkách najdete návody a zajímavosti ohledně internetového bankovnicví George. Tyto stránky nejsou prezentací České spořitelny, ale slouží pouze jako fanouškovský web nového internetového bankovnictví. Pokud si web projdete a celý pozorně přečtete už nikdy nebudete mít problém s přihlášením na Váš bankovní účet. Vaše dotazy můžete psát na info@george-prihlaseni.cz Přečtěte si také článek Era svět přihlášení neexistuje kde se dočtete jaká je náhrada za portál Era
    Jak poznáte, že máte přejít na nové bankovnictví? Příjde Vám SMS zpráva ohledně konce bankovnictví servis24 a o tom, že se máte nově přihlásit na bankovnictví George.
    Půjčky jsou v nabídce dvě. Normální půjčka - peníze na cokoliv za pár minut a nebo novinka. Peníze na klik - taková rezerva s kterou Vás už nepřekvapí další výdaje. Obě půjčky se dají vyřidit online a peníze můžete mít na účtu do 15 minut.
    Aplikace se již nejmenuje George Go, ale George česká spořitelna. George je nová mobilní aplikace České spořitelny pro internetbanking do Vašeho mobilního telefonu. Stáhnou si ji mohou uživatelé jak Andoridu tak iOS (Apple) Aplikace George Go na google play má 4 hvězdy a hodnotilo ji skoro 27000 lidí a přes 500 000 lidí si ji již stáhlo. Na Itunes je to hodnocení 4,6, a hodnotilo ji 52 000 lidí. Na Appstoru si můžete stáhnout i verzi pro tablety (iPady)


George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

    Přihlašovací údaje na aplikaci George Go jsou naprosto stejné, jako při přihlašování na Váš bankovní účet. Při prvním přihlášení (aktivace) budete ještě muset ověřit vaši identitu ověřovacím SMS kódem.
    Tato stránka slouží přímo pro přihlášení na Váš účet internetového bankovnictví. Je to vlastně stránka, která se Vám zobrazí, pokud kliknete na stránce č.1 na odkaz internetové bankovnictví. Zvláštní je, že po napsání odkazu george.csas.cz Vás stránky převedou na odkaz bezpecnost.csas.cz a až přes tyto stránky se můžete přihlásit.
    Že jste na správném webu poznáte i podle ikonky zabezpečení, kterou najdete vlevo nahoře v adresním řádku prohlížeče. Text a zámek musí být zeleným textem a v textu musí být napsáno Česká spořitelna, a.s. (CZ) viz obrázek níže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00