Jak na věc


wobenzym příbalový leták cena

Interakce mezi Wobenzymem a dalšími léčivy

    Bez porady s lékařem užívejte WOBENZYM pouze při poúrazových otocích. Před užíváním WOBENZYNu u ostatních onemocnění a při jeho delším než dvouměsíčním užívání je nutné poradit se s lékařem. Příležitostně může při chronických onemocněních po začátku léčby WOBENZYNem nastat zhoršení příznaků, což je podle dosavadních zkušeností v převážné většině případů považováno za kladnou reakci organismu na léčbu. V tomto případě by neměl být lék vysazen, ale mělo by se zvážit eventuální přechodné snížení dosavadního dávkování. Za takových okolností je nezbytné poradit se s lékařem, stejně jako při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí. Jestliže užíváte jiné léky, a to na lékařský předpis i bez něj, poraďte se o vhodnosti užívání WOBENZYMu s lékařem a bez jeho doporučení ho neužívejte.
    Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Sacharidy obsažené v 1 tabletě odpovídají 39 kJ = 9,3 kcal.
    Lék se musí užívat na lačno, nikdy s jídlem. Doporučuje se 1/2 hodiny před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Nerozkousané tablety zapít větším množstvím tekutiny (nejméně 1/4 litru).
    Dobrý den, hledal jsem k terapii polyneuropatie Wobenzymem nějaké kazuistiky, ale bohužel bezúspěšně, takže nejsem schopný Vám poradit. Zkuste se dotázat neurologa, který Vaší mamince tento preparát doporučil.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00