Jak na věc


wellness víkend pro dva na slovensku

Bojnice – 3denní wellness pobyt pro dva

    Cílem pobytu je poznání tohoto jedinečného místa, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Proto v balíčku nechybí romantická plavba po "zámecké" řece Dyji během které proplujete okolo známých míst Lednicko - Valtického areálu i vstupenka do tropického skleníku v zámecké zahradě u Lednického zámku. Dále je zastoupen i gurmánský zážitek. Pochutnáte si jak na snídaních formou švédských stolů v tradičním jihomoravském stylu, tak navýběrové romantické večeři pro dva v zámeckém stylu v hotelové restauraci. Vypravte se tedy za romantikou do kouzelného Lednicko - Valtického areálu. Více informací naleznete zde.
    Cena od 2 750,- / osoba v hotelu Balnea v mezisezóně (1. 1. - 30. 4. 2020 a 1.11. - 20. 12. 2020)Cena od 2 350,- / osoba v penzionu Majorka mezisezóně (1. 1. - 30. 4. 2020 a 1.11. - 20. 12. 2020)
    Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Vám přináší kvalitní ubytování na krásném místě doplněné o pestrý wellness program. Pokud tedy chcete svému tělu dopřát pořádnou porci relaxace, tak tento wellness pobyt Vám má skutečně co nabídnout.
    Padl vám nějaký náš víkend v lázních do oka? Klikněte na modrý nápis detail pobytu apročtěte si, co vše cena zahrnuje. Pokud plánujete absolvovat wellness víkend s partnerem, částku si vynásobte dvěma. U každého pobytu najdete, jaké vás čekají procedury a formy stravování.


Tipy na výlety – lázně, zámek a nejstarší ZOO v zemi

    Wellness víkend pro dva Vás zavede do oblíbeného hotelu 4* kategorie a nabídne Vám velice zajímavý program. Pestrý výběr relaxačních procedur (součástí pobytu jich je 6), privátní pronájem wellness centra, lahodná strava, příjemné prostředí hotelu obklopené zelení či ideální lokalita na výlety a sportovní vyžití jsou jen některé důvody, proč tento wellness víkend stojí za vyzkoušení.
    Dáváte přednost raději odpočinku a wellness procedurám? Pokud se rádi necháváte rozmazlovat, pak se svěřte do rukou odborníků. Vychutnejte si příjemné masáže, nechte se hýčkat v hřejivých a ozdravných koupelích nebo dopřejte svému tělu detoxikaci prostřednictvím léčebné sauny. Zpestřete si víkendový pobyt objevováním pamětihodností v navštívené lokalitě a ochutnejte místní speciality ve vyhlášených restauracích.
    Ať už vyrážíte sami, ve dvou nebo s celou rodinou, u nás najdete, co hledáte. Vyberte si z širokého sortimentu nabídek víkendových pobytů. Jste aktivní sportovci stále v pohybu? Zaplavte si v hotelovém bazénu, navštivte místní posilovnu nebo si půjčte kolo či brusle a vyrazte objevovat krásy okolí. 


VOLNÝ POUKAZ NA VÍKEND PRO DVA

    Během romantického víkendu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a hlavně na romantické večeři při svíčkách, která bude doplněna o láhev vybraného vína. Dále si zaručeně nenecháte ujít prohlídku jednoho z nejvíce navštěvovaných zámků v naší zemi, který se řadí mezi evropské architektonické skvosty. Během pobytu Vás neochudíme ani o relaxaci. Součástí balíčku jsou dvě hodinové klasické masáže celého těla po kterých se budete cítit jako vyměnění. A jako bonus ještě přidáme neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu během celého pobytu. Více informací naleznete zde.
    Okolní příroda Vás určitě naláká k procházkám či túrám avšak základem bude pestrá relaxace.Neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén (s masážními tryskami, podvodním osvětlením a umělou hvězdnou oblohou), saunu a relaxační místnost doplníme o romantickou bylinnou koupel ve speciální dvojvaně. Pro dámu jsme dále připravili klasickou masáž zádové sestavy. A jako bonus přidáme netradiční relax - speleoterapii v hotelové jeskyni, která pozitivně působí na dýchací soustavu a pro každého vstup na Priessnitzův chodník s blahodárnými účinky na dolní končetiny. K tomu budete moci příjemně relaxovat v hotelovém parku či bezplatně využívat pestrou sportovní nabídku hotelu (např. hotelový tenisový dvorec), v zimním období zase obdržíte slevu na skipasy. Wellness víkend Vám představí Šumavu ve své plné kráse. Více informací naleznete zde.


1x Vstup do Wellness centra Basic +

    Jestli vás na dlouhé cestování příliš neužije a bydlíte v okolí Prahy, prohlédněte si Lázně Mšené. Vyjdou vás na částku něco málo přes 3 000 Kč a z Prahy tam jste asi za 40 minut. Původně se specializovali především na léčbu pohybového aparátu, ale v posledních letech se zaměřili také na relaxační a regenerační wellness pobyty. Hned po příjezdu na vás dýchne rodinná atmosféra a okouzlí vás krásně upravené prostředí. Doporučujeme vyzkoušet. 
    Zde je kompletní program pobytu Romantická noc u Lednického zámku: ubytujeme Vás vkomfortním hotelu 4* kategorie, který se nachází v samém srdci Lednicko-Valtického areálu,přímo na okraji zámeckého parku v Lednici. Po příjezdu pro Vás bude připraveno milé překvapení na pokoji a welcome drink.
    Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítáni sladkým překvapením. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné tříchodové večeři doplněné o láhev vybraného vína. A jako bonus potěší čokoládové fondue.
    Mysleli jste si, že lázně jsou pouze o tradičních procedurách? Omyl. Jsou také o skvělých zážitcích, záleží pouze na vaší nátuře, kterou formu zábavy upřednostňujete. Někdo si každý večer rád zaleze s knížkou do postele a někdo na sebe oblékne nejlepší šaty a vyrazí do víru nočního života. Ano. I v lázních se tančí, pije a žije naplno.


VÍKENDY PRO DVA V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

    Zde je kompletní program pobytu Romantická zážitková noc na 5* zámku: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na opravdu nevšední ubytování ve stylových pokojích v nedávno otevřenémzámeckém hotelu 5* standardu. Zámecký skvost jehož červené věže s cimbuřím ční do krajiny Českomoravské vrchoviny již více než čtyři století Vám připraví skutečně pohádkové ubytování.
    Cítíte to v kostech. Blíží se pátek, konečně odpočinek. Moc dobře tušíte, že doma si nikdy neodpočinete, tak jak byste potřebovali - uklízení, praní, návštěvy. Kolotoč. Nejlepší, co můžete udělat je vybrat si nějaký wellness víkend, sbalit kufr a vyrazit. Takový vydařený víkend v lázních vám dodá energie a vy začnete opět cítit jako rybičky. Zkuste to.
    Příjemná atmosféra lázní Luhačovice, luxusní ubytování ve 4* superior hotelu, zážitková gastronomie a samozřejmě relaxace. Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je garancí neopakovatelných tří dnů.
    Cena v dvoulůžkovém pokoji ve Vltavě Berounce:Kč 3 500,- / osoba - 8. 1. 2017 - 28. 2. 2017,  1. 12. 2017 - 25. 12. 2017Kč 4 020,- / osoba - 1. 3. 2017 - 13. 4. 2017,  1. 11. 2017 - 30. 11. 2017Kč 4 800,- / osoba - 14. 4. 2017 - 31. 10. 2017, 26. 12. 2017 -  7. 1. 2018 


Pobyt v termálech Malé Bielice s neomezeným wellness a…

    Po příjezdu na zámecké sídlo budete přivítání welcome drinkem, lahví zámeckého vína Clou du Pin a dáma květinou. Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů z přírodních produktů od místních farmářů. Dále budete moci neomezeně využívat luxusní zámecké wellness centrum jehož součástí je bazén, vířivka, finská, švédská a parní sauna, fitness a silencárium. Pokud budete chtít trošku protáhnout tělo, tak ideálně poslouží zapůjčení horských kol, holí na nordic walking (v zimě běžek či bruslí) a možnost hraní na golfovém trenažéru (vše je již v ceně pobytu). A v pobytovém balíčku na zámku nechybí ani možnost na originální vyjížďku zámeckým kabrioletem značky Mercedes Benz E Class. Dopřejte si tedy na chvíli luxus prostoru a pohodlí velkolepého sídla a staňte se hosty jedinečného zámeckého hotelu se standardy a vymoženostmi dnešní doby a v atmosféře šlechticů, jaká zde panovala před stovkami let. Více informací naleznete zde.
    Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v nedávno otevřeném hotelu 4* kategorie v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Ihned po příjezdu bude dáma přivítána rudými růžemi a na oba bude čekat sladké překvapení.
    Romantická noc v Lednicko-Valtickém areálu Vám naservíruje tento krásný kout jižní Moravy na zlatém podnose. Čeká Vás stylové ubytování, lahodná strava v čele s romantickou večeří pro pár, plavba lodí po zámecké Dyji a další zajímavý program.


VÍKENDY PRO DVA NA JIŽNÍ MORAVĚ

    Takový wellness víkend pro dva má úžasnou moc. Vdechne jiskru každému páru. Nezáleží na tom, jestli jste oslavili čerstvě dvacetiny, nebo už jste 5 let v důchodu. O svůj vztah byste měli pečovat v každém věku. Víte, jak by to mohlo vypadat? Se svou životní láskou si dopřejete masáž lávovými kameny, pak si zajdete ruku v ruce na romantickou procházku, třeba do Lednicko-valtického areálu a celý den zakončíte s pocitem, že jste opět čerstvě zamilovaní. Nádhera. Jestli právě teď dumáte nad dárkem k narozeninám, k výročí nebo ke svátku, víkendový pobyt pro dva je skvělou volbou. Uvidíte.


Víkend pro dva na horách, v lázních, víkend na zámku, ve wellness hotelu, Víkendy pro dva v ČR

    Zde je kompletní program Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který leží v oblíbeném Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování ve kvalitně vybavených pokojích a hlavně na zajímavý program během pobytu. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů, které v případě zájmu lze rozšířit na polopenzi. Nyní si blíže představíme skladbu wellness programu - vše, co je zde uvedené je již zahrnuto v ceně tohoto pobytu: 2x masáž na vodním vyhřívaném lůžku, 2x relaxační procedura dle Vaší volby z následujícího výběru - rašelinový zábal, zábal ze včelího vosku, lymfodrenáž, detoxikace, suchá uhličitá koupel či klasická masáž zádové sestavy, neomezený vstup do hotelového fitness po celou dobu pobytu, každý den pobytu relaxace v hotelovém bazénu se slanou vodou a whirpoolu, vstup do wellness centra pro pár - wellness centrum obsahuje finskou a bylinnou saunu, parní a solnou lázeň, infrasaunu Kneippovu
    Nebude chybět ani slíbená porce relaxace. Dáma se může těšit na regenerační masáž obličeje, pro pána je zase připravena klasická masáž zádové sestavy. Dále pro každého z páru celková vyživující čokoládová masáž a též pro oba tepelný zábal parafango (tzn. celkem 6 procedur). K relaxaci vhodně poslouží i hotelová sauna nebo whirpool - kde si budete moci vychutnat 60 minut privátně. A nechybí ani možnost zahrát si billiárd, kulečník nebo petanque. Více informací naleznete zde.
    Pobytový balíček Poznejte krásy Českého Krumlova je tou nejlepší alternativou pokud se chcete seznámit s historickým Českým Krumlovem. Komfortní ubytování ve stylovém hotelu v samém centru města, doplníme o lahodnou stravu v čele s romantickou večeří a hlavně o pestrý poznávací program jehož součástí je originální noční prohlídka Českého Krumlova či vstupy do zámecké věže, do hradního a krumlovského muzea, fotoateliéru Seidel a Schiele Art muzea.


VÍKENDY PRO DVA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH A V PRAZE

    Pořádná porce relaxace v podobě 11 procedur na Vás čeká ve Františkových Lázních. Masáže, koupele, solná jeskyně či návštěva vodního světa se postarají o vydařený relaxační program ke kterému samozřejmě přidáme ubytování v oblíbeném hotelu i lahodnou polopenzi.
    K takto pestrému programu přidejte ještě možnosti na procházky, túry či třeba návštěvu nedalekých Punkevních jeskyní s Macochou - největší propasti ve střední Evropě. Wellness pobyt pro dva Vám připraví maximálně vydařený víkend. Více informací naleznete zde.
    Víkendy pro dva z naší nabídky poslouží jako výborný dárek k narozeninám, k výročí, k svatbě, k svátku či k jakékoliv další významné události.Komu by neudělal radost relaxační pobyt na zámku, wellness víkend pro dva s masážemi a pestrou relaxací nebo třeba netradiční víkendový pobyt na luxusní jachtě?Poukazy na víkendy pro dva (s možností věnování) zasíláme v dárkovém balení, takže vše je připraveno rovnou na předání obdarované/mu. Pokud si nejste jisti, které romantické víkendy vybrat z naší nabídky, tak zvolte Volný poukaz a nechte vybrat přímo osobu, které poukaz obdrží. A nezapomeňte, když svému partnerovi nebo své partnerce darujete víkend pro dva, tak je velká pravděpodobnost, že na pobyt pojedete také:).


Víkendové pobyty - wellness víkend pro dva

    Chcete uniknout ze stereotypu a načerpat potřebnou energii? Někdy k tomu bohatě stačí dva dny. Ideálním řešením je pro vás jeden z našich víkendových pobytů. Dopřejte si zaslouženou dovolenou a unikněte z rutiny všedních dní. Nové příjemné prostředí vás nabije sílou i optimismem a nudit se rozhodně nebudete. 
    Wellness víkend | Wellness pobyty | Víkend pro dva | Wellness víkend pro dva | Romantický víkend pro dva | Víkend pro dva levně | Prodloužený víkend pro dva | Welness víkend pro dva | Welness víkend | Welness pobyty | Zámecké hotely | Víkend v Hluboké | Wellness víkend v Krkonoších | Víkendový pobyt v Praze | Relaxační pobyty v lázních | Svatební dary
    Hledáte takový wellness víkend, který vás nevyjde draho? Pozor. Při výběru se neunáhlete. Zřejmě jste si už všimli, že jsou naše pobyty v lázních řazeny od nejnižší ceny po tu nejvyšší. Vždy si ale k dané částce nezapomeňte připočítat to, co zaplatíte za cestu a procedury (pokud tam už nejsou zahrnuté). No řekněte, být v lázních a nedopřát si masáž, vířivku nebo zábaly by byl hřích. K ceně si přidejte i náklady na jídlo. Doporučujeme vybírat takové víkendové pobyty, ve kterých je zahrnuta minimálně snídaně. Nebo si ji hned doplatit. Není nic příjemnější, než ráno vstát a zajít si na dobrou snídani, kterou vám někdo hezky naservíruje.


Jak uplatnit tuto slevu – čtěte pozorně

    Hlavním cílem pobytu je odpočinek a proto jsme připravili skutečně bohatý relaxační program. Dáma se může těšit na: klasickou masáž zádové sestavy, kokosovou pedikúru následovanou reflexní masáží plosek nohou, perličkovou lázeň, vstup do solné jeskyně a vibrační plošinu na formování postavy. Pán si zase jistě vychutná klasickou masáž zad, relaxaci ve vířivé koupeli, regenerační sportovní masáž a ani u něj nechybí vstup do solné jeskyně a možnost využít vibrační plošinu (tzn. celkem 11 relaxačních a zkrášlovacích aktivit). Jako bonus Vám do pobytového balíčku ještě přidámevstup do františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány, vodními skluzavkami či wellness centrem. Více informací naleznete zde.
    Cena za osobu v LD J. Ripper a LD Bezruč:Kč 1 812,- ( 12. 1. - 26. 4. a 1. 11. - 7. 12. 2015)Kč 2 272,- (27. 4. - 30. 6. a 1. 9. - 31. 10)Kč 2 352,- ( 1. 7. - 31. 8. 2015)
    Zde je kompletní program pobytu Luxusní wellness víkend v Luhačovicích: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na exkluzivní ubytování v nedávno otevřeném wellness hotelu v Luhačovicích. Hotel se nachází ve zrekonstruované historické budově ve které pobýval a tvořil skladatel Leoš Janáček. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným interiérem pokojů navodí jedinečnou atmosféru pobytu. Hotel získal prestižní cenu Best of reality ve své kategorii.


VÍKENDY PRO DVA V JIŽNÍCH ČECHÁCH

    Ihned po příjezdu budete přivítání láhví sektu a na pokoji Vás mile překvapí dekorace z lístků růží. Během pobytu si příjde na své každý milovník dobrého jídla. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní výběrové pětichodové degustační menu díky, kterému se důkladně seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře. Dále se podíváme na slíbenou relaxaci. Můžete se těšit na romantickou koupel ve speciální hydromasážní vaně pro pár a hlavně na neomezené využívání všech služeb v moderním hotelovém wellness centru během celého pobytu. Zde Vám bude k dispozici bazén s protiproudem, whirpool, solná parní lázeň, mentolová parní lázeň, bylinková saunu, finská saunu, tepidárium, masážní sprchy, ledová studnu a relaxační místnost. Nechte se tedy hýčkat a vychutnejte si skutečně exkluzivní wellness pobyt v hotelu, který je svou kvalitou a rozsahem služeb na úrovni 5*. Více informací naleznete zde.
    Do lázní se obvykle jezdí minimálně na 4 týdny a strávit tak dlouhou dobu na místě, které se vám nezamlouvá, je prostě pech. Díky lázeňskému pobytu na zkoušku, zjistíte, do čeho jdete a jestli to za to opravdu stojí.
    Wellness víkend na Šumavě to je výběrové ubytování v anglickém stylu uprostřed kouzelné šumavské přírody doplněné o pestrou relaxaci (bylinné koupele, klasickou masáž, neomezený vstup do bazénu a wellness či originální speleoterapie v jeskyni), lahodnou polopenzi a další zajímavý program.
    Naše země je ráj. Tedy alespoň, co týká lázní. Můžeme vybírat z tolika možností. Jen si prohlédněte nabídku dole pod textem a pojďte se chvíli zasnít. Třeba si představte takový wellness víkend pro dva v Mariánských lázních. Ráno relaxační masáž, dopoledne výborný oběd, pak procházka po kouzelném městě, odpoledne rašelinový zábal a na závěr dne romantická večeře se svíčkami, hudbou a sklenkou vína. Dokonalé.


Slovenské Bojnice – zámek, ZOO a oblíbené termály!

    Romantický víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud tedy chcete prožít tři vydařené dny s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou, masážemi a neomezeným vstupem do relaxačního centra tak vybíráte zcela správně.
    Zde je kompletní program pobytu Poznejte krásy Českého Krumlova: jak již bylo zmíněno tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v samotném centru Českého Krumlova, ve stylovém rodinném hotelu, který se nachází v budově z 15. století. Hotel respektuje historickou hodnotu místa a originálně ji kombinujeme s moderním vybavením pokojů a designovým nábytkem. Vítaným bonusem hotelu je i privátní vnitrobloková zahrada, kde si v příjemném klidu, třeba se sklenkou lahodného vína, můžete vychutnat pohled na krumlovský zámek.
    Cena za osobu v hotelu Priessnitz:Kč 1 962,- ( 12. 1. - 26. 4. a 1. 11. - 7. 12. 2015)Kč 2 412,- (27. 4. - 30. 6. a 1. 9. - 31. 10)Kč 2 492,- ( 1. 7. - 31. 8. 2015)


Romantika s polopenzí, vínem i privátním wellness

    Portál Víkend pro dva Vám přináší nabídku víkendových pobytů pro dva po celé České republice, ale i na Slovensku. Naše víkendy pro dva jsou zaměřeny hlavně na relaxaci a wellness, abyste během pobytu doplnili energii a vrátili se plní sil. Víkendové pobyty jsou stavěny pro všechny věkové kategorie a v bohaté nabídce pobytových balíčků a lokalit si jistě každý najde víkend, který ho osloví. Vyzkoušejte tedy například víkend pro dva na horách, víkend pro dva v lázních, víkend pro dva na zámku či víkend pro dva ve wellness hotelu. Vypravte se námi na víkend pro dva do Hluboké nad Vltavou, Českého Krumlova, Tábora, Mariánských Lázní, Moravského krasu, Českého ráje, na Karlštejn, do Krkonoš, Beskyd, Jeseníků, do Lednicko -Valtického areálu a na další vyhledávaná místa. Víkend pro dva od nás to bodou tři dny jako z pohádky.
    Zde je kompletní skladba pobytu Wellness víkend na Šumavě: tentokrát Vás vypravíme na malebnou Šumavu. Ubytujeme Vás v kvalitně vybaveném pokoji hotelu 4* standardu, který vznikl citlivou přestavbou historických budov pocházejících ze 13. století. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bohatých švédských stolů a každý večer pro Vás bude připravena tříchodová večeře pro pár ve stylové hotelové restauraci.
    Lokalita: 30 minut od OlomoucePopis: Lázně, kde neléčí pouze Vaše srdce. Nové wellness centrum je součástí hotelu Moravan. Jediná kryoterapie na Moravě.


Tip na romantický víkend pro dva na Slovensku pod slavným pohádkovým zámkem! V ceně polopenze, sauna, vířivka a 50% sleva na masáže

    Po příjezdu budete přivítání lahví vychlazeného šumivého vína, mísou ovoce a květinami. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetu a lahodnou romantickou večeři pro pár v oblíbené restauraci. Ale hlavním cílem tohoto pobytu je poznat kouzlo jednoho z nejkrásnějších měst naší země. K tomu ideálně poslouží originální noční prohlídka Českého Krumlova během, které Vám průvodkyně (která se bude věnovat pouze Vám) ve středověkém kostýmu za svitu louče odhalí tajemství a legendy historického města. K tomu přidáme dohromady 10 vstupů a to do Zámecké věže, Hradního muzea, velmi populárního Fotoateliéru Seidel, Egon Schiele Art Centra a Regionálního muzea v Českém Krumlově. Díky pobytu Poznejte krásy Českého Krumlova se důkladně seznámíte s atmosférou tohoto jedinečného města. Více informací naleznete zde.
    Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro dva: tentokrát jsme pro Vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který nabízí příjemné ubytování i bohaté možnosti na relaxační vyžití. Hotel zároveň leží na ideálním místě na výlety po Českém ráji a Máchově kraji. Na romantické procházky či posezení poslouží i prosluněná hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.
    Plánujete v budoucnu strávit v některých lázních delší dobu? Víkend nabízí ideální příležitost pro zkoušku. Vyberte si některý z wellness víkendů a zajeďte vše omrknout. Během krátké doby zjistíte, zda na tomto místě dokážete strávit delší dobu. Najdete odpovědi na otázky:
    Pokud zvolíte pobyt Romantická noc na zámku, tak si můžete být jisti jedinečným zážitkem. Romantický zámek Vám nabídne ubytování 5* standardu přímo v historickém objektu, který patří mezi nejluxusnější hotely v ČR. Nebude chybět ani relaxační program, sportovní vyžití či projížďka kabrioletem značky Mercedes.


VÍKENDY PRO DVA V SEVERNÍCH A VÝCHODNÍCH ČECHÁCH

    Zde je kompletní program pobytu Františkovy Lázně pro dva: jak již z názvu pobytu vyplývá, tentokrát Vás vypravíme do centra Františkových Lázní. Zde pro Vás bude připraveno kvalitní ubytování vlázeňském hotelu 3* standardu. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00