Jak na věc


wellness pobyty jižní morava

Zapomeňte na starosti všedních dnů. Přijďte si odpočinout, nechte se hýčkat!

    Masáž příznivě působí na nervová zakončení kůže a tím pozitivně ovlivňuje celou nervovou soustavu. Zlepšuje prokrvení kůže a díky přísunu kyslíku se lépe odplavují produkty tkáňového metabolizmu. Z pokožky se odstraňují nejstarší rohové buňky, takže pleť dostane mladší vzhled. Speciálními tahy se dá, do určité míry, oddálit tvorba vrásek a ovlivnit stav jizev.
    Aby se u nás cítily příjemně i Vaše děti, připravili jsme nabídku dětských masáží, které účinně pomáhají k navození pohody a relaxace u dětí a zároveň slouží, jako prevence, proti různým zdravotním problémům.Rostlinné oleje dětskou pokožku nejen vyživují, ale i zvláčňují a regenerují. 
    Ponořte se do wellness světa Kopřivná a nechte se unášet vlnou relaxu a pohody. Ono totiž neexistuje nic lepšího než zasloužený odpočinek v teple wellness se skvostným výhledem na okolní krajinu. Kombinujte relax ve vyhřáté odpočívárně s neopakovatelným zážitkem venkovních lázní v přírodě na čistém vzduchu a masážemi od našich profesionálů. 
    Zveme všechny milovníky saunování a relaxace do našeho moderního Wellness. Dovolujeme si Vám nabídnout příjemné a hýčkavé procedury, které si můžete dopřát k relaxaci a odpočinku. Přijďte se odreagovat a navodit si psychickou i tělesnou pohodu a při pravidelných návštěvách si zlepšit celkovou imunitu.


Masáž tváře a dekoltu arganovým olejem

    Pokud chcete něco opravdu příjemného, využijte možnosti Thajské masáže! Ve wellness baru je Vám k dispozici velký výběr nápojů k udržení zdravého pitného režimu.
    Tento druh masáže se nedoporučuje pro klienty, kteří jsou citliví na teplo, s vysokým krevním tlakem, po operacích, v případě různých infekčních chorob a v neposlední řadě v těhotenství.
    Arganový olej, nazývaný též marocké zlato, blahodárně působí proti stárnutí pleti. Vyhlazuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Vůně arganového, nerafinovaného oleje připomíná plísňový sýr.
    UŽIJTE SI NIČÍM NERUŠENOU VEČERNÍ POHODU S PARTNEREM NEBO PŘÁTELI V NAŠEM PRIVÁTNÍM WELLNESSCelý prostor našeho hotelového wellness je od 22:00 do 24:00 připraven pouze pro Vás. Pro umocnění dokonalého zážitku Vám připravíme zdarma láhev sektu.


Do Zámeckého wellness je vstup přes venkovní nádvoří zámku.

    K vašemu naprostému uvolnění a odpočinku těla a mysli můžete plnými doušky užívat termálního bazénu s protiproudem i horké vířivky na venkovní terase. Přírodně laděný interiér v sobě skrývá finskou saunu, bio saunu i odpočívárnu s krbem. Pro unavené nožky zde máme Kneippův chodník, vodoléčebnou kůru, která podporuje lymfatický a nervový systém. 
    Masáž lávovými kameny je jedinečné ošetření horkými vulkanickými kameny a éterickými oleji. Tato kombinace přináší úlevu pro bolavé a ztuhlé svaly, uvolňuje napětí, navozuje uklidnění a vyrovnává tak správný tok životní energie. Lávové kameny harmonizují lidské tělo, odbourávajínegativní energii, eliminují bolest ve svalech, zlepšují krevní cirkulaci a také napomáhají k detoxikaci organismu.
    Vyhrazené vstupy: Každý čtvrtek patří wellness pouze ženám. Každou středu od 10:00 do 12:00 wellness jen pro seniory. (Neplatí v červenci a v srpnu, kdy je po-pá otevřeno od 17h).
    Navštívit můžete samozřejmě klasickou Finskou saunu a několik druhů lázní. Solná lázeň Vám přivane vůni moře, v turecké lázni zakusíte tajemnou orientální atmosféru. Kneippova lázeň uleví Vašim nohám, bylinná lázeň příjemně osvěží Vaše dýchací cesty.


Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.

    Prosklená bazénová hala je plná světla s krásným výhledem na rybník. Nabízí jedinečné prostředí pro relaxaci v bazénu s příjemně teplou vodou, masážním chrličem a tryskami. Součástí wellness je saunový svět se čtyřmi druhy saun. Pestrá je i nabídka masáží, koupelí, zábalů a celotělních rituálů.
    Vzhledem k tomu, že provoz Zámeckého wellness je časově omezen, vyhrazujeme si právo předem stanovit termíny a časy jednotlivých procedur. V případě nevyčerpání objednaných služeb se neposkytuje žádná finanční ani jiná náhrada.
    Medová masáž přináší tělu hloubkovou detoxikaci, čistí zanesené póry, zlepšuje celkový stav pokožky a pleť zanechává vyživenou, jemnou a provoněnou. Lokálně pomáhá také v boji proti celulitidě, akné a rovněž blahodárně působí na klouby postižené revmatismem.
    Relaxační masáž je zaměřena na odstranění únavy, stresu a zmírnění napětí, taktéž uvolňuje unavené svaly. Jedná se o velmi jemnou masáž těla, která spolu se speciálním masážním olejem intenzivně působí proti stresu, depresi, únavě organismu a přináší tak blahodárný uklidňující pocit.
    Rodinné vstupné = 2 dospělý + 1 dítě (1 dospělý + 2 děti) nebo 2 dospělý + 2 děti (1 dospělý + 3 děti) nebo 2 dospělý + 3 děti (1 dospělý + 4 děti), každá další osoba platí vstupné dle platného ceníku.


Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volno.

    Sportovní masáž uvolňuje napjaté svaly, zmírňuje bolest a zlepšuje cirkulaci, přičemž přináší harmonii pro tělo i ducha. Masáž odbourává toxiny, urychluje léčení po zraněních a podporuje rekonvalescencipo prodělaných onemocněních.
    Masáž hlavy odbourává stres, uvolňuje tenze v oblasti lopatek, ramen a krční páteře a působí proti bolestem hlavy. Pomáhá také při poruchách spánku, navozuje pocit relaxace a zklidňuje mysl. Blahodárné účinky má také na kvalitu vlasů, podporuje jejich růst a po pravidelné masáži se stávají lesklejšími a pevnějšími. Masáž se provádí zcela bez použití oleje.
    Milovníci extrémních teplot můžou vyzkoušet sněhovou komoru, kde udržujeme -10 °C. Nebo naopak teplou infrakabinu, která Vás příjemně prohřeje bez zátěže klasické sauny.
    Jedná se o intenzivní masáž doprovázenou pocity tepla, někdy dokonce lehkého mravenčení. Nikdy by však tato masáž neměla bolet. Pro tuto masáž používáme pouze domácí jesenický med přímo od včelaře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00