Jak na věc


vzorník spárovacích hmot mapei

Jak spárovat pomocí spárovací hmoty Mapei Kerapoxy

    V případě, že je předepsaný aplikační postup beze zbytku dodržen, spárovací hmota Kerapoxy zaručuje dlouhodobou barevnou stálost i hygienickou nezávadnost. Kerapoxy zaručuje atraktivní a vysoce estetickou úpravu obkladů a dlažeb.
     SANITARY tabulka barevných odstínů sPÁrovacích hMot. Flexibilní vodotěsná spárovací hmota pro spárování keramických (vč. gresových) obkladů a dlažeb, pro spáry šířky do 8 mm. Ceresit CE 40 Aquastic je flexibilní vodotěsná spárovací hmota určená jak pro práci profesionálů tak i pro domácí kutily.
    Mapei Kerapoxy je dvousložková epoxidová spárovací hmota, proto je nejdříve nutné obě složky důkladně promíchat, např. pomocí vrtačky s míchacím nástavcem. Pro zachování deklarovaných vlastností výrobku se nedoporučuje používat pouze částečné množství balení. Můžete se tak dopustit chyby v poměrech složek, což může negativně ovlivnit vytvrzení. Po smísení máte 45 min. na zpracování hmoty (při teplotě +23°C). Při nižších teplotách, zejména v zimním období doporučujeme hmotu zahřát např. umístěním nádoby do teplé vody. Vhodné je i zahřátí příliš studeného povrchu horkým vzduchem atd.


Spárovací hmota ceresit vzorník

    V závěrečném kroku aplikace bude třeba odstranit přebytky hmoty, které po aplikaci zůstaly v okolí spár. Hmotu necháme jen částečně vytvrdit a po té povrch lehce navlhčíme a přebytky odstraníme pomocí drsné čistící houby. Dále plochu měkkou spárovací houbou, kterou namáčíme ve vodě, dočistíme do finální podoby. Povrch obkladů nebo dlažeb musí být následně několikrát řádně umyt čistou vodou.
     Flexibilní spárovací hmota Ceresit CE 40 je obzvláště vhodná pro spárování: keramických obkladů a dlažeb, včetně gresových (nenasákavých) skla, mozaiky. Barevné spárovací hmoty MAPEI a jejich vzorník pro všestranné použití. Ceresit Europrofil Incana Mapei Nano4you quick-mix. Spárovací hmota S-Line Flex 5 kg bílá (CG2A). Flexibilní spárovací hmota s hydrofobním efektem, pro šířku spáry do 8 mm. Pro všechny druhy obkladů a dlažby, pro interiér i exteriér, na kritické podklady. Flexibilní spárovací hmota s hydrofóbním efektem.


Nová téměř bezúdržbová spárovací hmota Mapei Kerapoxy

     Spárovací hmota Ceresit CE 40 5kg Aquastatic – Cementová spárovací hmota pro spárování keramických obkladů a dlažeb pro spáry šířky do 8 mm – zvýšená. Se spárovací hmotou Ceresit CE 40 Aquastatic se výborně pracuje a spárování obkladů a dlažeb s ní zvládne i šikovný kutil. Vzorník barev; Výpočet spotřeby; Pracovní postupy; Mapa prodejen; Kontakt. Intuitivní barevná spárovací hmota s dekorativním efektem. Detailní popis – Ceresit CE 40 bílá 2kg. Spárovací hmota CE 40 je určena ke spárování obkladů a dlažeb z keramiky, skla a kameniny, včetně mramoru.
    Největším nedostatkem běžných spárovacích hmot je postupná ztráta barevnosti, což nevyhnutelně vede k šednutí. Na vině je minerální charakter materiálu, jehož struktura snadno umožňuje pronikání vody (např. během omývání plochy) a dalších chemických látek (např. kyseliny, tuky atd.).
     Cementová spárovací hmota pro spárování keramických obkladů a dlažeb pro. CE 40 Aquastatic Nová flexibilní spárovací hmota s technologií SILICA ACTIVE. Vzorník spárovacích hmot a silikonů Ceresit. Na trh přichází v průběhu léta nová generace flexibilní spárovací hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic a s ní i nová polymerová technologie SILICA.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00