Jak na věc


vyhlídkový let letadlem

Vyhlídkový let letadlem pro dva

    Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa jižní Moravy z výšky. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým.
    Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.
    1. V rámci zážitku je sjednáno dodavatelem služeb pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem letadla vůči třetím osobám mimo letadlo. Zároveň je sjednáno pojištění odpovědnosti za škody způsobené cestujícím pro sedadla v letadle, a to na zdraví a životě cestujícího.
    2. Vyhlídkové lety  jsou zajišťovány letouny s příslušným certifikátem a povolením pro tento typ letů. Pilotáž provádí vždy pilot s kvalifikací Obchodního pilota.


Vyhlídkové lety letadlem pro 1-5 osob na palubě

    Vše co si s sebou na letiště budete muset přinést je letenka (dárkový poukaz), dobrá nálada a také fotoaparát nebo videokamera, se kterou si budete moci celý zážitek zdokumentovat. Není nutné žádné speciální oblečení, ale určitě si na sebe vezměte něco, v čem se budete cítit pohodlně. Záleží jen na Vás, zda to budou džíny a tričko, či dáte přednost teplákové soupravě. Po příjezdu na letiště se Vás ujme pilot. Tomu sdělíte svoji představu o trase letu. Můžete se například vydat nad svůj dům a prohlédnout si místa, kterými denně procházíte. Hodně oblíbené jsou i lety nad zajímavá místa v okolí letiště. Ať už se jedná o hrady a zámky, historická centra měst, popřípadě vrcholky hor, přehrady a jezera. Méně tradiční, avšak možný způsob strávení vyhlídkového letu, je vystoupat do výšky několika kilometrů a chvíli se vznášet nad mraky, v místech kde běžně létají dopravní letadla. Ve chvíli kdy se s pilotem dohodnete na trase Vašeho letu, Vás pilot seznámí s letadlem, naučíte se pár základních
    Dopřejte si jedinečný vyhlídkový let pro dvě osoby s podívanou na krásy naší země pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech. Vyhlídkový let trvá 20, 30, 45 nebo 60 minut a je jen na vás, kterou časovou variantu zvolíte. V rámci vybraného balíčku si sami určíte i místa, která si budete přát z ptačí perspektivy prohlédnout. Léta se v okolí zámku Dobříš, nad Karlštejnem či jsou k vidění přehrady Orlík a soutoky našich řek. Během vyhlídkového letu je možné fotografovat přes čiré sklo kabiny letounu - PIPER PA-28. Vaše fotografické album tak můžete obohatit o cenné úlovky.


Akrobatický let letadlem Zlín 142

    Letadlo spustí motor, rozjede se po letištní dráze a dřív než se nadějete se od Vás začne země rychle vzdalovat a budete nabírat kurz na Vámi vybranou trasu letu. Pilot s Vámi bude po celou dobu komunikovat, upozorňovat Vás na zajímavá místa pod Vámi a v rámci možností měnit průběh letu podle Vašeho přání. Může tak přidat několik okruhů nad místem, která Vás zajímá, abyste mohli pořídit pěkné fotky nebo natočit video Vašeho oblíbeného místa z ptačí perspektivy. Po skončení vyhlídkového letu se vydáte směrem zpět na letiště, kde na zemi s pilotem zhodnotíte předcházející let a budete se moci vydat domů. Na některých letištích je k dispozici i slušné zázemí ve formě menší restaurace nebo baru s posezením. Zde samozřejmě můžete chvíli posedět a při pozorování letištního ruchu v sobě pomalu vstřebávat zážitek s vyhlídkového letu.
    Pilotem letadla na zkoušku Pilotem vrtulníku na zkoušku Akrobatické lety letadlem Zlín 142 Vyhlídkové lety Brno Vyhlídkové lety Jihlava Vyhlídkové lety Praha Vyhlídkové lety Ostrava
    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? V tom případě Vám nabízíme vyhlídkové lety v letadle určeném až pro 5 pasažérů a jednoho pilota. Vyhlídkový let se tak stane jedinečnou vzpomínkou nejen pro Vás, ale i Vaše blízké.


Tandemové seskoky a paragliding

    Poté co si na našich stránkách zakoupíte dárkový poukaz na vyhlídkový let pro tři osoby na Vámi vybraném letišti, stačí telefonicky dohodnout termín letu a můžete se začít těšit na tento jedinečný zážitek. Nebuďte však zklamáni pokud bude termín letu z důvodu nepřízně počasí přesunut na někdy jindy. O bezpečnost jde vždy až na prvním místě a pokud se na obzoru objeví bouřka nebo se zvedne silný vítr je lepší let odložit, než zbytečně riskovat. Počasí je věc, kterou nemůžeme ovlivnit, avšak vždy se snažíme s pomocí meteorologických předpovědí domluvit na termínu, kdy by měla být situace ve vzduchu klidná a ideální pro příjemný vyhlídkový let. Pokud tedy vše vyjde jak má a vy se společně s ostatními cestujícími dostavíte na letiště, může začít příprava na samotný let.
    Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety provozujeme celoročně. Všechny naše letadla jsou vytápěna.
    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.
    Dne 16.7.2008 vydala Evropská komise směrnici, přesouvající pojem vyhlídkový let pod správu veřejné letecké dopravy. Aerokluby jsou tak donuceny používat nové označení fotografický, pozorovací nebo seznamovací let. Pro pasažéra se nic nemění. Dostane stejný zážitek jako při vyhlídkovém letu, pouze s novým názvem.
    Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa Vysočiny z výšky. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým.


Co si s sebou vzít a co můžete zažít při výhlídkovém letu

    Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.
    Vyhlídkový let pro dva je možné uskutečnit bez ohledu na sezónu, pouze v případě velmi chladného počasí se nelétá. Pokud jsou nepříznivé povětrnostní podmínky (například silný déšť), je třeba počítat se zhoršeným výhledem z paluby letounu.
    Vyhlídkový let, který vám nabídne nevšední pohled na naše hlavní město. Vychutnejte si jedinečný podívanou na vojenské letiště Kbely, odkud odlétají naší významní politici. Proleťte se nad Hostivařskou přehradou, koukně z výšky na nákupní centra Chodov a Černý most nebo dopravní špičku na Jižní spojce. Proleťtě se nad Prahou moderním letadlem Cessna 172 sami nebo tento zážitek věnujte svým blízkým jako dárek.
    Jedinečný vyhlídkový let až nad rakouské Alpy při kterém spatříte scenérie viditelné pouze z letadla. Tak blízko vrcholků rakouských Alp jste ještě nikdy nebyli. Alpy Vás uchvátí a strhnou, objevte krásu našich nejbližších velehor! Vyhlídkový let nad Alpy je dokonalý zážitek pro každého milovníka hor...


Po vzletu a průběh vyhlídkového letu

    Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa v Českém ráji. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým. Český ráj patří k nejkrásnějším vyhlídkovým letům.
    Vyhlídkové lety pro skupinu až tří osob jsou ideální příležitostí jak si tento zážitek dopřát ve společnosti svých nejbližších přátel nebo rodiny. Oproti seznamovacímu letu pilotem letadla na zkoušku se sice ochudíte o možnost si letadlo vyzkoušet řídit sami, ale zase se o tento jedinečný zážitek budete moci podělit s více lidmi. Vyhlídkové lety jsou skvělým dárkem nejen k narozeninám, ale i jako odměna za životní úspěchy či jako opravdu netradiční způsob strávení jednoho dne se svými nejbližšími. Vyhlídkové lety pro tři osoby jsou nejčastěji prováděné na letounech typu Cessna 172 nebo Zlín 43. Oba tyto typy jsou léty prověřené stroje kvalitní tovární výroby, takže není třeba mít jakékoliv obavy o svoji bezpečnost během samotného letu.
    Hledáte něco zcela nového a jedinečného? Vyzkoušejte zkušební výcvikovou lekci na L 29! Let vojenský proudovým letounem L 29 Delfín bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem! Vychutnejte si s námi pořádnou dávku adrenalinu v oblacích...


Vyhlídkové, okružní, seznamovací a fotografické lety letadlem až pro 5 osob. Netradiční dárek a zážitek.

    Toužíte prožít něco víc než jen běžný vyhlídkový let letadlem, potom právě pro vás je určen noční vyhlídkový let letadlem. Vychutnejte si nevšední atmosféru nočního letu s pohled na osvícená města, zakončený přistáním na osvětlenou dráhu letiště.
    Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.
    Vystoupejte vysoko do oblak a sneste si zpět na zem kousek "modrého z nebe". Jedinečný romantický let ledadlem pro všechny zamilované páry! Potěšte svou drahou polovičku tímto nevšedním romantickým zážitkem a vyznejte jí vysoko nad mraky lásku...
    Zámek Český Krumlov, Hluboká, Červená Lhota nebo Jindřichův Hradec každý rok navštíví tisíce a tisíce turistů... Podívejte se na ně bez zbytečných front a tlačenit! Vyhlídkový let nad hrady a zámky jižních Čech vám nabídne neopakovatelný pohled na nejkrásnějích památky Jihočeského kraje z výšky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00