Jak na věc


vlnité plechy na střechu pozink

PLECHOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

    Betonové střešní tašky Bramac jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa. Široká škála barev a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Výhody betonových střešní tašek Bramac: extrémní pevnost, ekologická výroba, redukce nákladů při pokládce střechy, povrchová úprava Protector, technologie STAR, ochrana proti hluku, nadstandardní záruky.
    Nabízíme střešní krytinu v různých barvách polyester, PLANDUR MAT, RAL PREMIUM TK Ice Crystal ze suroviny ThyssenKrupp Steel Europe, nebo dále krytinu v provedení hliník. Nejvyšší kvalitu doplňují kompletní systémy doplňku, těsnění a šroubu. Střešní krytina kryjící plochu 1 m2 váži cca 4,5 kg, to je desetina váhy tradiční keramické krytiny.
    Trapézová krytina nachází své příznivce mezi majiteli pozemků, architekty, konstruktéry průmyslových i veřejných hal. Možnost řezání na výměr a bohatý výběr barev nabízí neomezené možnosti jejího využití.Možnost dodání jak v barvách tak v provedení aluzinek nebo pozink/ZINKOMAG (novinka U.S. Steel Košice, s. r. o.)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00