Jak na věc


vinné sklepy moravy

PODZIMNÍ NOVINKA!Vinná lázeň se svařeným vínem

    Víno a sýr patří k sobě, to ví každý. Mají společný přírodní charakter a nejen to. Spojuje je také složitá, pečlivá výroba. Vzájemně se tak dokonale doplňují. Víte ale, jak je kombinovat, abyste z jejich chuti dostali to nejlepší?
    -Omlazující lázeň se směsí vinného oleje, vinné soli a extraktu z vinných rév (60 minut)-Svařené víno s medem
    Luxusní dárek pro milovníky vín. Vyzkoušejte,co již za dávných věků považovaly královny za omlázující kůru a co dodnes pokládají i odborné studie za neocenitelný regenerační a aromaterapeutický prostředek. Víno zkrátka léčí ... a to zevně v asi 300l kádi plné vína, ale i vnitřně se sklenkou lahodného vína v ruce.Vinné koupele Afrodité; 30minutová lázeň v dřevěné vířivé stylové kádi, při světle svíček a se směsí vinného oleje, vinné soli a extraktu z vinných rév. zažijte plnou, intenzívní vůní hroznů. Po koupeli následuje závěrečná intenzivní masáž hroznovým olejem pro každého z páru, či jednotlivce. V ceně je započteno popíjení vína a malé občerstvení.
    Veškeré námi nabízené služby Vám budou poskytnuty po provedené telefonické nebo emailové objednávce


Zážitek vinná lázeň obsahuje:

    Historie listopadového ochutnávání mladých vín sahá až do doby císaře Josefa II. Období začátku listopadu bylo ve znamení bohatého hodování – odtud spojení svatomartinská husa a víno.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00