Jak na věc


vahove jednotky a prevody

Přejezdová váha Agreto 15 tun automobilová mostová silniční 3,2x1 m

    Z důvodu nařízení vlády České republiky proti šíření koronaviru, rušíme maloobchodní prodej v Hrdějovicích. V provozu zůstává velkoobchodní sklad a výdej zboží zakoupeného přes eshop. Toto omezení trvá do odvolání. Expedice zásilek omezená není.
    Váhový terminál Agreto XK3, indikátor vážení, displej váhy - levný vážící terminál, displej, zařízení pro všechny typy vah s analogovými snímači. Ideální pro plošinové váhy, váhy pro zvířata, váhy v silech a zásobnících. Vhodné pro všechny typy vah v interiérech a v suchém vnitřním použití.


Váhový terminál Agreto XK3, indikátor vážení, displej váhy

    Upmann, výrobce strojů pro zpracování ovoce a zeleniny, patří mezi přední německé společnosti v oboru se sídlem ve městě Mesum. Mezi hlavní výrobní sortiment této společnosti se řadí váhové a počítací stroje, stroje pro automatické dávkování, balicí stroje a dopravníkové pásy. Standardní stroje jsou vyráběny v sériích. Nicméně společnost se orientuje rovněž na vývoj a výrobu zakázkových strojů dle požadavků zákazníka. Pro přípravu a návrh projektu je nejdůležitější vysoce kvalitní zpracování dle nejmodernějších trendů, přičemž strojní inženýři, soustružníci, elektrikáři a elektrotechničtí pracovníci tvoří kvalifikovaný tým zaměřený na dokonalou kontrolu každého stroje. Kvalita a plná kontrola jednotlivých procesů jsou pro společnost UPMANN prioritou od prvního kroku až do konečné montáže.
    Veškeré modely váhových systémů je možné kombinovat se všemi plnícími a balicími stroji. Navíc společnost Upmann nabízí také adekvátní dopravníkové pásy a zpracovatelské balicí stroje, takže je možné sestavit kompletní balicí linku s automatickým přísunem a vysokou produktivitou. Rozměry strojů se mohou lišit v závislosti na požadavcích a případných kombinacích s dalšími zařízeními. Na přání zákazníka je na jednotlivých modelech možné provést technické modifikace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00