Jak na věc


výstaviště černá louka ostrava vystavy kalendář

ZAHRADA VÝSTAVIŠTĚ - zahájení prodeje

    Pro nakupující skvělá příležitost nakoupit zajímavé věci většinou za velmi výhodné ceny, prodávající si zde může přivydělat prodejem věcí, které sám už nepoužívá, ale mohly by posloužit někomu dalšímu. Akce probíhá za každého počasí v kryté hale. Parkován
    Setkání chovatelů okrasného ptactva, holubů, drůbeže, králíků, psů, koček, hlodavců, kožešinových a terarijních zvířat a akvarijních ryb se koná pravidelně vždy druhou neděli a čtvrtou neděli v měsíci v areálu přerovského výstaviště.
    Výstaviště Kroměříž nabízí exteriérové i interiérové možnosti, čímž eliminuje vliv nepříznivého počasí a umožňuje projít expozice suchou nohou. Na ploše o velikosti čtyř hektarů se rozkládají dvě výstavní haly, jeden hektar zastřešených pavilonů, šest jedinečných tematických zahrad a unikátní Dětský a sportovní svět, který láká desítkami atrakcí děti i dospělé. Výstaviště Kroměříž navštíví každý rok přes 250 tisíc návštěvníků.


Výstavy a akce – Výstaviště Louny

    Výstaviště Kroměříž připravuje kromě tradičních zahradních výstav celou řadu nových akcí, od dětských dnů až po hudební festivaly, při nichž si přijde na své každý, bez ohledu na věk. To vše s jediným cílem, a sice vytvořit z výstaviště místo, kde lidé napříč generacemi budou moci kvalitně trávit svůj volný čas, bavit se, vzdělávat se. Místo, které svým pestrým programem pomůže rozvíjet kulturu v Kroměříži i v celém Zlínském kraji a bude lákat k dalším a dalším návštěvám.
    K aktivnímu odpočinku slouží nová in-line dráha s asfaltovým povrchem, která lemuje areál výstaviště v délce cca 1 km. Vede podél objízdné komunikace, od níž ji odděluje travnatý pás. Nová dráha poskytuje bezpečné místo pro všechny milovníky pohybu na in-linech.


UPOZORNĚNÍ PRO CHOVATELE A NÁVŠTĚVNÍKY BURZY

    Malebný a dlouho užívaný areál ve Věžkách sloužil věrně, jak vystavovatelům – prodejcům, tak návštěvníkům, ale limity jeho využití, dané umístěním výstavních prostor v centru obce, postupně přestávaly vyhovovat požadavkům návštěvníků. Proto došlo k rozhodnutí vybudovat nové moderní výstaviště, které negativa a omezení toho starého eliminují. Výstavbu Výstaviště Kroměříž podpořil Zlínský kraj dotací z peněz z Evropské unie přerozdělované přes ROP Střední Morava. Společnost TEXTIL INVEST, s.r.o. pak jako hlavní investor investoval jak do stavby, tak do komplexního vybavení výstaviště. Díky této spolupráci byl vybudován moderní výstavní areál, který veřejnosti otevřel své brány v květnu roku 2012 a stal se jednou z nedílných dominant města Kroměříž.
    Na výstavišti probíhají během celého roku koncerty, výstavy, veletrhy, svatby a jiné kulturní akce. Základní linii výstav tvoří zahradnické výstavy Floria Jaro, Floria Léto a Floria Podzim, které mají tradici již více než 40 let.
    Dnes již má výstaviště svou konečnou podobu. Nabízí vnitřní výstavní prostory ve 2 krytých halách (1 200 a 800 m2) a více než 20 000 m2 krytých venkovních výstavních ploch pod přístřešky. Celý areál je tak možné projít suchou nohou i za nepříznivého počasí. Samozřejmostí je komplexní výstavní zázemí včetně restaurace, ozvučení, ostrahy, internetu, WC, zázemí pro vystavovatele a prostorů pro doprovodný program. Nechybí ani venkovní unifikované výstavní stánky ve dvou variantách a prázdné výstavní plochy pro stánky vystavovatelů.


Setkání chovatelů exotického ptactva

    Výstaviště Louny je výstavní areál nacházející se v Masarykových sadech v odpočinkové zóně. Historie Výstaviště Louny sahá až do roku 1931. Kromě odpočinkové funkce se na výstavišti konají také různé výstavy a veletrhy. Součástí pavilonu je také amfiteátr, baseballové hřiště a další objekty. Nejznámější výstava se zde koná v dubnu pod názvem Dům a zahrada.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00