Jak na věc


výroba malířských válečků se vzorem

Výrobní proces vývoje a výroby kosmetického produktu

    Obdržíte od nás vždy vysoce kvalitní satelitní techniku s garancí dlouhodobé životnosti. Prostým prodejem však náš vztah k zákazníkovi rozhodně nekončí – poskytneme vám také spolehlivý záruční a pozáruční servis. Díky individuálnímu přístupu, orientaci na klienta a profesionálním znalostem a dovednostem dokážeme pomoci jednotlivcům, domácnostem i firmám se vším, co se týká televizního a satelitního přenosu.
    Spolupráce s mnoha známými evropskými výrobci surovin, naše schopnosti a servis Vám mohou velice usnadnit Váš obchod s kosmetickými produkty. Ve výrobě kosmetiky jsme schopni vyhovět i specifickým technologickým potřebám. Spojení mezi Vámi a naší vývojovou laboratoří může vaší společnosti přivést řadu úspěšných kosmetických projektů.
    Naším cílem je především pomoci zákazníkům dosáhnout optimálního řešení satelitního a televizního příjmu. Základem je pro nás především individuální přístup ke klientům, vzájemná komunikace a expertní znalosti anténní a satelitní techniky.
    Náš vývojový tým je schopen pro Vás vyvinout, testovat a připravit sofistikované kosmetické výrobky. Kosmetické produkty pak mají optimální kombinaci aktivních látek a účinnosti. Všechny kroky naší kosmetické výroby jsou vyvíjeny s akcentem na nové kosmetické a dermatologické trendy.


Proč výroba kosmetiky od naší společnosti?

    Náš flexibilní team společně s technickou podporou Vám může garantovat vysokou kvalitu výrobku a nadstandardní kontrolu všech procesů, které probíhají v naší kosmetické výrobě. Naše výroba je certifikována ISO a IFS.
    Řada z Vás se na nás obrací s nápadem, přáním či snem. Každý z nich je jedinečný. Naše týmová práce spolu s odbornými znalostmi je zárukou vytvoření reálného a silného projektu v oblasti výroby kosmetiky.
    Jedná se o 100% ruční výrobu. Nejsme tedy schopni konkurovat výrobkům z Číny, ale to ani nechceme. Preferujeme kvalitu a navíc jsme díky ruční výrobě schopni nabídnout individuální přizpůsobení a naladění výrobků podle účelu, který mají splnit. Kvalita výrobků se odráží v minimální reklamovanosti, která se léta pohybuje hluboko pod 1 ‰.
    Našim zákazníkům můžeme dodat širokou nabídku obalů a zákaznických řešení. Ať logistické či finální obaly jsou vždy přizpůsobovány přáním zákazníků. Spolupracujeme s celou řadou světových výrobců obalů, aby kosmetika byla i dobře prodejná.


Provoz v době Vánoc a na začátku nového roku

    Snažíme se každému kosmetickému výrobku dát nějakou konkurenční výhodu. Náš marketingový team připraví takové řešení, které budou pro vaše zákazníky zajímavé a dobře komunikovatelné. Každý Váš kosmetický výrobek pak přinese zákazníkovi dobře komunikovatelné benefity.
    Naše výrobky pro příjem TV signálu, které vyrábíme pod značkou Anténa, se vyznačují velmi vysokou kvalitou a možností individuálního nastavení přesně podle Vašich potřeb. Vyrábíme je pro Vás již více jak 25 let a v jejich technických vlastnostech se odráží 40letá zkušenost a vášeň pro toto odvětví majitele firmy, pana Ing. Vladimíra Malého.
    Uvedené ceny zahrnují autorské a recyklační poplatky i slevu za nákup přes internetový obchod. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Jsme experti na anténní a satelitní techniku. Věnujeme se jen tomuto oboru, ale za to pořádně! Uděláme vše od A do Z. Provozujeme velkoobchod, maloobchod, eshop, poradenství, projekty i montáže.


Potřebujete poradit? Napište nám

    Naši technici zase řeší problémy u vás doma nebo ve společné televizní anténě. Žádný projekt pro nás není malý ani moc velký. Podívejte se na naše reference z montáží. Umíme prostě vše.
    Firmu Anténa provozuje jej Ing. Vladimír Malý, který se v tomto rodinném podniku již více než 25 let specializuje na výrobu, vývoj a prodej satelitní techniky. Našich služeb můžete využít zde na webu nebo nás navštívit v naší kamenné prodejně v Brně.
    Většina nabízeného zboží slouží k vybudování telekomunikační sítě. Instalace takového zboží předpokládá, že kupující je odborník, který má potřebné znalosti nebo si nechá montáž provést odbornou firmou, která ho seznámí s uživatelskou obsluhou. K tomuto zboží obvykle nedodáváme instalační a uživatelský manuál.
    Máte zájem o zakázkovou výrobu zesilovačů, slučovačů a dalších součástek TV techniky? Hledáte spolehlivého partnera pro velkoobchodní prodej antén, satelitů nebo set top boxů? Potřebujete odbornou radu nebo vypracování návrhů řešení pro STA a montáže? S tím vším se na nás můžete obrátit. Disponujeme také vlastním technicko-vývojovým oddělením pro řešení různorodých problémů s TV a satelitním příjmem.


Certifikovaný distributor značek

    Jsme schopni Vás provázet všemi fázemi výroby kosmetiky tak, aby Vám padly přesně na míru. Můžeme Vám pomoci od samotné formulace produktu až po jeho konečnou expedici a balení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00