Jak na věc


výklad z cikánských karet zdarma

Registrovaní kartáři a kartářky

    Týdenní výklad si můžete objednat i přímo pro vás. Bude tedy vyložen ne obecně, ale jen a jen pro vás. Dostanete přehled týdne po jednotlivých dnech. Pokud objednáte v pátek, výklad bude od následujícího dne. ObjednatContinue reading «Týdenní výklad-pro konkrétní osobu a týden»
    ZŮSTAT ČI ODEJÍT Popis: Tento výklad, tvořený ze šesti karet dává pojednání o tom, zda je vhodné pro tazatele zůstat, nebo odejít z nevhodného a neuspokojivého vztahu. Je vhodný, když zvažujete rozchod, či rozvod s vaším partnerem. Karty: Aktuální pozice a situce tazatele Proč zůstat? proč odejít? Bude tazatel šťastný…Continue reading «ZŮSTAT ČI ODEJÍT»
    Každá andělská karta, kterou si z balíčku vytáhnete, či Vám bude kartářkou vyvěštěna, přichází z určitého důvodu. S pomocí andělů a prostřednictvím duchovního zákona přitažlivosti si automaticky vybíráte karty, které zrcadlí vaše momentální myšlenky a pocity. A jelikož vaší budoucnost vytvářejí vaše současné myšlenky a činy, mohou jí takto karty předpovídat. Poselství uvedené ve spodní části každé karty vám poskytne jasné a přesné vědění.


Výklad z karet - andělské karty

    Karma- střetávání se se sebou samými. Představme si, že náš život plyne v klidu, podle našich představ a najednou buch. Stane se něco s čím nepočítáme, co nechceme, s čím se nemůžeme smířit. Karma jakžto zákon příčiny a následků nás postihne každého, ať již chceme nebo ne. A teď vás…Continue reading «NÁPRAVA KARMICKÉ ZÁTĚŽE PRO POTOMKY»
    Rozklad karet, který nám poodkryje, jak to budeme mít s podnikáním, prací a vůbec vším, co nás nějakým způsobem živí. Výklad si můžete zkusit udělat, než se do podnikání pustíte, můžete s ním plánovat co, jak a kdy a získat tak přehled, námět nebo nové nápady, jak vaši práci dovést…Continue reading «Jak to budete mít s prací v příštím roce?»
    V dlaní se odráží minulost,přítomnost i budoucnost.Odráží se v nich charakteristika osobnosti a všechny důležité aspekty života (zdraví, dlouhověkost, vztahy,peníze,láska,práce,úspěchy).
    Výklad Telefon a Skype Výklad face-to-face, je zřejmě nejlepší variantou výkladu, protože Vás během něj mohou napadat doplňující dotazy, a i já upřednostňuji tento typ výkladu. Pokusím se odpovědět na každý váš dotaz, nicméně preferuji Váš aktivní přístup k danému problému, protože přeci jen je snad všem jasné, že se nic…Continue reading «TELEFON A SKYPE»


Ebook ZDARMA: 5 CHYB TAROTOVÝCH ZAČÁTEČNÍKŮ

    VÝKLAD PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU výklad na rok -12 MĚSÍCŮ podle Vašeho znamení zvěrokruhu, zhotoven přímo pro vás, do poznámky vkládejte znamení i vašich příbuzných, nebo osob, které vás zajímají Obsah: 1/ ZÁKLADNÍ NALADĚNÍ ROKU -Vaše postoje, vnímání daných situací a témat 2/ PENÍZE, ZISKY,HMOTNÉ ZABEZPEČENÍ -vývoj…Continue reading «VÝKLAD PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU»
    Za všechny své kolegyně kartářky provádějící výklad karet nebo jakoukoli jinou formu věštění přeji hodně spokojenosti.Jsem s láskou pro všechny dobré lidičky na celé zemi. Děkuji, kartářka Anemari R.
    NAJDU JEŠTĚ LÁSKU? Popis: Toto je rozklad o devíti kartách, který řeší, zda tazatel, možná i v pozdějším věku ještě najde lásku Karty: najde ještě tazatel lásku , nebo pevný a trvalý vztah? zná již tuto osobu? pokud je odpověď ano, pak karta představuje tuto osobu, pokud ne, poradí, kde hledat…Continue reading «NAJDU JEŠTĚ LÁSKU?»
    PŘÍLEŽITOSTI A PŘEKÁŽKY Popis: Výklad složený ze sedmi karet, který můžeme použít na jakoukoliv konkrétní otázku. Může bý použit i k prozkoumání konkrétní situace, kdy ukáže jaké vlivy ji obklopují: Karty: Minulé vlivy na tazatelovu otázku Současné vlivy na tazatelovu otázku Budoucí vliv na tazatelovu otázku Energie pracují ve prospěch…Continue reading «PŘÍLEŽITOSTI A PŘEKÁŽKY»


Výklad z karet ZDARMA, věštírna a výklad snů

    V případě nutnosti návštěvy během víkendů, svátků nebo ve večerních hodinách po 19:00 hodině bude účtován příplatek 50,-Kč za každých započatých 15 minut výkladu.
    Nabízíme výhodné balíčky od 30,- Kč/minutu.Určete se, který čas je pro vás nejpříznivější a v tomto čase Vás budeme kontaktovat.Balíček lze čerpat několika hovory!
    ROČNÍ VÝKLAD PO TÝDNECH Tento výklad je podrobný rozbor po jednotlivých týdnech a pomáhá nám se dobře orientovat v nadcházejících situacích. S tímto výkladem získáte 53 předpovědí na následující rok.   Objednávka výkladuContinue reading «ROČNÍ VÝKLAD PO TÝDNECH»
    Jsou jedny z nejhezčích karet, který znám. Jsou tak krásné a laskavé, jen při pohledu na ně vám srdíčko zaplesá. Andělské karty představují starý divinační nástroj, který vám umožní získat jasná poselství od Boha a andělů. Andělské karty jsou nabité energií Božího světa a lásky. Můžete je proto používat bez obav, jsou bezpečné, pozitivní a úžasně přesné.


VĚŠTÍRNA : kartářka HANA ADRIEL

    Další možností je výklad karet přes SMS chat, i zde je dobré nejdříve se se mnou domluvit předem telefonicky na čísle 774 952 458, abych byla přihlášena u operátora a chat mohl být uskutečněn. Vzhledem k tomu, že jsem velmi vytížena, nejsem na chatu přihlášena stále. SMS se posílá ve tvaru SIBYLA MARUSKA text vaší otázky na číslo 903 55 60. Více informací o odesílání SMS najdete zde. Provozovatelem služby je NATIVUS s.r.o., Cena za odeslání 1 SMS zprávy je 50,- Kč včetně DPH. Za službu technicky odpovídá Axima s.r.o.
    Jsem přesvědčena, že když člověk pracuje s kartami, tak je musí "slyšet". Musí mezi nimi proudit ta správná energie, proto si také různí lidé vybírají různé druhy, které je osloví, a s nimi pak pracují. Nejčastější jsou Tarotové karty, ale používají se také Mariášové nebo Andělské a mnoho dalších prostředků jako věštění, výklad run, Chiromantie apod. Těm z vás, kteří navštíví naší věštírnu a vyberou si svoje kartářky a poradkyně, přeji z celého svého srdce, aby zde nalezli odpovědi a vykročili ke spokojenějšímu životu. Věřím, že náš způsob, jakým provádíme výklad z karet je pro vás příjemný, neboť se nemusíte nikam objednávat, ale jste doma ve svém pohodlí.


Vyhledejte vhodnou kartářku nebo kartáře

    Díky kartám kartářky dokáží bravurně nahlédnout do sféry financí, pracovní, podnikání a samozřejmě to nejdůležitější pro nás všechny lidičky, zdraví. Věštba zkrátka pomůže usnadnit vaši cestu životem. Čím jasnější a konkrétnější jsou vaše otázky, tím jasnější a konkrétnější odpovědi vám mohou kartářky poskytnout. Věštba z karet je vaší vstupenkou ke šťastnému životu.
    Druhá varianta platby je urgentní telefonický hovor placený přes vašeho operátora na telefonním čísle 906 502 636 - linka 29. Cena je 50,-Kč/1minuta včetně DPH. Hovor je třeba domluvit předem telefonicky na čísle 774 952 458, nebo mailem na marie@tarot-on-line.cz , abych byla přihlášena u operátora a hovor mohl být uskutečněn. Vzhledem k tomu, že jsem velmi vytížena, nejsem přihlášena stále. Provozovatelem služby je NATIVUS s.r.o.


VĚŠTÍRNA : kartářka JANA JASNOVIDKA

    Milí návštěvníci našich stránek, zabývajících se výkladem z karet a poradenstvím. Naše důkladně vybrané a kvalifikované kartářky jsou připraveny zodpovědět všechny vaše otázky. A nejen to, kartářky vám poradí, jak může naše věštba usnadnit váš život a zpříjemní pobyt na této zemi ve vašem fyzickém těle a žití. Možností, jak mohou věštkyně provádět výklad z karet je celá řada a myslím, že pro každou situaci se najde ten pravý význam. Každému klientovi v naší věštírně můžeme vypracovat speciální výklad na míru. Já osobně a i ostatní naše kartářky vidíme karty jako pomocníky, kteří lidem nabízejí svou ochranu a radu, kteří je zklidní, a hlavně nasměrují k tomu, aby si klient ujasnil, v jaké situaci se nachází a proč se do ní dostal. Věštkyně vám pomohou nalézt nejlepší východisko a správnou cestu, kterou se máte vydat. Naše služby ve věštírně velice dobře odpoví i na otázky týkajících se vztahů, a to jak partnerských, mezi rodiči a dětmi, tak mezi sourozenci, příbuznými, kolegy a přáteli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00