Jak na věc


výhody penzijního připojištění od zaměstnavatele k

Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

    Produkt je vhodný k dlouhodobému tvoření finančních rezerv do důchodového věku s využitím státních příspěvků. Tento způsob spoření je ještě podpořen možností využití daňových úlev. Další výhodu tvoří možnost zaměstnavatele přispívat svým zaměstnancům na penzijní připojištění. Tento příspěvek tvoří nákladovou položku zaměstnavateli a nezapočítává se do základu na sociální pojištění.
    produkci šíří prostřednictvím interní prodejní sítě, externích smluvních partnerů, zaměstnavatelů přispívajících svým zaměstnancům na penzijní připojištění a
    Vlastní kapitál celkem tedy činí 1 659 558 tis. Kč. Poměrem vlastního kapitálu vůči celkovým pasivům je PF AXA nejlépe kapitálově vybavenou penzijní společností na českém trhu.
    dobry den chtela bych se zeptat zda bych dostala kreditni kartu axa.jsem vase klientka ale nevim kde bych si mohla o kartu zazadat.a zda k ni neco potrebuji.s pozdravem kotroušova.


AXA penzijní připojištění - transformovaný fond

    Dobrý den,důvod je jednoduchý. Součástí doplňkového penzijního spoření (DPS) jsou totiž nejenom účastnické fondy, ale i transformované fondy. Tyto transformované fondy vznikly přeměnou dřívějších penzijních fondů a na tyto fondy navazují! Proto pokračujeme v uvádění zhodnocení transformovaných fondů.Některé penzijní společnosti v soutěži Zlatá koruna rozlišují u názvů produktu mezi účastnickými fondy a penzijním připojištěním. Naše penzijní společnost se drží legislativně správného označení třetího pilíře, a to doplňkové penzijní spoření.Pravdou je, že současná situace v oblasti názvosloví penzí může být poněkud matoucí, ale po čase se správné pojmy ustálí. Malá rekapitulace:- do 1.1.2013 se třetí pilíř důchodového systému v ČR nazýval penzijní připojištění- od 1.1.2013 se třetí pilíř důchodového systému v ČR nazývá Doplňkové penzijní spoření (mimochodem zákon o doplňkovém penzijním spoření obsahuje i paragrafy upravující transformované fondy).- součástí DPS jsou účastnické fondy a tra
    Další konkurenční výhodou je bezesporu AXA Club a AXA karta, s níž přišla AXA jako první na českém trhu. Klienti při platbě AXA kartou získávají slevu při nákupech u partnerů AXA Clubu a dále bonus 0,5% ze všech ostatních nákupů AXA kartou.


Pomůžeme Vám získat od státu vyšší příspěvek

    AXA v České republice působí prostřednictvím penzijní společnosti, životní pojišťovny, pojišťovny (se zaměřením na neživotní pojištění), investiční společnosti a banky. Má více než 1,5 milionu klientů, téměř 500 zaměstnanců a více než 63 miliard korun aktiv pod správou. AXA životní pojišťovna má na českém pojišťovacím trhu stabilní pozici. Objem aktiv pod správou životní pojišťovny ke konci roku 2012 činil 11,2 miliardy korun. Počet smluv AXA životní pojišťovny ve stejném období dosáhl více než 287 tisíc. AXA pojišťovna vstoupila na trh v roce 2008. Nabízí pojištění DOMOV (stavby, domácnosti) a AUTO (povinné ručení a havarijní pojištění) se širokou nabídkou různých připojištění a asistenčních služeb. Hodnota hrubého předepsaného pojistného činila v roce 2012 téměř 745 mld. Kč. Počet smluv AXA pojišťovny dosáhl ke konci roku 2012 více než 320 tisíc. AXA penzijní společnost obsadila v roce 2012 čtvrtou pozici na trhu dle výše prostředků evidovaných ve prospěch účastníků, což činí 12,5 %
    Dobrý den, abychom mohli situaci provéřit, je potřeba ověřit konkrétní situaci na dané smlouvě. ABychom tak mohli učinit, prosíme abyste nás kontaktoval na naší infolince na čísle 292 292 292 v pracovních dnech od 8.00 do 18.00. Kolegové smlouvu a situaci s výplatou prostředků prověří a poskytnou Vám potřebné informace. Vaše AXA
    dne 30.7.2018 jsem po dovršení 60 let věku požádal o vyplacení důchodového připojištění a do dnešního dne jsem nedostal žádné písemné vyrozumění.Dekuji za odpověď.


Typy penzí nabízené vedle povinné starobní

    Penzijní připojištění je nejvýhodnější státem podporovaná forma spoření. Kdo nechce se vstupem do seniorského věku pocítit výrazný pokles své životní úrovně, nemůže se spoléhat jen na státní penzi. Prostřednictvím penzijního připojištění si vytvoříte finanční rezervu, která vám pomůže, abyste si důchod mohli užít naplno.Jak funguje penzijní připojištění?Penzijní připojištění je podporováno nejen vysokými státními příspěvky, ale může být podporováno i příspěvky vašeho zaměstnavatele. Další formou podpory jsou daňové úlevy jak pro vás, tak i pro zaměstnavatele.Výhody penzijního připojištěníStátní příspěvek ve výši až 150 Kč měsíčněStátní příspěvek je poskytován po celou dobu spoření. Jeho výše závisí na vašem měsíčním příspěvku. Jedná se maximálně o částku 150 Kč v případě, že váš měsíční příspěvek je 500 Kč a vyšší.Výše poskytovaného státního příspěvku (v Kč) 
    Přesné zhodnocení prostředků účastníků v Transformovaném fondu AXA penzijní společnosti, a.s. za rok 2017 bude známé až po ověření účetní závěrky auditorem. Již nyní však odhadujeme jedno z nejvyšších zhodnocení na trhu v rozmezí 0.70% až 0.75% p.a. I za uplynulé období jsme tak klientům transformovaného fondu pomohli zhodnotit jejich prostředky, a to navzdory nepříznivým podmínkám na dluhopisových trzích v průběhu téměř celého loňského roku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00