Jak na věc


vápenné mléko křížovka

Omítky vápenné Klima vnitřní - Zdravé bydlení

    Přírodně bílá jednovrstvá lehčená strojově zpracovatelná omítka na vápenné bázi s mikroporézní strukturou a vysokou paropropustností pro interiér. Přírodně bílá, vysoce paropropustná. Účinná regulace vnitřní vlhkosti. Chrání před vznikem plísní.
    Přírodně bílá čistě vápenná štuková omítka pro interiér i exteriér, vhodná pro restaurování a renovaci jemných omítkových ploch historických budov a objektů památkové péče. Vhodná k použití jako sanační štuková omítka na všechny druhy sanačních omítek, na přestěrkování, renovace a opravy minerálních omítek a jako štuková omítka na čistě vápenné omítky Baumit Bayosan RK 39 a RK 38. Strojově i ručně zpracovatelná.
    Jádrová čistě vápenná ruční malta. Receptura je navržena podle složení historických malt, což maltu předurčuje pro široké použití především v památkové péči. Použití pro zdění, spárování i omítání stěn, hradeb, opěrných zdí, kostelů atd.
    Jednovrstvá přírodně bílá čistě vápenná omítka pro interiér i exteriér, strojově i ručně zpracovatelná. Vhodná pro použití zejména při rekonstrukcích historických a památkových objektů s důrazem na původní složení omítek bez obsahu cementu a u objektů se zřetelem na zdravé bydlení.


V měsíci Srpnu a Září nabízíme zajímavé ceny na nástřik variopaint.

    Jednovrstvá čistě vápenná strojově zpracovatelná omítka pro interiér. Vhodná pro použití zejména při rekonstrukcích památkových objektů s důrazem na původní složení omítek bez obsahu cementu a u objektů se zřetelem na zdravé bydlení.
    Uvedené slevy jsou základní. V případě objektových nebo firemních zakázek poskytujeme další výrazné slevy. Na těchto stránkách je uveden pouze úzký výběr materiálů Bayosan. Po předchozí domluvě jsme schopni dovézt jakýkoli materiál nabízený německým výrobcem. Prosím, kontaktujte nás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00