Jak na věc


uzel na pupečníku u plodu

Prezentace na téma: "-pupečníku -placenty -plodových obalů -plodové vody"— Transkript prezentace:

    Předpokládáme, že se vám tato prezentace líbila. Chcete-li si ji stáhnout, doporučte prosím tuto prezentaci svým přátelům v kterékoli sociální síti. Tlačítka jsou dole. Děkujeme.
    Dobrý den pane doktore, cca před měsícem jsem si četla, že Vám tady psala jedna paní, že porodila mrtvé miminko, že mělo uzel na pupečníku a Vy jste napsal, že jsou toho různé příčiny. Pořád mi to leží v hlavě. Já jsem porodila v 38 tt také mrtvnou holčičku a příčina úmrtí byl "pravý uzel na pupečníku" . Pitevní zprávu jsme nedostali. V průběhu těhotenství jsem byla snad na všech možných testech a vždy bylo vše v pořádku. Mám za sebou již dvě zamklé těhotenství a teď porod mrtvé holčičky. S manželem bychom rádi měli miminko a tak mě zajímá jestli je nějaká prevence jak zabránit tomu zauzlování pupečníku? děkuji moc


-pupečníku -placenty -plodových obalů -plodové vody

    Dobrý den,jak se ukazuje, nemoci tohoto typu (předčasný porod, preeklampsie, potrat, úmrtí plodu a mnoh dalších) jsou bohužel jasně dány chybně nastavenou komunikací mezi budoucím plodem a matkou pár dní po početí. Relativně často nalézáme závažné poruchy imunity v pozadí (vyš.reprodukčním imunologem vhodné ),ale ani jejich absence nevylučuje,že se stejně chyba vyskytuje (např. ji současná medicína ještě neumí odhalit). Pokud se na něco přijde, imunomodulace (miniheparin,progesteron a ev. další opatření daná imunologem ) dramaticky snižuje riziko závažné formy diagnosy a/nebo i riziko opakování diagnosy. I když se na nic nepřijde, nepodkročitelné minimum,zdá se,představuje aspirin od poč.dalšího těh.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00