Jak na věc


ukončení smlouvy u t-mobil

I T-Mobile nabídne předčasné ukončení smlouvy

    na základě tel.rozhovoru prosím o předčasné ukončení smlouvy č. 21810864 na tel číslo 731550926 uzavřené na jméno ing. Zdeněk Mečíř Děkuji předem za kladné vyřízení Zdeněk Mečíř
    T-Mobile si za své neukončitelné smlouvy vysloužil lety řadu kritiky. Zákazníci se s ním často i soudili, ale operátor si stále trval na svém a smlouvy neumožnil ukončit předčasně. Jedinou možností bylo poslat výpověď předem k datu vypršení závazku a k danému dni operátor smlouvu ukončil.
    Při dřívějším ukončení smlouvy se doplácel součet všech zbývajících paušálů dle aktuálně nastaveného. Kdo si tedy nesnížil tarif na nejnižší v nabídce, operátora hezky a zbytečně zadotoval. Za jakých podmínek T-Mobile tuto možnost nabídne teď se ale zatím neví. Jedinou jasnou hodnotou je to, že by tato možnost měla být dostupná nejpozději do konce května – letošního roku.
    Dobrý den,mám k vám dotaz.Od 18.6.2012 mi končí paušál a zůstane mi tam přes 5.679,-kč.převoditelného kreditu a bylo mi řečeno ať si prodloužím smlouvu jinak příjdu o ty peníze.Ale já nechci prodloužení smlouvy a budu přecházet na kredit,jelikož mě to bude více vyhovovat.Není jiná možnost?Třebá mě ty peníze vyplatit?Děkuji.


T-mobile » Ukončení smlouvy - špatné zkušenosti

    U O2 i Vodafonu bylo vždy předčasné ukončení závazku možné. O2 si nyní účtuje za předčasné ukončení smlouvy buď 150 Kč za každý, i započatý měsíc (v případě 2 letého tarifního závazku) nebo 250 Kč za každý, i započatý měsíc (v případě 3 letého závazku s dotovaným zařízením). Vodafone zase počítá se slíbeným měsíčním plněním. Pokud jste se tedy uvázali k plnění například 277 Kč po dobu 6 měsíců, dohromady to činí 1662 Kč. Smluvní pokuta se tedy vypočte z rozdílu již utracené částky a částky zbývající do celkového plnění.
    Dlouholetý nešvar T-Mobilu, neukončitelné smlouvy, konečně skončí. Pokud se tedy budete chtít vykoupit, bude to nyní možné i u jediného operátora, který službu nenabízel.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00