Jak na věc


ubytování v penzionu alberta třeboň

Pension U Emy Destinnové – Třeboň

    Penzion Alberta má k dispozici 16 dvoulůžkových pokojů (každý pokoj má svůj vlastní sprchový kout a wc), které umožňují ubytování pro větší skupiny osob v jedné budově. Nabízíme také možnost snídaní, které se podávají v přízemí budovy ve společenské místnosti, která má kapacitu cca 20 lidí. Ve společenské místnosti je možné díky velké ploché obrazovce pouštět významné sportovní přenosy. V létě je tato místnost propojena s venkovní terasou, kde je také možnost pro posezení. Dále je v penzionu k dispozici recepce, kde se dozvíte všechny informace, které budete potřebovat. Hned vedle penzionu je sportovní stadion,hosté mohou využít sportovní sektory (basketbal, nohejbal, volejbal ...)
    Penzion Alberta leží přímo v srdci krásného lázeňského města Třeboň, které je plné kulturních, sportovních i relaxačních příležitostí. Nespornou výhodou je i blízkost Bertiných lázní, kde jsme schopni zajistit nejrůznější procedury nebo wellness balíčky.
    K ubytování máte na výběr penziony (63×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Třeboň.
    This domain has expired. If you owned this domain, contact your domain registration service provider for further assistance. If you need help identifying your provider, visit https://www.tucowsdomains.com/

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00