Jak na věc


ubytování na horské kvildě, penzion hones

Dovolená na Šumavě s krásnou vyhlídkou do údolí.

    Nabízí Pension Hones kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Hones na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Hones můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Hones z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.
    Podívejte se na naše volné termíny a rezervujte si jeden z 5 pokojů. Zajistěte si, že vaše dovolená na Šumavě bude přesně podle vašich představ. Pro více informací nejen o dostupnosti a pokračování v rezervaci vyberte váš pokoj. Každý pokoj nabízí jiné možnosti a rozdílné kapacity. První dvoulůžkový pokoj (390 Kč) orientovaný na východ vyniká  koupelnou s oknem. Další pokoj (420 Kč) se může pochlubit krásným výhledem přímo do údolí Hamerského potoka. Náš největší pokoj (420 Kč) má  koupelnu s oknem,  jídelní stůl a s využitím přistýlky, možnost ubytovat až 4 hosty. Další třílůžkový pokoj (390 Kč) je orientovaný na západ. Nabízíme také pokoj s rozdělenými postelemi (380 Kč). Vyberte si pokoj jaký chcete a zjistěte jaké je ubytování na Horské Kvildě v našem Pensionu Helena Honesová.


Po pobytu můžete napsat recenzi na naše ubytování.

    Díky tomu, že je náš penzion postaven mimo hlavní silnici Horské Kvildy, nabízíme ideální podmínky pro relaxaci a odpočinek. Dále nabízíme možnost zapůjčení relaxačních lehátek. Užijte si relax s pokochejte se nezapomenutelným výhledem.
    V moderně zařízené kuchyňce najdete veškeré potřebné vybavení pro vaření a dvouplotýnkový vařič s digestoří. V kuchyňce je dostatečně velká lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice.
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.
    Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Hones a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Hones nabízí, zkopírujte si celý následující kód:


Vybrané penziony v blízkém okolí Horské Kvildy

    Možnost bezpečného uschování vašich kol a běžek. V zimě mohou  běžkaři využít voskovací stolice – kopyta na servis svých běžek, předtím než vyrazí do běžecké stopy. Lyžařské stopy se upravují 150m od našeho penzionu, nemusíte tedy nikam cestovat. Okolí Horské Kvildy  je obklopeno desítkami kilometrů běžeckých, cyklistických a turistických tras a vy si tak vaši dovolenou na Šumavě můžete užít i ve sportovním duchu.
    Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, malým kuchyňským pultíkem s lednicí, rychlovarnou konvicí, nádobím a potřebným příslušenstvím.  Na pensionu nevaříme, pro přípravu  snídaně můžete využít kuchyňského pultíku na každém pokoji. Teplé pokrmy je možno připravit ve společné kuchyňce, ve které je dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazáčkem a  nádobí. Obchod s potravinami je v přilehlé Kvildě (6 Km). Na všech pokojích je dostupné Wi-Fi připojení.
    Prohlédněte si Pension Helena Honesová a Šumavské okolí ze všech stran a objevte jak krásná může být vaše dovolená na Horské Kvildě. Aktuální pohled z pensionu můžete vidět také z naší webkamery.
    Netrváte-li na ubytování v penzionu a může být ubytování hotelového typu můžete nahlédnout a vybrat si wellness hotel v katalogu s více než 2500 hotely z celé ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00