Jak na věc


typové projekty rd s garáží

Typové projekty rodinných domů - informace k popisům:

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Na této stránce představujeme typové projekty rodinných domů. Typové projekty rodinných domů mohou také sloužit jako inspirace pro zhotovení individuálního projektu domu. Po dohodě s investorem provádíme také změny typových projektů. Více informací Informace ke zpracování individuálních projektů. Výběr domů, kde jsou pouze typové bungalovy - typové projekty bungalovů a typové vícepodlažní domy - typové projekty vícepodlažních domů
    Lze přiobjednat i doplňkové části stavby jako přístřešek vstupu, pergolu, nekryté nebo kryté stání přímo u domu. Samostatnými částmi mohou být garáž, stání pro jedno až dvě auta nebo kombinace stání a skladu na zahradní potřeby.


Máte dotaz, potřebujete poradit? Neváhejte nám napsat.

    Typová projektová dokumentace obsahuje kompletní projekty stavební části, zdravoinstalace (kanalizace, voda), vytápění, elektroinstalace a požárně bezpečnostní řešení. Typové projekt také nyní obsahuje detaily omezující tepelné mosty (v místě soklu, oken, překladů, železobetonových věnců, pozednice a kleštiny nebo v místě vazníků). Neobsahuje projekt situaci osazení na pozemku s napojením na inženýrské sítě, který možno u nás také objednat. V případě požadavků vyprojektujeme i úpravy typového projektu rodinného domu. Individuální projekty - informace. Další informace k projektové dokumentaci (typové domy, individuální) naleznete zde.
    Ceny typových projektů jsou konečné. Ceny staveb jsou pouze orientační bez DPH. Celková cena stavby se může lišit a to v závislosti na základových poměrech, vybavení domu a na realizační firmě (jaké má firma ceny stavebních prací a v jaké míře přistoupí na nabízené slevy stavebních materiálů). U staveb realizovaných svépomocí možno dosáhnout o 20-30% nižších cen. Hrubá stavba cihlového domu zpravidla obsahuje.
    Rodinné domy HOME jsou dřevostavby vypracováné na základě skutečných požadavků stavebníků. Nabízíme Vám rodinné domy v různých variantách a zastavěných plochách 80, 90, 100, 110 m² a více. Domy jsou v kategoriích 2+1 až 4+1 s příslušenstvím (kuchyň, koupelna, samostatné WC, technická místnost a zádveří). Dále domy nabízíme v alternativách se střechou valbovou, sedlovou, popřípadě plochou. Samozřejmostí je i zrcadlové provedení dle orientace pozemku.


Typové štítky 63,5 x 29,6 mm odolné vlivům počasí - L6011-20

    Mimo typově nabízených částí je možno zpracovat Vámi požadované změny nebo úplně jiný dům dle Vašeho požadavku. Více informací v našem katalogu (PDF, 3.5 MB).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00