Jak na věc


tupá bolest na pravé straně pod žebry

Upřednostňujete osobitý střih vlasů? V Severní Koreji by vás stál hlavu. Legálních je pouze těchto 15 účesů

    Zkusil jsem s tupé i spát a byl jsem překvapen, jak pohodlné to je. Přestože jsem se asi podvědomě hlídal, během spánku jsem necítil nijaký diskomfort. Ráno byly vlasy mírně přeleželé, ale stačilo vlhkým hřebenem učesat. Takže pánové s tupé, kteří stráví noc s ženou, se nemusí obávat, že se ráno probudí a tupé bude přilepené k nějaké části jejího těla. Drží to dobře. Ovšem asi úměrně vášnivosti noci.
    Na konci schůzky jsme se domluvili, že chci tupé na vrchní část hlavy, po stranách a vzadu si nechám svoje. Tupé bude přilepené, s možností sundavání. Odmítl jsem variantu úplně napevno na cca 4 až 6 týdnů se servisem. Chtěl jsem si to jen zkusit a pak sundat.
    Chápu, že když si na řídnoucí kštici vytvoříte tzv. přehazovačku, působí to zvláštně. Z praxe vím, že je stále dost mužů, kteří trpí tím, že jim nezvykle brzy začnou řídnout vlasy. A nechtějí se s tím smířit. Nedávno jsem měl možnost v televizi vidět, jak si nechal jeden náš kubánský spoluobčan upravit svoji pleš. Musím říct, že se mi líbilo, když o tom veřejně mluvil a detailně popisoval, jak má účes upravený. O této technice jsem už nějaký rok věděl, ale na základě jeho příkladu jsem se rozhodl to podstoupit, a také se o zkušenost podělit.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00