Jak na věc


tupá bolest na pravé straně pod žebry

Upřednostňujete osobitý střih vlasů? V Severní Koreji by vás stál hlavu. Legálních je pouze těchto 15 účesů

    Kontaktoval jsem firmu z Brna, kde nabízí vytvoření tupé z pravých vlasů. Příjemná mladá paní se mě ujala a trpělivě vysvětlovala vše do posledního detailu. Protože o výrobě paruk a tupé něco málo vím, prozradil jí, že jsem trochu z oboru. Tím jsem dámu trošku znervózněl. Už od počátku jsem byl smířený s tím, že když to nevyjde, nechám si hlavu oholit dohola.
    Vybrali jsme indické vlasy, upravené a mořené. Asi nejtěžší bylo vybrat barvu, protože ve svých 45 letech jsem již mírně prošedivělý a ač holič, samotnému se mi těžko u sebe určuje odstín. Nakonec jsem výběr nechal na odbornici. Po zaplacení zálohy ve výši cca tři tisíce jsem odjel s tím, že dáma mi zavolá, až vlasy dorazí.
    Mám však jeden důležitý poznatek. Po dvou dnech jsem musel tupé sundat, protože jsem se při pohledu do zrcadla nedokázal srovnat s tím, že tam je zcela jiný chlap. Po dvaceti letech bez vlasů to byl obrovský skok. Připravte se na to. 
    Od roku 2011 se snažíme psát o pánském stylu založeném na kvalitě, ale ne nutně na „českých cenách“ a nesmyslné přirážce. Píšeme (snad) zábavně, občas provokativně, často prakticky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00