Jak na věc


traktorový nosič kontejnerů řetězový

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-9

    Dvounápravový traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-9 s odpruženou ojí má celkovou nosnost 9 000 kg. Slouží k přepravě stavebních a zemědělských strojů, mechanizace a ostatní techniky. Lze ho také i pro přepravu balíků sena a slámy dřeva, trámů. Traktorový podvalník je vhodný pro farmy ale i stavební firmy. Tento traktorový podvalník je možné dovybavit z bohaté volitelné výbavy.
    Třínápravový traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-30 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 30 000 kg je určený k přepravě stavebních strojů od finišerů s nízkou jízdní výškou až po těžké pásové, kolové bagry, buldozery a další stroje. Nabízí největší možnou nosnost v dané třídě traktorových podvalníků. Vyráběn zakázkově dle přání zákazníka.
    Třínápravový traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-28 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 28 000 kg vyniká robustní konstrukcí a masivností použitých materiálů. Slouží k přepravě stavebních a zemědělských strojů, mechanizace a ostatní techniky. Lze ho také i pro přepravu balíků sena a slámy dřeva, trámů. Traktorový podvalník je vhodný pro farmy ale i stavební firmy. Jedná se o zakázkově vyráběný traktoro731.7vý podvalník.


Krpan 5SI traktorový naviják bez spodní kladky

    Třínápravový traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-25 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 25 000 kg je u zákazníků velmi oblíbený, díky své všestrannosti, technickému zpracování a mnohostrannému využití. Své uplatnění nalezne na farmách, v zemědělských podnicích či stavebních firmách nejen k převozu techniky. Podvalníkové návěsy jsou vyráběny zakázkově dle požadavků zákazníka.
    Traktorové návěsy - podvalníky značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii jsou konstrukčně bezpečné a chytře vyvážené návěsy s ocelovým rámem s nosníky H-profilu. Nabízené v jedno-, dvou-, třínápravového provedení s pevnou ojí, o nosnostech 6.000 - 30.000 kg a ložných délkách od 5 181 do 7 620 metrů. Podvalníky jsou vyráběny na zakázku dle přání a požadavků nejnáročnějších zákazníků.
    Třínápravový traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-22 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 22 000 kg. Pro své masivní zpracování je velmi oblíben u zákazníků. Je vhodný k přepravě stavebních a zemních strojů ale i k převozu palet, balíků a rozměrných nákladů. Podvalníkové návěsy jsou vyráběny dle přání zakázaníka.


Traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-25

    Dvounápravový traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-7 s pevnou ojí o nosnosti 7 000 kg slouží k rychlé a pohodlné přepravě stavebních a zemních strojů a dalších. Lze jej mimo jiné využít pro převoz balíků, palet, trámů, dřeva atd. Samozřejmostí je možnost dovybavení traktorového podvalníku o tažné zařízení dle požadavků zákazníka.
    Dvounápravový traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-16 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 16 000 kg s nejmodernější a nejkvalitnější konstrukcí na trhu. Je vyroben z masivních materiálů, což zaručuje velkou odolnost, vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Traktorový podvalník je vhodný pro farmy ale i stavební firmy k přepravě stavební a zemědělské techniky.


Traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-28

    Traktorové návěsy - podvalníky NC Engineering NCPNTZ jsou určeny k přepravě zemědělských strojů a stavební techniky. Je však možné je využít i pro svoz a přepravu balíků, sena či slámy. Lze je připojit za veškerou zemědělskou tažnou techniku. Díky více jak třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Tyto vzhledově dokonalé podvalníky mají odolnou konstrukci s ocelovým rámem, který je tvořen nosníky H-profilu 254 x 146 x 31, které byly navrženy pro využití v nejnáročnějších podmínkách. Délka rovné části ložné plochy je standardně v rozměrech od 3 962 mm do 6 096 mm. K rovné části ložné plochy je nutno připočíst zadní zkosení o délkách 1 219 až 1 524 mm. Šířka je konstantně 2 540 mm a nákladová výška ložné plochy je u zemědělských přívěsů od 889 do 914 mm. Šířku a délku ložné plochy je možné přizpůsobit potřebám zákazníka. Výška tažné oje je ve standardní provedení 450 mm lze ji však uzpůsobit
    Traktorový návěs - podvalník NC1PNTZ-6 s pevnou ojí má celkovou nosnost 6 000 kg. Tento jednoosý podvalník je vhodný pro přepravu menších stavebních strojů, ostatní techniky a paletového zboží. Hodí se do menších stavebních firem a zemědělských družstev, kde plně uspokojí veškeré požadavky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00