Jak na věc


tlaková hadice na pitnou vodu pe

Prvotřídní průmyslové hadice = řešení i pro vás

    Kromě toho si u nás můžete vybírat i z bohaté nabídky drenážních, hydraulických, vzduchových, na plyn, plochých či gumových hadic a také různých hadic na odsávání.
    Ať už potřebujete flexibilní, zavlažovací, tlakové nebo sací hadice na vodu, technickou pryž či jakýkoliv spojovací materiál k hadicím, řešení vždy najdete v našem sortimentu plastových a pryžových hadic a trubek. Objednejte pohodlně přes e-shop nebo si přijeďte vybrat přímo do našeho prodejního skladu v Libišanech u Hradce Králové.
    Sháníte i vy kvalitní průmyslové hadice? Vyberte si tu pravou na našem e-shopu - najdete v něm hadice z pryže, PVC, PE, PA i PU. Pokud si nebudete vědět s výběrem, napište nám nebo zavolejte a naši kolegové vám poradí.
    Naším cílem není zajistit našim zákazníkům pouze prodej průmyslových hadic a jejich příslušenství, ale také jim poradit se správnou montáží. Proto klademe velký důraz na odbornou fundovanost našich zaměstnanců, aby svojí poradenskou činností přispěli k maximálnímu uspokojení potřeb zákazníků, kteří u nás poptávají výrobu či služby.


Kvalitní průmyslové hadice na zahradu i do výroby

    Mezi naše dodavatele nejen průmyslových hadic patří společnosti Semperflex Merlett Technoplastic, SEL hoses a Rasmussen GMBH. Pro výrobky z technické pryže využíváme znalosti a zkušenosti společností Semperit a Boguma.
    Kvalitní výroba a služby, to je přesně to, na čem si u nás v Konekt - Hadice s.r.o. zakládáme! Proto pro vás máme v nabídce průmyslové hadice z plastů a pryží pouze od ověřených výrobců. Od takových, kteří se výrobě průmyslových hadic věnují řadu let a jsou schopni nám garantovat takovou kvalitu dodávaného zboží, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00