Jak na věc


tetování motivy srdce

Jak vybrat vhodné studio?

    1.Po příchodu domů sundejte ochranou bandáž. Nejpozději však do 5 ti hodin od zalepení. Nejde – li bandáž sundat, můžete ji namočit.Tetování omyjte, namydlete, a spláchněte. Osušte čistým ručníkem. Namažte slabou vrstvou hojivého krému. Z důvodu infekce mějte vždy čisté ruce a nedovolte cizým osobám, aby Vám na tetování sahali.
    Až budete pevně rozhodnutí, že zrovna tento motiv je ten pravý, a že Vás nebude za pár měsícu nudit, zase jej tak na týden odložte. Pokud i po týdnu bude pořád to pravé, pak příjde další fáze výběru – tetovací studio.


Co je důležité během tetování?

    Ta je opravdu individuální. Ceny si každý tatér určuje sám. Někdo hodinově, někdo podle motivu, je to různé. Samozřejmě asi jistě platí, že rozsáhlé tetování, kdy se musí chodit vícekrát než jednou, tatér dělá levněji. Ale tam zatím ještě nejste.Cena bude jistě rozdílná i v tom, jestli tatér Vám motiv vytvoří nebo si jej přinesete. Rozhodně o ceně nediskutujte. Věřte, že tatér Vám věnuje kus své znalosti, svého talentu a umění. Lidé si často pořizují věci pro krátko dobé upotřebení, a za mnoho peněz. Tetování máte na celý život. Jednou zaplacenou ozdobu, co Vám maximálně může ukrást pohřební zřízenec.Tedy i v naší přetechnizovaně moderní době jde pořád o prastaré umění, jehož výsledek si můžete určovat sami, což se Vám jistě při nákupu posledního výkřiku od Iphone , nestane.
    Jinak žádné umrtvovací masti nepoužíváme !!! Jistě by to ztratilo svoje kouzlo. A čím by jsme se pak mohli chlubit?
    Rozhodně zapomeňte, že nejlepší studio bude to, co máte u nosu. Za tetováním lidé cestují třeba i přes půl planety. Rozhodně několik kilometrů, nebo jet do jiného města, se vyplatí. Neznamená to, že tatér z malého města bude horší, než ten z velkého a nopak. Taky neplatí, že super studia jsou v centru měst. Tady platí jiná kritéria
     Když už jste celou procedůru přežili, tak by asi nebylo nejlepší čerstvé tetování poškodit. Péče během hojení je velmi důležitý proces. Bohužel, zákazníci tohle často podceňují.


Tetovanimotivy.cz - doména na prodejCena (prodej): 25 000 CZKCena (pronájem): 250 CZK/měsíc

     3. Průměrně se tetování hojí asi týden. Během této doby nevystavujte tetování přímému slunci, zapomeňte na solárium, ale taky pozor na zakouřené prostředí. Rovněž alkohol je zakázán. Důvodů je několik. Oslavu nového tetování tedy přesuňte na později.Pamatujte, že pokožka se Vám bude hojit ještě následující měsíc. Pozor tedy na slunce. Po zhojení stroupků už můžete používat běžný tělový krém.Pamatujte, že vlivem stárnutí kůže a UV zářením může časem dojít ke změnám v sytosti barev.Ale teď je tetování čerstvé, nové tak z něj mějte radost a starejte se o něj co nejlíp to půjde.
    Nicméně, vhodný motiv najdete v knihách, tetovacích časopisech. S těmi je občas potíž, že díky fotce tetování na kůži , je obrázek zaoblením těla zdeformován, a tak jen malá část tetování, již vytetovaných, lze udělat. Hledat můžete konkrétní obrázky přes Google. Stačí zadat název, překliknout na Images. Tattoos.com nabízí seznam webu mnoha tatérů, kde najdete jistě to, co hledáte, nebo aspoň inspiraci. Na deviantart.com je zase mnoho kreseb. Stačí jen trpělivost a trošku času. Ale tetovaní je přeci jen nezvratné rozhodnutí, tak je lepší počkat si třeba rok a mezitím hledat.Další možnost je - domluvit se přímo s tatérem ve studiu. Většina z nich je schopná Vám motiv navrhnout. Možná Vás to bude stát nějaké peníze, ale opravdu nemá smysl šetřit. Zkuste si, ale sami aspoń nějak svůj návrh načrtnout. Jistě to tak celou domluvu zjednoduší.


Ošetření tetování.

    Rozhodně zapomeňte na domácí a garážové tatéry. Když opomenu jejich slabou kvalitu práce, většinou nemají především povědomí o základním dodržování hygieny. Hrozí Vám nakažení infekcí, což je k zmršenému tetování nepříjemný bonus. Chlapík, který maká celý den kupříkladu na stavbě, nemůže nikdy být dobrý tatér! Zkušenosti se sbírají množstvím práce - každodenním tetováním. Pamatujte, že tím jen podporujete nelegálnost a degradujete práci těch, kteří tetování obětují vše.Případů, kdy si takový zákazník nakonec nechá tu „super levnou kérku „ přetetovat v profesionálním studiu, jistě zažil každý z nás mnoho. Nakonec Vás takové tetování stojí několikrát víc, než by bylo původně.
    V této rubrice se můžete dočíst nějaké informace kolem tetování, ale jistě i pár rad, které se Vám mohou hodit. Nejde o žádné přechytralé moudra, ale o zkušenosti z více než desetileté praxe v tomto umění.
     Tattoo Artist Petra - Hradec Králové a Praha www.tattoo-club.cz Návrhy tetování Noha Rameno Ruka Záda Prsa Bok 3D Jednobarevné Černobílá Zobrazit fotografii '>
    Případě nějakých problému se obrattě na studio, kde Vám tetování bylo udělané. Jistě Vám poradí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00