Jak na věc


technologicky postup masáž obličeje a dekoltu

Kudy a jakými způsoby se k nám můžete dopravit?

    V Technologickém parku dbáme na zachování rovnováhy mezi vystavěnou insfrastrukturou a zelenou plochou určenou k relaxaci a odpočinku. Najdete zde příjemná parková zákoutí, včetně jezírka s vodotryskem. V areálu parku jsou k dispozici také straovací zařízení a možnosti pro volnočasové aktivity.
    Každá z budov v Technologickém parku disponuje dostatečným množstvím vyhrazených parkovacích míst na hlídaných parkovištích či nabízí parkování ve svých podzemních garážích. Kromě auta se k nám pohodlně dostanete také tramvají (č.12) či autobusem (č.53 a 65) z centra města.
    Blízkost Vysokého učení technického umožňuje klientským společnostem spolupracovat s jednotlivými fakultami (v lokalitě se nachází hned 4) na výzkumných a rozvojových projektech. Vysoké učení technické je také skvělým zdrojem pracovní síly ve formě absolventů s technickým vzděláním.
    Stabilní společnost na českém trhu již od roku 1991, poskytující veškeré služby v oblasti topení, mezi které patří poradenství, odborný velkoobchod a servis Vailant.
    Doposud bylo realizováno přes 63 000 m2 plochy k pronájmu v rámci 14 budov. Své sídlo zde našlo přes 20 společností, které dohromady zaměstnávají více než 5.000 pracovníků.


Technologický dvůr České Budějovice

    Technologický Park se nachází v samém centru Evropy na strategické křižovatce hlavních dopravních cest ve druhém největším městě České republiky. Naše budovy se nachází v blízkosti brněnského rychlostního okruhu, který umožnuje rychlé napojení na dálnici Praha/Vídeň/Ostrava/Bratislava.
    O projekt se od svého založení stará akciová společnost Technologický Park Brno, a.s., která je společnou investicí města Brna a britské nadnárodní společnosti P&O. Společnost také spolupracuje s Vysokým učením technickým v Brně, které je také akcionářem společnosti.
    Český Technologický Park je považován za jeden z nejvýznamnějších projektů tohoto zaměření v regionu. Díky své poloze vedle kampusu Vysokého učení technického v Brně nabízí tento projekt svým klientským společnostem specifické výhody ve formě kvalifikované pracovní síly absolventů technických oborů a příležitosti ke spolupráci na výzkumných a rozvojových projektech s touto uznávanou univerzitou.


Zajišťujeme kompletní zázemí v oblasti topení:

    Odborný velkoobchod, který se zaměřuje mimo vlastního prodeje materiálů také na komplexní technický servis včetně realizací školení a poradenství. Společnost AZ FLEX, a.s., v současnosti působí jako přední firma v oboru technických izolací se zastoupením další nabídky ostatních materiálů a s působením na odborných veletrzích po celé Evropě.
    Projekt Český technologický park je rozvojový projekt s nízkou mírou zastavěnosti, který v konečné fázi poskytne 190 000 m2 smíšených prostor pro kanceláře, výzkum a lehký průmysl, společně s prostorami pro odpočinkové aktivity a služby. Celý areál se nachází v těsném sousedství kampusu Vysokého učení technického v Brně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00