Jak na věc


technik plynových turbo kotlů thermona okr. olomou

Výhradní dovozce topných systémů nizozemské firmy Alke b. v., dodávka, montáž a servis infrazářičů, průmyslové vytápění.

    Topenářské práce na klíč - topení. Instalatérské práce - instalatéři. Měření a regulace rozvodů ÚT a TÚV. Rozúčtování nákladů ÚT a TÚV. Velko-maloobchod - voda, topení. Zastoupení Honeywell, Danfoss, Metrix. Regulace topných soustav dle zákona 406…
    Zakázková výroba krbů. Prodej krbových vložek teplovzdušných a teplovodních, krbových kamen a přísl. Poradenství, projekty a stavby na klíč. Krbová topeniště a kamna Seguin, Jotul, Bodart a Gonay, Stuv, Laudel, Fabrilor, Franco-Belge, Supra, Axis,…
    Vodo-topo-plyn: podlahové vytápění, tepelná čerpadla, solární systémy, rekonstrukce. Maloobchod velkoobchod: měděný instalační materiál pro vodu, topení, plyn, solární systémy, chlazení, izolace, nářadí REMS.
    Výroba a prodej elektrokotlů 1,5 - 180 kW (360 kW), sálavých panelů z přírodních materiálů (mramory, žuly, pískovce). Prodej podlahového vytápění, bojlerů, apod.
    Olejové a plynové hořáky, kotle, kotel, nádrže. Plynové zásobníky vody. Olejové a plynové vytápění. Zařízení na lehký, extralehký topný olej a mazut. Autorizované měření emisí. Regulační stanice plynu. Prodej, montáž a servis. Automatické kotle na…


HAAS + SOHN Rukov, s.r.o. (Rumburk)

    Největší český a jeden z největších evropských výrobců radiátorů - otopných těles. Deskové radiátory RADIK - radiátory pro rekonstrukce - 10 le záruka, koupelnové radiátory Koralux, designové radiátory KORATHERM. Síť prodejců po celé ČR.
    Plynové nástěnné kotle pro vytápění a ohřev TUV, určené pro bytovou zástavbu, rodinné domky. Všechny výrobky jsou certifikovány ve výrobním závodě a nesou certifikát "CE. Servis je zajištěn celkem 150 autorizovanými servisními středisky po…
    Podlahové topení Gabotherm vám poskytne dokonalý pocit tepelné pohody, při kterém dochází k nízkému víření vzduchu v místnosti. Díky tomu je tento systém nejen energeticky úsporný, ale hlavně zdravý, zvláště pro alergiky.
    Podlahové topení Vaše zdraví i peněženka ocení.Systémy pro podlahové vytápění teplovodní, ústřední vytápění, rozvody vody a vzduchu (výroba, prodej, montáž).
    Výroba tepelných čerpadel, dodávka a montáž klimatizace Fuji Electric, čističů vzduchu, vysoušečů, zařízení na úpravu vody Judo. Velkoobchod - maloobchod.


Firma pro projekci kotelen, rozvodů plynu, olejového hospodářství, parních kotelen.

    Centrum varné a topné techniky (sporáky, vestavné sety, varné desky, trouby, bojlery, kotle, topidla). Velko/maloobchod a servis varná, bílá technika, topidla, kotle a průtokové ohřívače. Nově - radiátory PURMO, bojlery DZ Dražice a ARISTON.
    Jsme zaměřeni na úsporné průmyslové vytápění hal. Nabízíme topení a chlazení, infrazářiče, zářiče, sálavé vytápění, plynové teplovzdušné agregáty, fan coily, vratové clony, destratifikátory, mixery vzduchu. IGS, IGT, AGS, ATR, BA, FC, BLD.
    Stavíme rodinné domy na klíč v lokalitě Rostěnice. Do půl roku máte nový domov! Prodej plynových zásobníkových ohřívačů vody Quantum. Plynárenská společnost. Projekce a realizace staveb v oboru plyn, topení, voda a kanalizace. Energetické audity.…
    Prodáváme vše na topení - kotle, radiátory, trubky. Desková tělesa Korádo Radik a Stelrad. Kotle Dakon Thermona Protherm Junkers Viadrus... kotle plynové, kotel na tuhá paliva, podlahové vytápění, měděné trubky. Prodej i montáž zboží po celé ČR.…
    Výstavba a rekonstrukce kachlových kamen, krbů a pecí. Kamna, krby, krbové vložky, kachlová kamna, vytápění, Jotul, Turbo Fonte.Prodej materiálů pro stavbu krbů a kachlových kamen.


JAGA N.V. - organizační složka (Hostivice)

    Nabízíme kotle parní, teplovodní, horkovodní, kondenzační, na biomasu, parní vyvíječe, hořáky plynové, olejové a na bioplyn. Dodáváme vytápění průmyslových hal, hliníkové radiátory, parní akumulátory a speciální potravinářské výrobní linky.
    nternetový prodej. Prodáváme kotle na tuhá paliva, plynové kotle, elektrokotle, kotle na biomasu, kondenzační kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory. Nabízíme značky Rems, Rothenbergr, Grohe, Schell, Viadrus, Dakon, Tatramat, Ariston a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00