Jak na věc


třídy vnějších vlivů

4. bezpečnostní třída IV pro trezory

    Trezory jsou převážně určeny pro bankovní a finanční instituce. Odporové jednotky jsou RU(180/270). Podmínky pro takové trezory jsou alespoň dva trezorové zámky třídy B.


Bezpečnostní třída 0 pro trezory

    V kategorii Školní batohy, najdete kvalitní školní batohy pro prvňáčky a žačky s moderními motivy, v různých barevných provedeních a stylů. Školní batohy většinou vybíráme pro našeho prvňáčka z důvodu dlouhé cesty do jeho školy. Samozřejmě některé školní batohy můžete využít pro sport a volný čas. Je zde kladen důraz na bezpečnost a tudíž všechny nabízené batohy obsahují reflexní prvky. U batohů je prodyšné polstrování zad z pěnového materiálu pro cirkulaci vzduchu. Dražší školní batohy (McNeill, Die Spiegelburg a Ergobag) mají nastavitelná záda (batoh roste s dítětem) a splňují nejnovější doporučení ortopedů a doktorů. Školní batohy vybíráme hlavně na základě pohodlného nošení, protože jsou většinou kombinací kvalitní školní aktovky a vyspělého turistického batohu. Jejich předností je hrudní i bederní popruh či široký pás a kompresní šňůra na vrchu batohu. Nabízíme velmi pestrý výběr školních batohů od známých výrobců převážně z Německa. Pokud Vás naše školní batohy zaujali, přijďte s
    V této kategorii naleznete školní batohy od 1. třídy bez zádového... Školní batohy se zádovým systémemV této kategorii můžete najít specializované školní batohy od 1. třídy...View: Seřadit podle --Podle ceny: od nejnižšíPodle ceny: od nejvyššíNázvu: od A do ZNázvu: od Z do ANejprve produkty sklademKódu: vzestupněKódu: sestupně Ukázat 122460 na stránku 1 199 Kč ihned (k odběru) Školní batoh All Out, Deep Navy Školní batoh All Out Deep Navy-vhodný do školy a pro volný čas s prostorem pro notebook, dokumenty a osobní věci.
    Trezory jsou převážně určeny pro bankovní a finanční instituce. Odporové jednotky jsou (120/180). Jedna z podmínek pro takové trezory je alespoň dva trezorové zámky třídy B.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00