Jak na věc


synové hor

Z čeho vycházíme ...

    Z důvodů narůstajících požadavků a nároků ze strany zákazníků a trhu, rozšiřování nabídby služeb a celkového růstu společnosti došlo počátkem roku 2004 ke změně právní subjektivity a vznikla tak nová společnost pod firmou Josef Tóth & synové, s.r.o. Další podrobnosti o firmě Josef Tóth & synové, s.r.o. jsou k nalezení na serveru www.justice.cz, v aktuálním výpisu z Rejtříku firem.
    Vážený zákazníku, budeme potěšeni, když vyplníte náš krátký dotazník spokojenosti zákazníka.
    Plané sliby jsou u naší společnosti nepřípustné !!! Garancí kvality námi odvedené práce je velkého množství referencí a spokojených zákazníků.
    Pro naši společnost je samozřejmostí, že poskytujeme i související činnosti a služby v oborech klempířství, tesařství a zednictví. Podrobnosti o nabídce těchto služeb najdete pod jednotlivými položkami v hlavním menu. Ve všech těchto oborech Vám můžeme nabídnout služby profesionálů v daném oboru s dlouholetými zkušenostmi a praxí.


O společnosti Tóth & synové, s.r.o.

    Společnost Josef Tóth & synové vstoupila na trh v roce 1998 ve formě fyzické osoby. Její nabídka služeb byla orientována na oblasti pokrývačství, stavební klempířství a další související služby a měla výborný základ v bohatých zkušenostech, profesionalitě a dlouholeté praxi.
    Společnost Josef Tóth & synové, s.r.o. je ryze česká společnost, jejíž hlavní náplně je kompletní nebo dílčí realizace střech na objektech všech typů od montáže přes rekonstrukce krovů až po montáž krytiny následujících typů:
    Všechny zakázky a projekty realizujeme pouze s použitím vysoce kvalitních a prověřených materiálů renomovaných značek.
    Již při vzniku byla navázána úzká spolupráce se společností Tegola Bohemia, se kterou měli zakladatelé dlouholeté zkušenosti ze své předešlé praxe. V rámci této spolupráce byli všichni pracovníci společnosti vyškoleni na technologii a montáž bitumenových šindelů a modifikovaných pasů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00