Jak na věc


strašidelný filmy

Haunted House - Strašidelný dům

    Děti budou jásat radostí, když jim pořídíte gumovou legrační masku, případně takovou, která je tak trochu strašidelná. Zde si můžete vybrat masky pro děti i pro dospělé, vždy v originálním provedení. Můžete se aspoň na chvíli změnit ve fantazy postavu, která bude děsit nebo alespoň šokovat.
    Prohlídka strašidelného zámku je vhodná pro všechny, kteří se rádi bojí. Zvládnou ji i děti, ale doporučujeme nejprve s nimi nakouknout do první tmavé místnosti a pak se rozhodnout. Rodiče by měli odhadnout, jak bude dítě reagovat.
    Čekají na Vás tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí, 3D kino, strašidelný výtah, zámecké nádvoří s pohádkovým domečkem na kuřích nožkách a soškami pohádkových postaviček.
    Tady o pluska nikdo neprosí ale sakra.. Skoro u každý hry jeden nebo dva žadoní o pluska.. Proč?! Když někdo píše o plus tak to znamená (apon' pro mě) že mu to plus nedám.. kdo má stejný názor?? Žádný plus Edit 15:09: Mmchdm strašidelný hry.. určitě to není toto Strašidelná hra je třeba to co na hryprodívky nenajdeme? Aby jsme našli pořádnou horrorovku

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00