Jak na věc


stavební vytah sikmy brno

ALTECH, spol. s r.o. (Uherské Hradiště)

    Komplexní činnost v oblasti zdvihacích zařízení. Hydraulické zdvihací plošiny nůžkové nebo stranový závěs s pístem, nákladní výtahy včetně dveří a šachty, autoplošiny, invalidní plošiny, vyrovnávací můstky, jídelní výtahy, spouštědla. Zakázková…
    Nabízíme doplňkový sortiment pro řemeslníky, především pokrývače, tesaře a klempíře.Zboží skladem je většinou zbytkové v omezeném množství a je v ceníku označeno poznámkou.
    Montáž, generální opravy, rekonstrukce, revize a revizní zkoušky provozní způsobilosti vyhrazených zdvihacích zařízení a výtahů, které jsou trvalou součástí budov.
    Střešní výtahy LARZ 160najdou široké uplatnění při výstavbě a opravách rodinných domů, nízkopodlažní rodinné zástavby a jiných nížších budov až do výšky 23m. Zjednodušují práci především tesařům,klempířům a pokrývačům. Vynikají spolehlivostí a jednoduchostí konstrukce.
    Montáž, opravy a revize vyhrazených elektro zařízení, montáž, servis, rekonstrukce a modernizace výtahů - odstraňování rizik dle ČSN EN 81-1,2, stavební práce.
    Zveřejněno: 15.07.2017Prodám ŠIKMÝ STAVEBNÍ VÝTAH BÖECKER HD 31 používaný v r.2014 G.O.ve velmi dobrém stavu při rychlém jednání možná slevaID inzerátu: 1395180- Je toto Váš inzerát a chcete ho smazat?


Montáž, opravy a revize vyhrazených elektro zařízení, montáž, servis, rekonstrukce a modernizace výtahů - odstraňování rizik dle ČSN EN 81-1,2, stavební práce.

    Lešení Ekro se vyrábí již od 40. let tohoto století. Díky této skutečnosti a neustálému technickému vývoji je v dnešní době zaručeno optimální řešení všech situací.
    Řešení bezbariérového přístupu, výroba, montáž a prodej šikmých a svislých schodišťových plošin, schodolezů, mechanických invalidních vozíků, stropních zvedáků, nájezdových ramp a dalších pomůcek pro imobilní osoby.
    VÝTAHY SILESIA s.r.o. Zajistíme kompletní návrh, realizaci a servis výtahů po celé České a Slovnské republice. Nabízíme jak katalogové, tak i kompletní dodávku výtahů na míru.
    Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti.Zajistíme a zrealizujeme pro vás dodávky nových výtahů nebo rekonstrukce osobních i nákladních výtahů, včetně ocelových prosklených konstrukcí.Dodáváme nejen výtahy standardních rozměrů do typových šachet…
    Nabízíme nové i repasované stavební výtahy. V ČR jsou kompletně opraveny a nabízeny stavebním firmám k prodeji. Výtahy prošly nejen opravou, ale i příslušnými zkouškami a tak získaly osvědčení nutné k provozu v ČR a EU.


Řešení bezbariérového přístupu, výroba, montáž a prodej šikmých a svislých schodišťových plošin, schodolezů, mechanických invalidních vozíků, stropních zvedáků, nájezdových ramp a dalších pomůcek pro imobilní osoby.

    Šikmé stavební výtahy LARZ 160prokazují svoji mnohostrannou využitelnost jak při renovacích interiérů tak i při opravách střech. Šetří námahu, čas i peníze. Pokrývačům a řemeslníkům nabízí osvědčený stavební výtah pomoc v každé situaci.
    Firma vyrábí a montuje výtahy a zdvíhací zařízení, dále provádí servis výtahů, odborné zkoušky a školení zaměřená na zdvíhací zařízení, opakovaná školení pro jeřábníky a vazače. Maloobchodní prodej elektronických součástek.
    Nesčetněkrát vyzkoušený šikmý výtah GEDA LIFT 200 Standard je ideálním transportním a zvedacím zařízením na každé stavbě. Mezi hlavní přednosti patří snadný transport, montáž a použití jakéhokoli nářadí, nízké nároky na obsluhu, přípojka 230 V. Díky bohaté nabídce příslušenství lze transportovat širokou škálu stavbních materiálů a zboží.
    Půjčovna lešení, shozů na suť, výtahů. Prodej, stavební stojky, bednění a příslušenství, rámová lešení FIX 70 a 120 Müba, kozová lešení, stavební kolečka, shozy na suť, dopravní značení, oplocení staveb, policejní zábrany, pojízdná lešení, ocel…


Prokopa Velikého 1160, Ostrava

    Výroba, montáže a servis všech typů výtahů. Dále vyrábíme různé typy plošin pro imobilní, výtahy vhodné do rodinných domů a autovýtahy. Novinkou je osobní hydraulický výtah Super-VOTOlift s prohlubní šachty pouze 20 cm a hlavou šachty 2,5 m. Všechny…
    Dodávky: nákladní a osobní výtahy, výtahy do panelových domů a jejich modernizace, hydraulické venkovní výtahy, konstrukce výtahových šachet, ocelové konstrukce, invalidní plošiny, výtahy bez prohlubně, zdvihací zařízení, zámečnictví, kovovýroba.…
    Výtahy. Dodávky, výroba, montáž, servis a revize výtahů. Elektrické trakční výtahy. Hydraulické výtahy. Osobní výtahy. Nákladní výtahy. Modernizace a rekonstrukce výtahů.
    Výtahy, zdvihací zařízení, přepravní výtahy, montáž výtahů, servis výtahů. Bezpřevodové výtahové stroje. Frekvenční regulace výtahových strojů. Skladové systémy včetně předskladové dopravy, řízené dopravníkové systémy, tlačítkové kombinace výtahů,…
    Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním přepokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu…


Průmyslová 1146, Uherské Hradiště

    Půjčovna vč. dopravy, montáže a demontáželehkých stavebních zdvihadel pro jihomoravský kraj - Břeclavsko, Hustopečsko, Hodonínsko, Kyjovsko, Znojemsko, Pohořelicko, Brno a Brno-venkov.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00