Jak na věc


stavba seníku

Kamenný koberec lze položit i do interiéru a nemusí být jen podlahou

    VEDAPLAN® je spolehlivé a ekonomické řešení pro velkoplošné ploché střechy. Pomocí těchto perfektních střešní fólií se střecha spolehlivě izoluje jen jednou vrstvou. Ve vysoce stabilních a proti poškození odolných střešních fóliích spočívá celé know-how a úspěch specialistů firmy VEDAG® na ploché střechy.
    VEDATOP® zateplená střecha odolává každému počasí. Přitom se tato odolná střecha s dlouhou životností rychle a jednoduše pokládá. Tím přispívá při krátkých časových normách k dodržení termínu realizace. Optimální tepelnou izolaci zabezpečují v systému tepelně izolační desky z minerální vlny nebo cenově výhodné polystyrenové dílce.
    VEDAFLOR® vrací životnímu prostředí kousek přírody. U tohoto ekologického systému je vše, od penetračního nátěru až po vegetaci, optimálně sladěno. Vytvořit živou střechu je s ním poměrně jednoduchá záležitost. Hlavně pevné pásy nabízejí trvalou ochranu před prorůstáním kořenů. Systémy zelených střech “PUR”, “PLUS” a “PARK”.


NABÍZÍME STAVEBNÍ MATERIÁL TĚCHTO VÝROBCŮ

    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.
    S šindeli VEDAFORM® PLUS je realizovatelný každý střešní tvar a sklon nad 15 stupňů. Elastické lepicí body výrazně zvyšují odolnost proti náporům větru. Na hřebeni, hraně střechy nebo v místě napojování stačí šindel jednoduše přiříznout. Střešní systém VEDAFORM® zaručuje dlouhodobou ochranu proti dešti, sněhu a větru.
    MONTOVANÉ DŘEVOSTAVBY >HRUBÉ STAVBY >DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ >DŘEVOSTAVBY SVÉPOMOCÍ >DIFUZNĚ UZAVŘENÁ KONSTR. >DIFUZNĚ OTEVŘENÁ KONSTR. > 
    Specializujeme se na všechny stavební činnosti související se stavbou, opravou, rekonstrukcí střech včetně zateplení a nátěru fasád. Dále zhotovujeme půdní vestavby. Vše od poradenské činnosti, projekční činnosti, přes dodávky materiálů, až po realizaci zakázek týkající se střech a střešních krytin. Svým zákazníkům nabízíme nadstandardní záruky, kvalitu prací, krátké termíny i případnou spolupráci při zajišťování přípravy stavby střechy a vyřízení potřebných úředních formalit.


Stavba zahájena: První Český soběstačný dům

    S kreativní střechou VEDASTAR® se mohou uskutečnit neobvyklé myšlenky spolehlivě, rychle a čistě. Systém VEDASTAR® lepený za studena dává úplnou volnost tvarů pro spádové a strmé plochy. Uzavírá střechu perfektně technicky i opticky. Dvouvrstevnost a celoplošné lepení ještě více zajišťuje spolehlivost střešní izolace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00