Jak na věc


stanovení ceny družstevního bytu pro dědické řízen

ODHADY OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTÍ

    Zpracovává se zpravidla pro potřeby bankovních institucí, nebo stavebních spořitelen při podání žádosti o poskytnutí překlenovacího úvěru, či samotné hypotéky.
    termín je závislý na dodání potřebných podkladů a také na realizovaném termínu osobní prohlídky předmětné nemovitosti. Posudek pro dědické řízení je z naší strany převážně dodán nejpozději do jednoho týdne od uskutečněné prohlídky a převzetí potřebných dokumentů a technických informací.
    Odborné vyjádření k současné tržní ceně se vyhotovuje např. při plánovaném prodeji nebo koupi nemovitosti, zejména pro utvoření rámcové představy o nabízené, či požadované ceně.
    ZJEDNODUŠENÉ TRŽNÍ ODHADY NEMOVITOSTÍ PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ -ODHAD TRŽNÍ CENY OBVYKLÉ NEMOVITOSTÍ PRO NOTÁŘE-STANOVENÍ CENY OBVYKLÉ POZŮSTALOSTI PRO ŘÍZENÍ O DĚDICTVÍ
    Znalecký posudek je nutný zejména pro potřeby místně příslušných Finančních úřadů při převodu nemovitosti ( tzv. písemné stanovení administrativní ceny), které se přikládá k podávanému přiznání k dani z převodu nemovitosti.


Zjednodušený tržní odhad pro účely dědického řízeníbytové jednotky, nebytové jednotky, rekreační objekty, chaty, chalupy, rodinný dům, pozemky

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tržní odhad nemovitosti poukazuje na současnou - stávající hodnotu nemovitosti na našem realitním trhu, nepracuje tedy s zákonem danými tabulkami, ale objektivně přistupuje k dané problematice.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00