Jak na věc


střešní krytiny srovnání asfaltové pásy

ROTO Plastové střešní okno WDF R68C K W WD AL, dvojsklo

    Kyvná a výklopně-kyvná střešní okna VELUX, ROTO, DAKEA, FAKRO a OKPOL. Střešní světlíky, výlezy, světlovody, okna do ploché střechy, fasádní sestavy, balkonová okna, montážní doplňky, lemování k oknům a zastiňující doplňky.
    Výklopně / kyvná střešní okna jsou dokonalá okna s výklopným otevíráním, u kterého při otevřeném okně křídlo nezasahuje do vnitřního prostoru. Umožňuje nastavení dvou poloh spárového přivětrávání.
    Střešní okno VELUX GGU 0066. Střešní dřevěné kyvné okno VELUX GGU 0066 s ovládáním horním madlem, ventilační klapka, hliníkové oplechování, izolovaný rám VELUX ThermoTechnology, nízkoenergetické zas...
    V našem eshopu nabízíme řadu výrobků této společnosti. K nákupu střešního okna Fakro doporučujeme i pořízení alternativní rolety a žaluzie Suntek.Střešní okna Fakro stanovují nejvyšší standarty v oblastech ergonomie, ekologie a bezpečnosti užívání jejich výrobků. Chlubí se taktéž nejlépe izolovaným střešním oknem se zasklením U8 určeného pro pasivní budovy. Součinitel tepelné propustnosti tohoto okna je 0,58W/m2K.


Kyvná střešní okna

    Chcete to nejmodernější? Ve svém výzkumném středisku zaměstnává hotovou armádu konstruktérů a výzkumníků, kteří do střešních oken Fakro implementují to nejlepší, co moderní technolgie v současnosti umožňují.
    Ke střešním oknům je nabízeno lemování pro montáž do střešního pláště. Výběr lemování podle druhu střešní krytiny a skladby montáže (samostatná okna, kombinace oken ve dvojicích nebo sestavách).
    Elektricky ovládané kyvné okno disponuje zabudovaným motorovým pohonem a řídící jednotkou pro automatické otevírání a zavírání. Dešťový senzor dodávaný společně s oknem zajistí bezpečné automatické zavření okna, začne-li pršet.
    Kyvné okno s „klasickým“ kyvným systémem otevíráním. Kyvná okna vynikají především jednoduchostí otevírání a zavírání. Kyvná střešní okna se otevírají podél své středové osy.
    Střešní okno VELUX GPU 0050. Střešní polyuretanové výklopně-kyvné okno VELUX GPU 0050 s ovládáním pomocí spodní kliky, integrovaná ventilace se vzduchovým filtrem, hliníkové oplechování, izolační za...


ROTO Plastové střešní okno WDF R88CK W WD AL, dvojsklo

    ROTO Plastové střešní okno DESIGNO R6 WDF R69G K WD AL, trojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špič...
    Výběr střešních oken podle způsobu otevírání (kyvné, výklopně-kyvné, výsuvně-kyvné), ovládání (manuální, elektrický nebo solární pohon), konstrukce okna (dřevěná, plastová, kombinace dřeva s polyuretanovým nástřikem), zasklení (od standardního úsporného zasklení až po nízkoenergetické zasklení s různými funkcemi - úprava proti rosení, akustická ochrana, samočistící účinek, bezpečnostní zasklení...). Okna jsou oplechovány z venkovní strany pro ochranu před nepřízní počasí.
    Kvalitní plastová i dřevěná střešní okna německého výrobce ROTO s kyvným, výklopně-kyvným i výsuvně-kyvným způsobem otevírání. Okna se vyznačují především elegantním stylem a celosvětově známým kováním ROTO.
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R68A K WD CU/TV, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové ...


Střešní okno VELUX GGL INTEGRA 306621 - elektricky ovládané

    Výsuvně / kyvná okna s výsuvně kyvným otevíráním nabízí mnoho možností otevírání. Křídlo nezasahuje do vnitřního prostoru a výsledkem je zcela volný přístup k oknu a neomezený pohyb v jeho okolí.
    Fakro přistupuje šetrně i k životnímu prostředí. Používá kvalitní borovicové dřevo těžené postupem, který je k lesům maximálně šetrný. To dokládá i mezinárodní certifikací PEFC.
    Kyvná dřevěná střešní okna FAKRO FTP-V U3 (dříve FTP-V) jsou bohatě vybavená okna s okenním závěsem umístěným v polovině výšky okna. Předností je pohodlné ovládání okna pomoci kličky ve spodní čá...
    ROTO Plastové střešní okno DESIGNO R6 WDF R69P K WD AL, trojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špič...
    Vysoký důraz je kladen na zasklení oken, výrobce nabízí i super energetické trojsklo v pasivním zasklení.FAKRO je druhým největším světovým výrobcem střešních oken. Výrobní program zahrnuje i široký sortiment půdních schodů.


ROTO Plastové střešní okno WDF R69P K W WD AL, trojsklo

    Nabízíme střešní okna od předních výrobců, jako jsou Fakro, Roto nebo Velux. Střešní okna mohou být v dřevěné, plastové nebo poplastované formě, můžete si tedy vybrat přesně podle Vašich potřeb. Střešní okna nemusíme vybírat jen podle použitého materiálu, ale také podle typu otevírání oken.
    Pro střešní okna doporučujeme také lemování pro lepší spojení. Lemování střešních oken zajišťuje kvalitnější spojení střešního okna s použitou střešní krytinou. Pro kombinaci více střešních oken lze dodat lemování sestav.
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R68A K WD AL, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kov...
    Střešní okna FAKRO různých konstrukcí způsobů otevírání: kyvná a výklopně-kyvná okna, okna do ploché střechy, světlovody, fasádní sestavy, protikouřové sytémy, střešní výlezy a světlíky.
    Střešní okno VELUX GPL 3050. Střešní dřevěné výklopně-kyvné okno VELUX GPL 3050 s ovládáním pomocí spodní kliky, integrovaná ventilace se vzduchovým filtrem, hliníkové oplechování, izolační zasklení...


Výklopně / kyvná střešní okna

    Okna OKPOL nabízí ekonomickou variantu kvalitních střešních oken a výlezů s přetočením až 180°. Okna jsou vyráběna z přírodního borovicového dřeva nebo kvalitních PVC profilů. Kyvný způsob otevírání oken i s výklopně otočným křídlem.
    Značková okna s nejdelší tradicí předního dánského výrobního holdingu VELUX, která již po celá desetiletí udávají směr. Střešní okna jsou chráněna desítkami mezinárodních patentů, mají nadčasový, elegantní design a ojedinělý způsob ovládání. Konstrukce oken v přírodním celodřevěném provedení nebo kombinace dřevěného jádra a polyuretanu s UV lakem. Tato kombinace dává konstrukci vysokou pevnost a stálost. Povrchová úprava pak naprostou bezúdržbovost (okna jsou vhodná i do místností se zvýšenou vlhkostí). Konstrukce okna je navíc zateplena technologií ThermoTechnology.


ROTO Plastové střešní okno WDF R68C K W WD CU/TV, dvojsklo

    Chcete změnit své podkroví v komfortní interiér, ve kterém budete rádi trávit čas? Mohly by vás zajímat právě výrobky firmy Fakro, která na trhu působí od roku 1991. V současnosti je Fakro špičkou v oblasti výroby střešních oken, půdních schodů a dalších doplňků. Že s Fakrem neuděláte chybu dokládají ocenění, reference spokojených zákazníků i neustálý dynamický rozvoj firmy. Ta se dnes pyšní tisíci zaměstnanci a rozvinutou distribuční sítí v řadě zemí světa včetně České republiky.
    Zloději si na vás nepřijdou. Střešní okna Fakro se mohou pochlubit systémem topSafe. Okna mají odolnější zasklení, pevnější konstrukci a lepší kování. Střešní okno Secure získalo jako jediné holandskou známku „bezpečné bydlení“.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00