Jak na věc


stáhnout itunes pro windows

VLC media player for Linux 2.1.3

    Light Alloy - is a completely free, compact multimedia player. It supports all popular multimedia formats. It is very easy in use but at the same time has lots of configuration settings. Player is optimized for quick launch and minimum load of the system resources. It has fast video rewind, loads subtitles, can be minimized to tray and controlled with a remote control (WinLIRC), adjusts the brightness/contrast/saturation of the image, makes screenshots, supports multimedia keyboards, allows you to make a bookmark in the list/set labels on timeline, lets you select audio tracks and subtitles in multilingual films, has full support for DVD.
    Kvalitní, víceúčelový jukebox. Umožňuje správu, sdílení a přehrávání filmů, konverzi, tvorbu zvukových CD a zálohování na DVD, tisk štítků a obalů, zakoupení a legální stáhnutí skladeb prostřednictvím iTunes Music Store, připojení k internetovým rádiovým stanicím a automatickou synchronizaci s populárními zařízeními iPod, iPad a iPhone.
    Serviio is a free media server. It allows you to stream your media files (music, video or images) to renderer devices (e.g. a TV set, Bluray player, games console or mobile phone) on your connected home network.
    Popis programu může vycházet z toho, co o něm tvrdí jeho tvůrce nebo distributor, a provozovatel služby loadion.com nepřebírá odpovědnost za věcnou správnost popisu. Provozovatel dále nepodporuje protiprávní užívání programů. Odpovědnost za to, že program bude užit pouze v souladu s platnými zákony, leží výhradně na uživateli.


Apple plánuje Siri v OS X. Přijde v další verzi systému

    foobar2000 is an advanced freeware audio player for the Windows platform. Some of the basic features include full unicode support, ReplayGain support and native support for several popular audio formats.
     Hodnocení redakce: nehodnoceno Hodnocení uživatelů: (2 hlasů) Kolikrát staženo: 16052 Tvůrce: Apple Zařazeno: 05. dubna 2011 Jazyk programu: Angličtina Licence: Freeware Pro operační systém: Win XP/Windows Vista/Windows 7 Velikost: 131.3MB Kontrolní součet: adaccdc99f8d4f2f96de6c21337d84b0
     Je snadné změnit vzhledy itunes. Mnoho vzhledů itunes pro Windows a Mac jsou uvedeny na této stránce. Klepněte na zadané odkazy na stažení itunes vzhledů, nebo hledání Internetu více.
    Názor uživatele:: DJ lubenica (Frýdlant nad Ostravicí) - Zobrazit všechny mé názory s tímhle jsem naprosto spokojen,jsem už toho vyzkoušel a až tohle mi vyhovovovalo.Doporučuji hlavně pro poslouchače dlouhých mp3´s,já poslouchám hodinové a třeba i devítihodinové sety a na tohle je to úplně super!!!Dlouho jsem hledal program tohoto typu.


Nový MacBook míří do obchodů: má jen jeden konektor

    Nechcete se zaregistrovat? Registrovaní uživatelé mohou nejen stahovat vyšší rychlostí, ale jsou jim dostupny i další pokročilé funkce našeho portálu. Například si mohou zvolit, že chtějí být upozorňováni na nové verze určitých programů. K registraci potřebujete pouze platný e­-mail.
    Clementine is a multiplatform music player. It is inspired by Amarok 1.4, focusing on a fast and easy-to-use interface for searching and playing your music.
    VLC is a free and open source cross-platform multimedia player and framework that plays most multimedia files as well as DVD, Audio CD, VCD, and various streaming protocols.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00