Jak na věc


spirální dynamika kurz

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # PRACE S MOTIVACI A HODNOTOVYMI SYSTEMY V PRAXI 2 DNY SPIRALNI INTEGRALNI DYNAMIKA

    15 let pracuji jako terapeut. Většinou pracuji pomocí Dornovy metody, ale často využívám i jiné techniky (Spiral dynamik, SPS a jiné). Specializuji se na skoliózy a často ke mě jezdí i případy, které dostaly doporučení k operaci, která skoliózu řeší zavedením kovových tyčí do zad.
     Ing. Jan Hruška Absolvoval řadu odborných výcviků doma i v zahraničí – (PCA psychoterapie, TASC výcvik a praktickém uplatňování výsledkově orientovaného Ericksonovského koučinku, Spirální dynamika). Kromě individuálního a týmového koučinku se orientuje na oblast rozvoje týmové spolupráce, leadership, seberozvoj a změnové aktivity ve firemní kultuře. V letech 2008-2012 byl členem předsednictva České asociace koučů.
    spirální dynamika, spirální ct, spirální galaxie, spirální jóga, spirální stabilizace, spirální dynamika kurz, spirální dynamika kurzy 2014, spirální stabilizace páteře pdf, spirální skříň, spirální stabilizace páteře
    Používám ověřený a ucelený systém cviků, který vychází z Iyengar yogy a využívá spirální stabilizaci. Klade zvýšený důraz na správné provedení ásan, zapojení funkčních spirálních zřetězení svalů, které by se mělo správně zapojovat v každém kroku.


Odkaz na podobný kurz a/nebo školení od jiné firmy a v jiné ceně:

    Zadejte slovo, vyberte slovník a překládat zdarma, v každém čase a místě. Vyzkoušejte náš slovník on-line a vidět, jak je to snadné. zapomeňte na problémy s překladem v práci nebo ve škole!
    Spíše než za jogína se považuji za terapeuta, který využívá jógu, stejně jako další systémy a techniky, abych lidem pomohla vrátit se k sobě, k dokonalému zdraví, do svého středu.
    Česká obec sokolská a Sdružení učitelů jógy ČR o.s., zvou všechny cvičitele ČOS i širokou veřejnost na jednodenní seminář na téma Jóga a spirální dynamika, který povede certifikovaná lektorka Iyengar-jógy MUDr. Marcela Mikešová (www.iyengar-joga.cz). Seminář se koná v neděli 23.5.2010 od 9.00 v Tyršově domě v Praze - posluchárna T3. Na semináři se bude střídat teorie s praxí a zajisté zbude čas i na diskuzi k dané problematice.
    Cvičitelé jógy ČOS jsou zváni také k účasti na jarním shromáždění Sdružení učitelů jógy ČR, spojený s připomínkou 20 let od jeho založení v Praze 3, ZŠ Jeseniova 96, v neděli 25. 4. 2010. Hlavní téma odborného programu „Jóga jako terapie a očista“, lektor Dr. Jiří Čumpelík, Ph.D.


Ivana Hlouchová Jivina 88, Komárov

    Jako jedni z mála vám ve spolupráci s Honzou Hruškou přinášíme vzácnou příležitost účastnit se dvoudenního workshopu se Spirální Dynamikou. Spirální dynamika je model - hodnotový systém popisující vývoj hodnot a motivací lidského myšlení a chování v závislosti na životních podmínkách. Srozumitelně vysvětluje, proč nás v určitých životních etapách oslovují různé hodnoty (moc, finance, vztahy, seberozvoj, spiritualita). Popíšeme si, jak výše uvedeného využít při seberozvoji, vedení lidí, motivaci zaměstnanců, obchodu atd.
    V Sokole jsem od roku 1996, přičemž jsem začínal jako řadový cvičenec v jednotě Sokol Kladno. V 18ti letech jsem se vyškolil na cvičitele III. třídy všestrannosti, stal se náčelníkem jednoty Sokol Kladno a o pár let později náčelníkem Sokolské župy Budečské. V současné době jsem místonáčelníkem župy a náčelníkem Sokola Kačice. Mezi mé koníčky patří cestování, moderní technologie, organizování všeho možného a jsem zarytou iOvcí :-)


Podobné kurzy a nebo školení: Práce s motivací a hodnotovými systémy v praxi, 2 dny - Spirální Integrální Dynamika

     Jako jedni z mála vám ve spolupráci s Honzou Hruškou přinášíme vzácnou příležitost účastnit se dvoudenního workshopu se Spirální Dynamikou. Spirální dynamika je model - hodnotový systém popisující vývoj hodnot a motivací lidského myšlení a chování v závislosti na životních podmínkách. Srozumitelně vysvětluje, proč nás v určitých životních etapách oslovují různé hodnoty (moc, finance, vztahy, seberozvoj, spiritualita). Popíšeme si, jak výše uvedeného využít při seberozvoji, vedení lidí, motivaci zaměstnanců, obchodu atd. Co Vám kurz přinese? Osobní přínos v rámci sebepoznání i poznání druhých. Pro manažery a personalisty: prostředky pro budování týmů a předcházení vzniku konfliktních situací vyplývajících z různých kulturních pohledů na svět. Pro kouče a trenéry: lepší pochopení projevů, hodnot a motivů chování klientů Platformu pro široké spektrum rozvojových aktivit. Cílová skupina Všem, kteří hledají inspiraci pro sebepoznání a osobní rozvoj. Bude užitečný i těm, kteří pracují s lid

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00