Jak na věc


spedition zavřel

100% pojištění přepravovaného zboží

    Naše firma pro Vás zákazníky připravila sofistikovanou inovaci pro sledování Vašich zásilek. Celý systém byl vyvinut na základě dlouholeté praxe ke zjednodušení pracovních procesů a k získání časových úspor při řešení Vašich dalších pracovních povinností.
    Vy, naši zákazníci, jste pro nás nejdůležitější. Záleží nám na tom, abyste byli spokojení. Abyste mohli být spokojení, je důležité, aby byl spokojený i náš zaměstnanec, který pro vás vykonává službu. V dopravě je to řidič, dispečer, technik a mechanik. Všichni tito lidé se o vás starají a ovlivňují vaši spokojenost. Na těchto lidech naší firmě velmi záleží, aby byli nejlepší ve svém oboru. Všichni jsou proto pravidelně vzděláváni a školeni. Chápou, co znamená týmová práce a každý je ochoten pomoci kolegovi a to jak po lidské stránce, tak profesionální. Každého kolegu do týmu vybíráme na základě 2-6 hodinového výběrového řízení a díky tomu přesně víme, zda je tento zaměstnanec hoden pracovat u nás pro Vás.
    K našemu špičkovému servisu služeb patří i kompletní a vysoce kvalitní pojištění u renomované zahraniční pojišťovny, které kryje veškeré škody na přepravovaném zboží a to do 100% výše plnění. 


Využití age managementu pro podporu pracovních schopností zaměstnanců

    V naší firmě věnujeme maximální úsilí k zajištění nepřetržité podpory pro naše zákazníky. Jakýkoliv problém, dotaz či požadavek řešíme ihned a to v jakoukoliv denní či noční dobu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00