Jak na věc


sparta vs jablonec

,,Tým je silný v útočném pásmu a dokáže být střelecky efektivní," říká Berka

    Naše hodnoty jsou založeny na pracovitosti, odborných znalostech a klubové komunitě. Soustředíme se na práci s mládeží – chceme, aby každý, kdo chce sportovat a hrát florbal, našel v našem klubu své místo a stal se plnohodnotnou součástí naší organizace. Máme kompletní strukturu chlapeckých i dívčích týmů, organizujeme individuální tréninky pro talentované hráče.
    Stejně jako během loňské zimy víme, že se s největší pravděpodobností rozloučíme s dalším titulem. Letos je situace ještě o to horší, že už nebojujeme ani o druhé místo, ale před jarem nově vyhlásíme atak na 3. příčku a vítězství v poháru. Pro Spartu dost nedůstojné ambice. Sparta si meziročně v tomto ohledu opět pohoršila a propad tak nadále pokračuje. Můj blog nebude o tom, si do Sparty kriticky kopnout, ale cílem je říct, co za změny bych od Sparty očekával. Současný trenér Zdeněk...
    Adam Hložek nastoupil do CEE Cupu v den svých 16. narozenin, a přestože se na turnaji potkal i se soupeři, kteří byli starší o více než tři roky, počínal si naprosto suverénně.
    Oficiální stránky hokejových fanoušků (SHS) klubu HC Sparta Praha je nezávislá platforma fungující od roku 2009. V roce 2012 se web spojil s oficiálním Fanclubem hokejové Sparty.


Partneři klubu. Děkujeme za podporu!

    potichu Je nejlepší, je nejlepší, Spartička je nejlepší,Spartička je prostě ze všech,Spartička je nejlepší.(nahlas s bubny a tleskáním)Je nejlepší, je nejlepší, Spartička je nejlepší,Spartička je prostě ze všech,Spartička je nejlepší.
    Jsme hrdí na to, že naši odchovanci jsou nejen úspěšní ve vrcholovém florbalu, ale zároveň zůstávají opravdovou součástí sparťanské rodiny a jako trenéři předávají své zkušenosti svým následovníkům. Prostředí, ve kterém pracujeme a sportujeme je pro nás jednou z priorit. Pořádáme (nejen) pro své členy mnoho sportovních i mimosportovních akcí, spolupracujeme s partnery v ČR i zahraničí.
    Holešovice jsou rájnáš chrám se tam nacházírudá vlna sparťanskátribuny vždy zaplaví
    Jdeme svou vlastní cestou. Naší vizí je vytvoření prostředí, ve kterém se skloubí klubová příslušnost se sportovním a osobnostním rozvojem hráčů a hráček, ze kterých chceme vychovávat špičkové sportovce a silné osobnosti.
    Letošní sezona je ukončena. Výkonný výbor Českého florbalu se v pátek 13. března rozhodl z důvodu vysokého rizika šíření nákazy nemocí COVID-19 ukončit sezonu 2019/2020. Co vzniklá situace znamená pro mužský ,,A" tým, který byl součástí rozehraného play-off?...


,,Sparta neuhne," zní z kabiny Sparty, která zahájí play-off opět proti Bohemians

    Za minulého režimu se používalo okřídlené přísloví: Kdo nekrade, okrádá rodinu. V případě venkovních zápasů to lze parafrázovat na: Kdo nesází proti Spartě, okrádá rodinu. Každému, kdo sleduje letenský klub dlouhodobě, muselo být jasné, že je velice nepravděpodobný scénář, ve kterém si Sparta ze Zlína domů do Prahy odveze jakékoliv body. Předem je nutné konstatovat, že matné výkony na hřištích soupeře nelze spojovat výhradně s osobou dočasného trenéra Zdeňka Ščasného. Jedná se o chronický...
    Na Spartě nás pojí jedna víra, kdo je soupeř to nás nezajímá,když dneska prohrajem,hned zítra vyhrajem,navždy věrni Spartě zůstanem!
    Sparto ty jsi pro nás stejně nejlepší,Sparto ty jsi pro nás stejně nejlepší,Sparto ty jsi pro nás stejně nejlepší,proto my tě milujem.
    (s bubnem a tleskáním)Ájéželezná Sparta je, železná Sparta je, PrahaléaléPrahalé, Prahalé, Prahalé

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00