Jak na věc


soukromý investor půjčky ihned na ruku

Soukromý hygienik consult, s.r.o.

    Soukromý hygienik s.r.o. vydává sadu doporučení pro vedoucí dětských táborů a rodiče, na co si dát pozor, aby předešli epidemiím infekčních onemocnění a onemocněním z potravin.
    Poradenství je jednou z divizí naší dynamické společnosti. Naším zákazníkům poskytujeme široké spektrum služeb souvisejících s hygienickým servisem. Poradenství v sobě nese nejen odpovědnost vůči klientům, ale i vzhledem k široké veřejnosti. Základní zásady chování poradce pro epidemiologicky rizikové provozy jsou předmětem etického kodexu, ke kterému jsou zavázáni všichni pracovníci firmy Soukromý hygienik consult, s.r.o. Jsme připraveni s Vámi spolupracovat.
    Letní měsíce přinášejí vyšší nároky na skladování potravin, pokud potraviny dobře neuskladníte, v letních vedrech se rychle zkazí.Soukromý hygienik přináší deset rad, jak udržet svoji chladničku vždy čistou a bez zbytečných bakterií!
    Tyto služby a nejen, jsou určeny pro klienty po celé České republice.  NOVĚ provádíme tyto služby v jazyku polském , zejména pro klienty začínající svůj podnikatelský záměr v ČR.


  Desatero rad pro správné uchování potravin v chladničce

    jejichž prostřednictvím Vám nabízíme KONZULTACE, PORADENSTVÍ V OBLASTI HYGIENY PROVOZU, PROVEDENÍ AUDITU DODRŽOVÁNÍ OSOBNÍ A PROVOZNÍ HYGIENY,ZPRACOVÁNÍ A ZAVEDENÍ SYSTÉMU HACCP V ZAŘÍZENÍCH SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ, OBCHODECH S POTRAVINAMI, ŠKOLNÍCH JÍDELNÁCH, VÝROBNÁCH, SKLADECH POTRAVIN A TAKÉ CELOROČNÍ PORADENSTVÍ V OBLASTI HYGIENY, KONZULTACE ,  A ŠKOLENÍ HYGIENICKÉHO MINIMA PRO PRACOVNÍKY V POTRAVINÁŘSTVÍ . NABÍZÍME I  ZPRACOVÁNÍ SANITAČNÍHO A PROVOZNÍHO ŘÁDU.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00