Jak na věc


soukromá střední škola a jazyková škola se státním

Ceny pro školní rok 2020/2021

    Tato země je cílem studentů, kteří si váží dobrého vzdělání. I my vám nabízíme možnost strávit trimestr, semestr nebo celý školní rok studiem ve Francii. V naší nabídce najdete státní střední školy po celém území Francie. A pokud se chcete vydat na internátní francouzskou střední školu, i toto je možné. Stačí si jen vybrat z naší nabídky. Umístění je buď u dobrovolnických či placených hostitelských rodin, nebo na internátu školy v případě soukromých škol.
    Školní docházka je ve Francii povinná pro děti od šesti do šestnácti let. Vzdělávání se dělí na základní pro děti ve věku 6–11 let (école), nižší střední pro studenty ve věku 11–15 let (collège) a vyšší střední lyceum (lycée) pro studenty ve věku 15–18 let. Lycea se dělí na všeobecná a technologická trvající tři roky, která jsou zakončená tzv. Baccalauréat zkouškou. Odborná lycea jsou dvouletou přípravou na budoucí povolání. Na všeobecném lyceu studují studenti v prvním ročníku sedm povinných a dva volitelné předměty. Na konci roku si vybírají specializaci a podle toho také předměty, které hodlají v následujících dvou letech studovat. Výuka probíhá od pondělí do pátku, někdy i v sobotu dopoledne. Výuka začíná obvykle v 8:00 a končí odpoledne kolem 17:00 s hodinovou přestávkou na oběd.


SOUKROMÁ SŠ A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY, s.r.o.

    Ahoj, zdravím do Alfy. Chtěla bych Vám říci, že rok studia na střední ve Francii bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Poznala jsem spoustu přátel, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Během mého pobytu jsem se nejen naučila francouzsky, ale hodně jsem se osamostatnila a vůbec mého pobytu rok v zahraničí nelituji.
    DÉLKA PROGRAMUCenaStátní škola (dobrovolnická rodina): semestr (5 měsíců)od 4 850 EURStátní škola (dobrovolnická rodina): školní rok (10 měsíců)od 5 600 EURStátní škola PLUS - výběr oblasti: semestr (5 měsíců)od 6 650 EURStátní škola PLUS- výběr oblasti: školní rok (10 měsíců)od 8 250 EURSoukromá škola (internátní): semestr ( 5 měsíců)od 8 200 EURSoukromá škola (internátní): školní rok (10 měsíců)od 11 400 EURZápisnéCenaPoplatek za zprostředkování2 000 Kč
    trimestr (3,5 měs.): září–prosinec semestr (5,5 měs.): září–leden leden–červen školní rok (10 měs.): září–červen


Soukromá střední škola - Notre Dame International

    Tato země je cílem studentů, kteří si váží dobrého vzdělání. I my vám nabízíme možnost strávit trimestr, semestr nebo celý školní rok studiem ve Francii. V naší nabídce najdete státní střední školy po celém území Francie. Pokud se chcete vydat na internátní francouzskou střední školu, i toto je možné. Stačí si jen vybrat z naší nabídky. Umístění je buď u dobrovolnických či placených hostitelských rodin, nebo na internátu školy v případě soukromých škol. Pokud se budete chtít před začátkem školního roku procvičit ve francouzštině, informujte se u nás o nabídce jazykových kurzů ve Francii.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00