Jak na věc


sou tradičních řemesel střední brno

Organizace VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

    Zboží můžete objednávat nejméně 72 hodin předem. Objednávka Vám bude potvrzena a následně připravena k převzetí v prodejně cukrárny. Pozor, v případě, že neuvedete datum odběru, objednávka nebude potvrzena. Zboží nepřipravujeme v období školních prázdnin.
    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.
    Dne 7.1.2020 si naši žáci prohlédli prostory Poslanecké sněmovny za přítomnosti poslance pana Radka Kotena, předsedy Výboru pro bezpečnost PS ČR a přijali osobní pozvání místopředsedy PS pana Tomia Okamury do jeho pracovny na krátkou besedu, více zde
    Dne 12. 2. 2020 předvedou žáci II. ročníku oboru Stravovací a ubytovací služby své schopnosti a dovednosti na soutěži „Zlatá vařečka“, která se koná v Kunicích. Žáci III. ročníku oboru Stravovací a ubytovací služby a žákyně II. a III. ročníku oboru Potravinářská výroba se zúčastní dne 18. 3. 2020 soutěže „Srdce na talíři“ v Městci Králové. Soutěžícím držíme palce a přejeme jim co nejlepší výsledky a hlavně, aby si soutěž užili v co největší pohodě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00