Jak na věc


smetanová houbová omáčka

Bramborová smetanová polévka s bylinkami

    Váček z organzy vhodný na dárečky pro hosty či na rýži. Průměr cca 26 cm. Výška v složeném stavu cca 8cm. Barva smetanová. Cena za ks. Bez obsahu.
    Běhoun - šerpa do středu stolu. Šíře 36 cm, délka 10 Y (cca 9 m). Látka není olemována entlem, je řezaná za horka, netřepí se. Cena za roli 9 m. Barva smetanová.
    Organza pásek na mašle na židle smetanová. Šíře pásku 16 cm, délka 9 m. Organza není entlovaná je řezaná za horka. Netřepí se. Z jedné role vytvoříte 5 - 6 mašlí na židli. Cena za roli 9 m.
    Organza pásek na mašle na židle ve více barvách. Šíře pásku 16 cm, délka 9 m. Organza není entlovaná je řezaná za horka. Netřepí se. Z jedné role vytvoříte 5 - 6 mašlí na židli. Cena za roli 9 m.
    Květinka - aplikace satén - metráž, šíře 1,8 cm. Barva smetanová. V jednom metru je cca 55 kytiček. Cena za 1 metr. K našití na svatební šaty či šatičky pro družičky. Květinky lze i nastříhat a použít jako konfety na posypání svatebního stolu.
    Plátky růží z textilní tkaniny, rozměr cca 4-5cm. 500 ks v balení. Tyto okvětní lístky jsou vhodné k výzdobě tabule, na posypání cesty k oltáři, do košíčku družičce atd. Barva smetanová. Cena za balení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00