Jak na věc


slabě pozitivní těhotenský test

Častá masturbace může být škodlivá

    Pokud slabá erekce neustupuje ani po změnách, které jste ve vašem životním stylu udělali, je třeba navštívit lékaře, který Vám pomůže najít příčinu erektilní dysfunkce. Lékař provede obhlídku penisu, prostaty a konečníku a také zkontroluje fungování Vašeho nervového systému. Lékař Vám také může klást otázky, které mu mohou pomoci při určování diagnózy.
    Pokud nechcete trpět slabou erekcí, je třeba , abyste omezily masturbaci , resp. její frekvenci. Přestože se obecně masturbace doporučuje – není přesně stanovena její četnost a pokud to přeháníte, může to vést až k závislosti na masturbaci.
     Mezitím se dopamin musí uvolnit, aby stimuloval penis, zatímco acetylcholin musí být přítomen, aby udržel úroveň “vzrušení” vysokou. Oxid dusnatý, signalizační chemikálie, se musí také objevit, aby se zajistila správná signalizace mezi mozkem a penisem pro zdravou erekci. Masturbací se vyčerpávají všechny tyto neurochemikálie.
    Když máte problémy s erekcí, rozhodně to netřeba vzdávat a přijít tak o sexuálně aktivní život. Hlavě si třeba uvědomit, že pokud máte problémy s erekcí, příčinou může být i jiné vážné onemocnění. Rozhodně je třeba navštívit lékaře, který blíže specifikuje problém a navrhne řešení.


Slabá erekce – kdy byste měli kontaktovat lékaře?

     Erekce  je proces při kterém dochází k zpevnění penisu. Tento stav má přetrvat během celého sexuálního aktu, aby došlo k uspokojení obou partnerů. Slabou erekci doprovází neztopořený nebo částečně ztopořený penis a tím se stává sex  nekvalitním.
    Chceme nejen poukázat na různé problémy ale přinést i konkrétní řešení na poli sexuálních doplňků, které Vám mohou zlepšit sexuální život. Snažíme se Vám jednoduše přinášet osvětu v oblasti sexuálního zdraví.
    Správné stravování co zahrnuje limitován přísun cukrů, tuků a soli je také důležité. Zapomenout byste měli na mastné a přesolené jídla s vysokým obsahem cholesterolu. Nejsou pro správné fungování cév vhodné a pokud chcete, aby byla vaše erekce pevná, určitě musíte mít cévy v nejlepším pořádku, aby jimi mohla bez problémů protékat krev tam, kam protékat má.
    Problémy s erekcí mohou být také kvůli problémům s myslí. Emocionální problémy mohou rozptýlit muže jakéhokoliv věku od schopnosti ztopoření a zahrnují:


Slabá erekce a její diagnostika

    Pokud slabá erekce nepřestává nebo pokud přišla náhle a v průběhu času se zhoršuje, měli byste určitě navštívit lékaře. Na lékařskou prohlídku byste měli jít i tehdy, pokud se u Vás slabá erekce projevila po úraze , při problémech s prostatou a také při bolestech v podbřišku a dolní páteře.
     Když se muž stává vzrušeným , hormony, nervy, svaly cévy spolupracují aby byla dosažena kvalitní erekce . Nervové signály odeslané z mozku do penisu stimulují svaly a uvolňují jejich. To zase umožňuje průtok krve do tkáně v penisu. Jakmile krev vyplní penis a je dosaženo erekce, průtok krve se uzavře, což umožní udržení erekce. Po odeznění sexuálního vzrušení nebo vyvrcholení, svaly se znovu uvolní , což umožní krve opustit prostor penisu a vrátit se do krevního oběhu. Pokud tento proces selhává, erekce nepřijde nebo se dostaví pouze slabá erekce.
    Mezi další faktory slabé erekce můžeme zařadit užívání léků, psychiatrické problémy a také nezdravý životní styl – tedy kouření , požívání alkoholu či užívání drog.


Jak nejjednodušeji bojovat se slabou erekcí

    Nezapomínejte na dostatek tekutin , ideálně čistá voda, minerálky a čaje. Ne instantní, ale ideálně sypané . Mají totiž pro tělo čistící účinek a potěší i mnoha jinými pozitivními vlastnostmi. Denně by se mělo vypít probližne 2 až 3 litry vody. áleží od pohlaví, věku a také tělesné hmotnosti.
    V některých okamžicích života způsobených psychickými nebo fyzickými změnami může být pro muže problém dosáhnout kvalitní erekci. Problém s erekcí nastává tehdy, když nemůže udržet silnou nebo dostatečně dlouhou erekci na to, aby mohl proběhnout plnohodnotný pohlavní styk. Pro většinu mužů, pokud nastane takový problém jde pouze o krátkodobou záležitost a není nutná lékařská pomoc. Pokud však tento problém opakuje a stává stále častějším je naopak třeba navštívit lékaře. Problémy s erekcí jsou také známé jako:
    Chronická onemocnění jako diabetes a onemocnění srdce jsou také spojovány s touto sexuální dysfunkcí. Také pokud jsou na tyto nemoci předepsané léky, to št erekci zhoršuje. Informujte se proto u svého lékaře o dalších možnostech prevence a léčby.
    Dobrý den je mi 25 a problém s pevnou erekcí už 6let . První 2dvě minuty je vždy erekce dobrá ale pak velmi slábne až se nedá pokračovat. Co jsem tak zjistil že po dvou pivech to jde ale nemužu to takhle maskovat pořád. Děkuji za radu


Afrodisiakum – přírodní pomoc pro lepší sexualitu

     Snížený dopamin vyžaduje větší stimulaci, aby zůstal penis “tvrdý”, zatímco snížené hladiny acetylcholinu zničili tok krve k udržení erekce. Vyčerpané hladiny oxidu dusnatého vedou ke snížení komunikace mezi mozkem a penisem.
    Slabá erekce je způsobena nedostatečným prokrvením cév v oblasti penisu. A protože zdravý cévní oběhový systém je nezbytný ke správnému dosahování potřebného ztopoření, je vhodné cvičit kardio. Cvičení je jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů jak být fit. Výbornými kardio sporty jsou běhání plavání a cyklistika.
    Jedna ze zákeřných příčin vzniku erektilní dysfunkce je cukrovka. Muži, kteří trpí cukrovkou mohou očekávat problémy s erekcí již o 10 let dříve, než je běžné. Další možnou příčinou je vysoký krevní tlak . Ten způsobuje kornatění cév čímž se snižuje schopnost přesouvat krev do oblasti penisu. S vysokým krevním tlakem to může být i srdeční infarkt nebo srdeční nedostatečnost, která má podobný vliv jako samotný vysoký krevní tlak.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00