Jak na věc


skládání ubrousků na stůl

Návod na skládání ubrousků na stůl

    Pokud si najedete na internet a zadáte „skládání ubrousků“ vyjede vám nepřeberné množství nápadů, jednodušších i složitějších. Záleží jen na vás, který vyzkoušíte. Nedalo mi to a vyzkoušela jsem dva velmi jednoduché, se kterými mohou pomáhat i děti…
    Pokud přeci jenom dáváte přednost video-návodům, i pro Vás máme dobrý tip. Je jím portál jaksetodela.cz. Stačí do vyhledávání v pravém horním rohu zadat „skládání ubrousků“ a dostane se Vám desítek různých návodů. Nutno podotknout, že drtivá většina videí je převzatá z Youtube a pouze některé jsou i česky mluvené, nicméně z videa je jasně patrné, jak se konkrétní modely skládají a komentář leckdy není vůbec potřeba. Jako příklad pak můžeme uvést třeba ubrousek ve tvaru květu, ubrousek tvaru vějíř, nebo třeba klasický špičatý ubrousek – všechny tyto druhy skládání jsou zde k nalezení, nicméně k dispozici jsou i postupy na skutečně mistrovské a luxusně vyhlížející skládané ubrousky na stůl.
    Druhý způsob je ještě jednodušší a určitě děti zvládnou a budou potěšeny, že můžou zdobit s vámi. Výsledný efekt jsem chtěla ozdobit lentilkami, ale nějaká myška mi je tu snědla :-).


Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

    Tak z té jsem nejvíce nadšená, viděla jsem ji z hedvábného papíru jako dekoraci a napadlo mě vyzkoušet ji z ubrousku a musím říct, že výsledek mě velmi potěšil.
    Chystáte se pozvat celou svou početnou rodinu na svátky k sobě domů? Očekáváte důležitou návštěvu a chcete okouzlit svou dokonalou pohostinností? Nebo se jen chcete zdokonalit ve svém stolování? Pak pro Vás dnes máme senzační tip – ukážeme Vám totiž různé návody na skládání ubrousků na stůl.
    Aby byla večeře, nebo oběd dokonalý, musí být dokonalé absolutně všechno – vynikající jídlo naprosto zanikne ve špinavém nádobí, stejně tak je tomu i s nevhodnou, nebo nedostačující dekorací. Skládání ubrousků přitom zabijete 2 mouchy jednou ranou – dáte svým hostům možnost si po jídle utřít ústa a zároveň doplníte Vás stůl o zajímavý designový kousek.
    Bami, ty kytičky jsou nádherné! Máš fakt šikovné ručky! Zeleno růžová kombinace… přímo do mé kuchyně…


Co na to říkáte? Zrušit odpověď

    Na internetu pak existuje celá řada návodů, které jsou doplněny o ilustrace a někdy i video-návody. Jako první jsme zvolili server lenka-m.wz.cz. Tato bloggerka si pro nás připravila celkem 9 různých návodů na skládání ubrousků. Vše je naprosto jednoduché a pochopitelné i pro méně zručné jedince. Naleznete zde i poměrně málo známé vzory a návody, přičemž při nich vznikají i vyloženě designově vyhlížející díla, která jsou spíše na oko, než skutečně na použití během stolování. Nicméně všechny návody jsou rozdělené do jednotlivých kroků a jsou doplněny i o ilustrace, čili se prakticky nemáte možnost nikde ztratit.
    V dnešním tvořeníčku na vás čeká skládání ubrousků. Čeká vás nějaká oslava a chcete mít malinko slavnostnější stůl? Potom nezbývá nic jiného než vyndat ubrousky a začít zkoušet se mnou…
    3)     Konce můžeme zastřihnout do špičky, tak jak to vidíte na fotografii, výsledný efekt vidíte na zelené kytičce, nebo okraje ponechat tak, jak jsou a to vidíte na broskvové kytičce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00